Εφηβεία

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.

SONIA14

Νεοφερμένος

Η ΣΟΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Πως περνάτε εσείς την εφηβεία ή πως την περάσατε(οι μεγαλύτεροι)????:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Νομιζω ηπια. Χωρις ακραιες αντιδρασεις. Οπως ολοι, με ΛΙΓΑ νευρακια, σκαμπανεβασματα, κ.ο.κ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Άστα να πάνε...:redface:
Νεύρα,ένταση,ξεσπάσματα,πολύύύύ κλάμα,συνεχόμενες συναισθηματικές διαβαθμίσεις(μπορεί το πρωί να πετάω στα σύννεφα και το βράδυ να έχω μια μούρη μέχρι το πάτωμα),όνειρα,συνεχής αναζήτηση για τα πάντα,πολλή τρέλα ανακατεμένη με γέλιο και όμορφες στιγμές!
Αυτή η περίοδος είναι μοναδική.Είμαστε αρκετά μικροί/μεγάλοι για να κάνουμε ή να μην κάνουμε κάποια πράγματα.
Σε γενικές γραμμές μπορώ να πω πως είμαι μια χαρά και δεν θέλω να τελείωσει.Το μόνο κακό είναι ο,τι πολλές φορές δεν μπορώ να ελέγξω τις αντιδράσεις μου,και ίσως να ξεσπάω σε λάθος άτομα.Αυτό με ενοχλεί και πρέπει να το αλλάξω:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
απολαυσε την!δεν θα την ξαναζησεις!και μη σε νοιαζει τι λενε οι αλλοι,ζησε τα ονειρα σου...

JUST ENJOY EVERY TIME OF YOUR LIFE...
LIVE THE MOMENT, YOU'LL NEVER GET IT BACK...

So live your life,hey
you steady chasin' that paper just live your life,
ain't got no time for no haters
just live your life...
Never mind what haters say, ignore 'em 'til they fade away
Amazing they ungrateful after all the game I gave away
Safe to say I paid the way for you cats to get paid today
You'd still be wasting days away, now had I never saved the day
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
πολυ ηπια νομιζω...δεν μοιαζω καθολου με τους αλλους εφηβους που γνωριζω, δεν εχω ιδιες αντιδρασεις ουτε μοιαζει η συμπεριφορα μου. Το μονο που μπορω να πω ειναι οτι εχω υπαρξιακες ανησιχιες αλλα μονο αυτο...(βεβαια νομιζω οτι και ακομη και να μην ημουν εφηβη θα ειχα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Το μονο που μπορω να πω ειναι οτι εχω υπαρξιακες ανησιχιες αλλα μονο αυτο...(βεβαια νομιζω οτι και ακομη και να μην ημουν εφηβη θα ειχα)

ακριβώς...
το έχουμε όλοι, ιδιώς εμείς που «πλησιάζουμε» να βγούμε στην αγορά εργασίας! :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Άστα να πάνε...:redface:
Νεύρα,ένταση,ξεσπάσματα,πολύύύύ κλάμα,συνεχόμενες συναισθηματικές διαβαθμίσεις(μπορεί το πρωί να πετάω στα σύννεφα και το βράδυ να έχω μια μούρη μέχρι το πάτωμα),όνειρα,συνεχής αναζήτηση για τα πάντα,πολλή τρέλα ανακατεμένη με γέλιο και όμορφες στιγμές!
Αυτή η περίοδος είναι μοναδική.Είμαστε αρκετά μικροί/μεγάλοι για να κάνουμε ή να μην κάνουμε κάποια πράγματα.
Σε γενικές γραμμές μπορώ να πω πως είμαι μια χαρά και δεν θέλω να τελείωσει.Το μόνο κακό είναι ο,τι πολλές φορές δεν μπορώ να ελέγξω τις αντιδράσεις μου,και ίσως να ξεσπάω σε λάθος άτομα.Αυτό με ενοχλεί και πρέπει να το αλλάξω:/:
Με καλυψε η απο πανω αν και εγω δεν ειχα τοσα ξεσπασματα ουτε τοσο κλαμα.
Αλλα ειναι μοναδικη περιοδος. Ανακαλυπτεις τοσα καινουρια πραγματα, και ωραια και ασχημα (δυστυχως και ασχημα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
πολυ ηπια νομιζω...δεν μοιαζω καθολου με τους αλλους εφηβους που γνωριζω, δεν εχω ιδιες αντιδρασεις ουτε μοιαζει η συμπεριφορα μου. Το μονο που μπορω να πω ειναι οτι εχω υπαρξιακες ανησιχιες αλλα μονο αυτο...(βεβαια νομιζω οτι και ακομη και να μην ημουν εφηβη θα ειχα)
Hπια ηταν και για μενα η εφηβεια... μεχρι τα 15-16 περιπου. Ημουν το "καλο" κοριτσι,που δεν πολυεβγαινε,διαβαζε,ηταν υπακουο,τα πηγαινε καλα με τους γονεις,ακουγε pop μουσικη(ναι το ομολογω ),ντυνοταν με "normal" ρουχαλακια,ειχε "καλες" εως υπερβολικα "καλες" παρεες,πηγαινε στην εκκλησια τις Κυριακες. (γκουχ.)

