Eξετάσεις Cambridge FCE/CAE/CPE Μάιος 2010

Πως τα πήγατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)
  • Μαλλον δεν περασα.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Σιγουρα δεν περασα.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
παιδια εσεις ενταξει ειστε μια χαρα ....εγω π ειμαι κ αγγλικη φιλ.θα αισθανθω κ λιγο ρεζιλι αμα δε το παρω!what the heck!!!!!χαχαχα
παντως GOOD LUCK TO EVERYONE
χαχα! μην αγχωνεσαι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aυριο παιδια βγαινουν τα αποτελεσματα του ΚΕΤ και ΡΕΤ που δόθηκε στις 22/05!;)
Καλα αποτελεσματα σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τα αποτελεσματα ΚΕΤ-ΡΕΤ ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν τα ανακοινωσε στην ωρα τους το Β.Συμβουλιο αν και εχουν βγει κανονικα απο το Cambridge ESOL.Ας ελπισουμε την Παρασκευη να βγουν κανονικα τα αποτελεσματα για τα fce-cae-cpe.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Ίσως βγουν όλα μαζι........ :whistle:

Μακάρι να βγουν γιατί και το british council λέει early of july...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
επικοινώνησα με το british council. Τα αποτελέσματα ket/ pet θα ανακοινωθούν αργά το μεσημέρι, αλλιώς αύριο το πρωί. Τα αποτελέσματα fce/ cae/ cpe θα ανακοινωθούν την επόμενη δευτέρα ή τρίτη. Καλά αποτελέσματα σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Γιατί το ακυρώσανε απο τις 2 ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Στις 2 ιουλίου θα ανακοινωθούν από την ιστοσελίδα του cambridge, οπότε θα μπορούν να τα δουν όσοι έχουν τους συγκεκριμένους κωδικούς. Στην ιστοσελίδα του british council θα ανεβούν την δευτέρα το μεσημέρι ή την τρίτη. Αυτό μου είπε η υπεύθυνη πριν μια ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
μπορεις να μου δωσεις το site που θα βγουν εκει τα ποτελεσματα του fce στις 2/7?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τωρα τους λές ή δεν τους λές τίποτα; Καλα και περσι λέγανε 3 Φεβρουαριου και τα βγαλανε κανονικα στις 30 Γεναρη.
Εχω την πεποιθηση πως θα τα βγαλουν τουλαχιστον τα FCE/CAE/CPE κανονικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Επισης τα ΚΕΤ/PET for Schools τα βγαλανε κανονικα.Αρα υπαρχουν ελπίδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefan0s19

Νεοφερμένος

Ο stefan0s19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους και λίγη υπομονή ακόμη. Εγώ ευτυχώς, το περασμένο Δεκέμβρη περασα το CPE και τελειώσα με τα τις ξένες γλώσσες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αντε να δουμε.
Με grade το πέρασες φίλτατε και με τι ποσοστό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefan0s19

Νεοφερμένος

Ο stefan0s19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Βασικά, πέρυσι τον Μάιο πέρασα το C.A.E με grade B και τον περασμένο Δεκέμβρη έδωσα μόνο το proficiency του Michigan και το πέρασα με Ηigh Pass. Αλλά πάνω στο χαρτί του πτυχίου, δεν αναφέρεται ο βαθμός μου. Κρίμα! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eιδικα τα KET/PET for Schools τα βγαλανε και τα μεσάνυχτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Άντε και καλά αποτελέσματα σε όσους δώσαμε
FCE/CAE/CPE!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eπικοινωνησα με το British Council πριν απο λίγο και ρώτησα για τα αποτελέσματα και έλαβα ένα ωραίο:"Aπο Δευτέρα τα περιμένουμε" Και επειδη θέλω να μαι δίκαιος και αμερόληπτος και όχι φερέφωνο εξεταστικού φορέα,άν μια στις τόσες(που δεν νομίζω) τα αποτελεσματα ΔΕΝ βγουν Παρασκευη όπως βγηκαν κανονικοτατα του KET/PET for Schools και έχουμε τα ίδια με τα ΚΕΤ/ΡΕΤ που τα βγαλανε μετα απο 3 μέρες εγώ προσωπικά θα στείλω ενημέρωση και στον Examination Manager του British Council κ.Σωτήρη Καρβέλα όπως και στο Cambridge ESOL για τη συμπεριφορά αυτού του εξεταστικού κέντρου.

Δεν είναι δυνατών δηλαδή σε όλο τον υπολοιπο κόσμο των 2000 εξεταστικων κεντρων να βγαινουν στην ώρα τους και εδώ να βγαίνουν όποτε καπνίσει τους υπαλλήλους του ΒΣ.Και στο κατω-κάτω αν βαριουνται να βγαζουν αποτελεσματα μέσω της δικής τους πλατφόρμας examination-services ας δίνουν κωδικους να μπαινουμε απο την πλατφόρμα που θέσπισε το Cambridge ESOL για τα αποτελεσματα του.

Νομίζω πως αδικα γκρινιάζω και όλα θα ναι έτοιμα στην ώρα τους για να περάσουμε μια ήσυχη εβδομάδα.Αλλα αν κατι παει στραβά δεν θα το αφήσω να περάσει έτσι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
δηλαδη τα αποτελεσματα θα βγουν κανονικα την παρασκευη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Το ελπίζουμε...Αν και είπαν από Δευτέρα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
μαλλον παρασκευη βγαινουν.και δευτερα ισως ανακοινωνονται οτι εχουν βγει.αλλα ειναι αδικια να λενε 2/7 και να μην βγουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top