Piercing

giannis dog

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Eγω προσφατα εκανα τρυπα στη μυτη και μου αρεσει πολυ αλλα εχω τρομοκρατηθει καπως,γιατι μια φιλη μου μού ειπε οτι εκανα μεγαλη βλακεια που εκανα την τρυπα με πιστολακι και οχι με βελονα γιατι,λεει,το πιστολακι δε το αποστειρωνουν και μπορεις να κολλησεις απο εκει ολων των ειδων τις ασθενειες μεχρι και ΑIDS!!!:(:(
Τι λετε?Ειναι δυνατον απο τρυπα στη μυτη να κολλησεις τοσο σοβαρες ασθενειες,οπως το Aids?Πειτε βρε παιδια,γιατι εχω φοβηθει πολυ...........!!!!!!!!!!!!!!!!!:worry::worry::worry::confused::confused:


λογικα και το πιστολακι το ειχαν αοστηρωμενο αρα μην ανυσηχεις....δεν εισαι ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια που το κανει αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gmat

Νεοφερμένος

Ο gmat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Πως σας φαινεται(κοριτσια) το σκουλαρικι σε ενα αγορι? Τι γνωμη σχηματιζεται γι αυτον? Ποιοι λογοι τον οδηγουν να το κανει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicoleta1994

Νεοφερμένος

Η Νικολετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
δν ειναι απαραιτητο να κολλησεις κατι...απλα η βελονα ειναι πιο καλα αποστειρωμενη γιατι ειναι μιας χρησης ενω στο πιστολακι μπαινοβγαινουν πολλα σκουλαρικια ολη μερα.......Στα αγορια το σκουλαρικι ειναι ωραιο στο αυτι η στο φρυδι γ μενα...αλλου δν μ αρεσει ιδιαιτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
Πως σας φαινεται(κοριτσια) το σκουλαρικι σε ενα αγορι? Τι γνωμη σχηματιζεται γι αυτον? Ποιοι λογοι τον οδηγουν να το κανει?

όταν ένα αγόρι έχει ένα σκουλαρίκι στο αυτί ή στο φρύδι είναι ωραίο.
λόγοι που μπορεί να τον οδήγησαν να το κάνει είναι κατά τη γνώμη μου
1) επειδή και αλλοι φίλοι του έχουν σκουλαρίκι
2)για να είναι μέσα στη μόδα;
3)επειδή απλά του αρέσει να έχει ένα σκουλαρίκι
4)επειδή έχει σκουλαρίκι ένα άτομο που θαυμάζει
5)για να κάνει το μάγκα;

άλλοι λόγοι δεν μου έρχονται αυτή τη στιγμή, εάν έχετε κανένα άλλο λόγο συμπληρώστε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει το σκουλαρικάκι στα αγόρια πάντως. xD

Χμμ. Αφού κάποιος κάνει την τρύπα στο αυτί π.χ. ,πόσο διάστημα πρέπει να περάσει για να μπορεί να βάλει σκουλαρίκι χωρίς να δημιουργηθεί πρόβλημα? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SOFIA19

Νεοφερμένος

Η SOFIA19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Δε μου αρέσει και πολύ το σκουλαρίκι στα αγόρια αν και σε μερικούς πηγαίνει(κακά τα ψεματα).Το θέμα είναι όποιος βάλει σκουλαρίκι να μπορέσει να το υποστηρίξει κατάλληλα,και βασικά να το βάλει επειδή το θέλει κι όχι επειδη οι φιλοι του φορούν επισης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει το σκουλαρικάκι στα αγόρια πάντως. xD

Χμμ. Αφού κάποιος κάνει την τρύπα στο αυτί π.χ. ,πόσο διάστημα πρέπει να περάσει για να μπορεί να βάλει σκουλαρίκι χωρίς να δημιουργηθεί πρόβλημα? :hmm:

Μια βδομαδα,εχεις αυτο με το οποιο σου τρυπησαν το αυτι αλλα πρεπει να το στρηβεις πολυ συχνα μην σου κολλησει...

θελω να κανω στη μυτη,μου χει μεινει απωθημενο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αχ όντως, στη μύτη είναι ωραία αλλά μόνο τα διαμαντάκια. Τα χαλκαδάκια κτλ με απωθούν.

Πρέπει να ξανά τρυπήσω τα αυτάκια μου, βαριέμαι όμως τόσο πολύ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
εγω θελω να κανω στη μυτη ή στο χειλος αλλα φοβαμαι τον πονο :worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Δεν ξέρω γιατί αλλά δεν μου αρέσουν οι υπερβολές στο πρόσωπο.Δηλαδή το αγόρι (αν του πάει φυσικά) είναι ωραίο να έχει μία τρύπα στο αυτί,αλλά μέχρι εκεί!+ τα κορίτσια 1+1 στα αυτιά άντε + μία στη μύτη είναι ωραίο!Τα πολλά piercings στο πρόσωπο δεν μου πολυαρέσουν (σαν σουρωτήρι ένα πράγμα).Από προσωπική άποψη αισθητικής αυτά :)

Εγώ θέλω στον αφαλό, αλλά φοβάμαιιιιιιιι :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
κοριτσια απο οτι βλεπω ολες φοβομαστε:P

Μηπως να πηγαιναμε ομαδικως?:redface:

:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
φυγαμε,χαχαχαχ
να δω ποια θα τολμησει να κανει πρωτη piercing :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Να το πάμε ηλικιακά! Ποια είναι η μεγαλύτερη; :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Εγώ είχα κανει πριν 2 χρόνια στο κάτω χείλος.
Θα ήθελα αφαλό αλλά...φοβάμαι!! Νομ΄λιζω ότι ε΄λιναι αρκετά επικίνδυνο σημειο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Να το πάμε ηλικιακά! Ποια είναι η μεγαλύτερη; :D :P
αχ δεν με συμφερει να απαντησω:redface:

πηγαιντε εσεις και θα ρθω να σας βρω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
τα σκουλαρικια πιστευω οτι ειναι πολυ ωραια οταν δεν βρισκονται σε ακραια σημεια ,απλα οταν καποιος/ια εχει υπερβολικα πολλα ειναι αστα να παει......εγω δεν εχω ακομη κανενα σκουλαρικι όμως θα ηθελα να εχω καποια στιγμη ...δε φοβαμαι τον πονο απλα δεν ειναι μεσα στις αμεσες προταιρεοτητες μου προς το παρον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris faraday

Νεοφερμένος

Ο chris faraday αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
αχρηστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Εγώ είχα κανει πριν 2 χρόνια στο κάτω χείλος.
Θα ήθελα αφαλό αλλά...φοβάμαι!! Νομ΄λιζω ότι ε΄λιναι αρκετά επικίνδυνο σημειο..

στον αφαλο επικινδυνο ειναι οπως παντου, αν δεν 3ερεις πού να πας...επωδυνο ομως σιγουρα ναι...:);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
αχ δεν με συμφερει να απαντησω:redface:

πηγαιντε εσεις και θα ρθω να σας βρω:redface:

Eγώ πάντως σου δίνω τη θέση μου!
Μέχρι να παγώσει + ο αφαλός με το παγάκι..ούούούού θα περάσει ώρα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Eγώ πάντως σου δίνω τη θέση μου!
Μέχρι να παγώσει + ο αφαλός με το παγάκι..ούούούού θα περάσει ώρα!:P

επειδη ειμαι θαρραλεο κοριτσι θα παω πρωτη:pfff:

μονο που θα ξεσηκωθει ολος ο κοσμακης απ τις φωνες μου:worry::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top