Ισπανικά

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
To Inicial χρειάζεται 1,5 χρόνο
Το Intermedio 2 xρόνια
Το Superior 4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

McΜαρια

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Επειδή το σάββατο θα είμαι στην Ισπανία, εκδρομή με το σχολείο, δεν λέτε καμια φράση στα ισπανικά για να ενημερωθώ και να μιλάω με τους Ισπανούς? :P "γειά" και τέτοια πράγματα
Ή και καμιά εύχρηστη ιστοσελίδα, δεν με χαλάει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ Αλεξάνδρα! Να σαι καλά! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Τίποτα, ψάξε στο google για Spanish for travelers θα βρεις κάμποσο υλικό. Επίσης αν πάρεις κάποιον καλό ταξιδιωτικό οδηγό έχει πάντα στις τελευταίες σελίδες τις χρησιμότερες φράσεις που χρειάζεσαι για να συνεννοηθείς. Καλά να περάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Σήμερα έκανα την αίτηση για να δόσω τον Μαϊο.Μήπως θα δόσει κανείς από εσάς τον Μαιο για να μην είμαι μόνη μου στο foroum;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ANNE

Νεοφερμένος

Η ANNE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
για να παρει κανεισ το β2 στα ισπανικα απο το μηδεν ποσο χρονο χρειαζεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickoni45258

Νεοφερμένος

Η vickoni45258 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
φοβερή και εξαιρετικά ανερχόμενη γλώσσα!!! Θα σου χρησιμεύσει πολύ το site mi vida loca (ψάξτο έτσι ακριβώς στο google). Καλή συνέχειααααα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rodriguez

Νεοφερμένος

Ο Rodriguez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
για να παρει κανεισ το β2 στα ισπανικα απο το μηδεν ποσο χρονο χρειαζεται?
ξερω οτι ειναι σχετικα ευκολη γλωσσα.το ψαχνω και εγω αυτο αλλα δεν εχω βρει ακομα απαντηση:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εξαρτάται.Αν είσαι καλός/ή μπορείς να δόσεις για Β2 από 8 μήνες μέχρι και 1,5 χρόνο.Αλλά για να έχεις μια καλή βάση για να πάρεις το Β2 χρειάζεσαι το Β1(Inicial)
Καλή επιτυχία;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sada

Νεοφερμένος

Ο sada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
καλησπερα παιδια εγω δινω το κρατικο το γ1 και ειμαι λιγο πελαγωμενος.ελπιζω να πανε ολα καλα γιατι εχω ασχοληθει αρκετα και εχω αρχιζει να μπουχτιζω απο ισπανικα.Και στις ξενες γλωσσες αυτο ειναι το χειροτερο:-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elena75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Καλη επιτυχια!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sada

Νεοφερμένος

Ο sada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Todo va a ir bien.
Te deseo muy buena suerte
y que tengas buenos resultados en los examenes;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love 2 b hated

Νεοφερμένος

Η love 2 b hated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 49 μηνύματα.

sada

Νεοφερμένος

Ο sada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
seguramente este es un dificil periodo para todos y sin embargo todos tenemos que permanecer tranquilos para tener exito
buena suerte amigos mios!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sada

Νεοφερμένος

Ο sada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
πως παει η προετοιμασια?εμενα παντα τις τελευταιες μερες με πιανει αγχος και δεν μπορω να συγκεντρωθω να διαβασω...ελπιζω να μην συμβαινει και με σας το ιδιο..εν τω μεταξυ εχω και τις πανελληνιες στο κεφαλι μου φετος και κουβαλαω 2 καρπουζια στην ιδια μασχαλη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
La verdad es que en estos dias tengo mucho agobio.No se que hacer.Mi profesora me dice que todo va a ir bien pero yo no puedo tranquiliza:down:r.Mi oral será el día Viernes 21:wall: de Mayo y mi examen escrito será el Sábado 22 de Mayo.:rant:
Como puedo empezar a echar un vistazo en mi gramática mis textos mi oral?:mad2:
Como puedo permanecer tranquila? Además tengo los exámenes en el bachillerato:worry:
Dios mío ayúdame:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sada

Νεοφερμένος

Ο sada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Μακαρι να πηγαν ολα καλα..................................Καλη τυχη σε ολα τα παιδια που εδιναν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top