Τι πιστεύετε για το ισιωτικό μαλλιών;

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Μην κάνεις το λάθος να χρησιμοποιείς καθημερινά την ισιωτική.Έκανα και εγώ το ίδιο και το αποτέλεσμα;Καμμένο μαλλί και βουρ κόψιμο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
+1 στην από πάνω. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Στο καμμένο μαλλί και βουρ για κόψιμο; Απαπα απάνθρωπε :P
Από τις χειρότερες στιγμές τις ζωής μου.<Έχεις καμμένο μαλλί πρέπει να το κόψουμε...>Αυτή η φράση υπόθηκε πριν 4 χρόνια από την κομμώτρια..Για να μην φτάσουν λοιπόν και οι υπόλοιποι σε αυτό το σημείο...ΚΟΨΤΕ ΤΟ ΙΣΙΩΤΙΚΟ ΜΑΛΛΙΩΝ.
Ευχαριστώ από πάνω ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
παν μετρον αριστον κοριτσια! ουτε καθε μερα το ισιωτικο ...ουτε ποτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δε το κόβουμε! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara k telos

Νεοφερμένος

Η mara k telos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Το δικό μου το μαλλί είναι αφάνα οπότε είναι πάντα χτενισμένο... :P Μερικές φορές το ισιώνω κι εγώ αλλά σου καίει την τρίχα και δημιουργεί ψαλίδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
μου αρεσουν τα σγουρα μου μαλλια και ετσι δεν χρησιμοποιω σιδερο!! δεν θελω να καραφλιασω προωρα...... εχω ακομα χρονακια!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notebook___ΑΡΚΑς

Νεοφερμένος

Ο ο βιολιστης της στεγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
η αδερφη μου χρησοιμοποιει καααααθε μεραα!!!
το μαλλι της θα γινει αχρηστοοοο ηδη εχει αρχισει....!!
και λεει συνεχειαα για ψαλιδααα και εγω που να καταλαβω τι λεει!!
καθε μηναα θα θελει 20-40 στο κωμμοτηριοοο....ενω εμεις κανενα 10 και πολυ ειναιαιαι!!
μια φορα στο τοσο κοπελιααα να βαζεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top