Σχολές θεωρητικής κατεύθυνσης

katherine-bella

Νεοφερμένος

Η katherine-bella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!!ειμαι νεο μελος στο φορουμ θα παω τριτη λυκειου τωρα.ειμαι θεωριτκη κατευθυνση και θλω πολυ να περασω νομικη.εχω ακουσει και ξερω πως ειναι πολυ δυσκολο να περασω σε αυτην την σχολη.μηπως μπορειτε να μου δωσετε καποιο site η οτιδηποτε που να περιλαμβανει ολες τισ σχολες τησ θεωριτκης κατευθυνσης,για την ακριβεια οτι σχολη υπαρχει απο την συγκεκριμενη κατευθυνση.ωστε να εχω και αλλες επιλογες εκτος απο την νομικη.
Ευχαριστω εκ των προτερων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ψάξε για σχολές του πρώτου πεδίου. Ενδεικτικά βρήκα αυτό.
Μπορείς να δεις και από το μηχανογραφικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Θέλεις να ρίξεις μια ματία κατ'αρχήν εδώ για να δεις ονόματα,και μετα εδώ,για να δεις μόρια?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.

katherine-bella

Νεοφερμένος

Η katherine-bella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
σας ευχαριστω που απαντησατε -)
Γιαννη ναι πιο πολυ για ονοματα με ενδιαφερει τα μορια ειναι πιο ευκολα να τα βρω.θελω να εχω πληρη εικονα απο τισ σχολες της κατευθυνσης μου χωρις να περιοριζομαι μονο στην νομικη

σε ευχαριστω πολυ Δεσποινα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katherine-bella

Νεοφερμένος

Η katherine-bella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
χαχα το πατησα theodora και ομολογω να πω πως το μελος με το πρωτο σχολιο ειπε πολυ καλη σχολη!
Σασ ευχαριστω πολυ για τισ πληροφοριες που μου δωσατε ηταν ολεσ χρησιμεσ!
μου κινησαν το ενδιαφερον η Ιστορια και εθνολογια θρακησ και η Φιλοσοφφια και παιδικη ψυχολογια Αθηνων..νομιζω αρκετα καλεσ σχολες για την συγκεκριμενη κατευθυνση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Kατερίνα (?), μπορείς να ελέγξεις και θέματα για τις σχολές που σε ενδιαφέρουν, μη μένεις μόνο στα ονόματα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

katherine-bella

Νεοφερμένος

Η katherine-bella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
theodora επειδη ειμαι καινουργια προσπαθω να προσανατολιστω και να βρω θεματα με τισ σχολες αυτεσ.ειλικρινα με βοηθησατε πολυ γιατι ειχα ανχγωθει με αυτο το θεμα.ουτε που ηξερα οτι υπαρχουν αυτεσ οι σχολεσ!
δεν με λενε κατερινα με Λενε Ηρω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
theodora επειδη ειμαι καινουργια προσπαθω να προσανατολιστω και να βρω θεματα με τισ σχολες αυτεσ.ειλικρινα με βοηθησατε πολυ γιατι ειχα ανχγωθει με αυτο το θεμα.ουτε που ηξερα οτι υπαρχουν αυτεσ οι σχολεσ!
δεν με λενε κατερινα με Λενε Ηρω :)
Ότι χρειαστείς πες, εδώ θα είμαστε.

Για το όνομα για αυτό έβαλα ερωτηματικό. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nomikarios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
θες νομικη? σε ποια πολη σκεφτεσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katherine-bella

Νεοφερμένος

Η katherine-bella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
αχ σε ευχαριστω παρα πολυ :D :D
ναι το καταλαβα δεν υπαρχει προβλημα :)

θες νομικη? σε ποια πολη σκεφτεσαι?
Γενικα την λατρευω την Νομικη.Αθηνων θα ηθελα γιατι θα με βολευε καλυτερα σε θεμα αποστασησ.αλλα αυτο ειναι κατι που δεν προκειται να γινει οποτε και κομοτηνης δεν θα με πειραζε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

φωτεινη95

Νεοφερμένος

Η φωτεινη95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Λοιπον παω κι εγω πρωτη λυκειου και εχω αποφασισεινα παω θεωρητικη γιατι τα μαθηματα μου ταιριαζουν. Δεν ξερω ομως σε ποιες άλλες σχολες μπορω να μπω απο θεωρητικη εκτος απο νομικη, φιλοσοφικη ψυχολογια κλπ.:hmm: επισης ειμαι μουσικος γυρω στα 10 χρονια και σκεφτομαι πολυ το καλλιτεχνικο της θεσσαλονικης αλλα δεν θα εχω επαγγελματικη αποκατασταση :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Λοιπον παω κι εγω πρωτη λυκειου και εχω αποφασισεινα παω θεωρητικη γιατι τα μαθηματα μου ταιριαζουν. Δεν ξερω ομως σε ποιες άλλες σχολες μπορω να μπω απο θεωρητικη εκτος απο νομικη, φιλοσοφικη ψυχολογια κλπ.:hmm: επισης ειμαι μουσικος γυρω στα 10 χρονια και σκεφτομαι πολυ το καλλιτεχνικο της θεσσαλονικης αλλα δεν θα εχω επαγγελματικη αποκατασταση :worry:
Δες εδώ.
Επίσης μπορείς να δεις και ένα μηχανογραφικό για το τι σχολές έχει στο α' πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Εδώ θα δεις τις σχολές που υπάρχουν γενικά στο 1ο πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dante Alighieri

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
και εγω ειμαι στην ιδια φαση ακριβως...1η Λυκειου και μαλλον θεωρητικη του χρονου . θα σου προτεινα να μην σκεφτεσαι τοσο πολυ το τι εχει δουλεια αλλα το τι πραγματικα θες εσυ...ειδικα στην σημερινη Ελλαδα τιποτα δεν σου εγγυαται επαγγελματικη αποκατασταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
mixanografiko.gr ενα πολυ χρησιμο site με πληροφοριες περι σχολων, βασεων κτλ ;)

Εδώ θα δεις τις σχολές που υπάρχουν γενικά στο 1ο πεδίο.

χαχα οντως....δν σκεφτηκε κανεις να πατησει "1ο πεδιο" στο google????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

eleni.m

Νεοφερμένος

Η eleni.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Μπορεις να μπεις σε οποια σχολη θελεις αλλα στις σχολες των αλλων πεδιων θα σου λειπουν βασικες γνωσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Και μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
να κανω μια ερωτηση... η σχολη επικοινωνιας μεσων και πολιτισμου στο παντειο με τι εχει να κανει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top