Ως που εκει γυρω στα 15,ξυπνησε ο "επαναστατης χωρις αιτια" απο μεσα μου ενα πραγμα. :P

Αλλαξαν πολλα,σε συντομο χρονικο διαστημα,φιλοι,παρεες,συνηθειες,ιδεες.

Νομιζω οτι τελικα δεν ηταν θεμα "εφηβειας" η ολη φαση.Πιο πολυ κριση ταυτοτητας θα το ονομαζα. :P
Τελικα βρηκα -αν μπορω το θεσω ετσι- ποια πραγματικα ειμαι μετα απο πολλη προσπαθεια,ψαξιμο,υπαρξιακες ανησυχιες κλπ κλπ.

Νομιζω οτι η εφηβεια ειναι μια φαση "αλλαγης" και συνειδητοποιησης.

Ερχεσαι "αντιμετωπος" με τον εσωτερικο σου κοσμο πολυ εντονα και ειναι μια απο τις σημαντικοτερες περιοδους στη ζωη ενος ανθρωπου,πιστευω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alloc

Νεοφερμένος

Ο Alloc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
πολυ ηπια νομιζω...δεν μοιαζω καθολου με τους αλλους εφηβους που γνωριζω, δεν εχω ιδιες αντιδρασεις ουτε μοιαζει η συμπεριφορα μου. Το μονο που μπορω να πω ειναι οτι εχω υπαρξιακες ανησιχιες αλλα μονο αυτο...(βεβαια νομιζω οτι και ακομη και να μην ημουν εφηβη θα ειχα)

Είσαι ακόμη Β Γυμνασίου, οπότε ενδεχομένως και να μην έχεις μπεί ακόμα στην εφηβεία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παναγιώτης_Σ

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θράκης και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Περίεργη είναι πάντα η εφηβεία, εγώ μάλιστα τη πέρασα πριν χρόοοονια :P, δε πιστεύω όμως οτι είναι κακό να είσαι ήσυχος, να τα πηγαίνεις καλά με τους γονείς, αλίμονο. Το θέμα είναι οτι είσαι αντιμέτωπος με τον εσωτερικό σου κόσμο και ειναι μια έντονη περίοδος, όπως είπε και μια φίλη πριν. Οι γονείς μόνο να ηρεμήσουν σας παρακαλώ και να έχουν υπομονή, κατά τα άλλα όλα καλά πηγαίνουν στο τέλος και πολλά μαθήματα δίνει η περίοδος της εφηβείας. Άρα για μένα είναι ένα θετικό μάθημα ζωής :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Hπια ηταν και για μενα η εφηβεια... μεχρι τα 15-16 περιπου. Ημουν το "καλο" κοριτσι,που δεν πολυεβγαινε,διαβαζε,ηταν υπακουο,τα πηγαινε καλα με τους γονεις,ακουγε pop μουσικη(ναι το ομολογω ),ντυνοταν με "normal" ρουχαλακια,ειχε "καλες" εως υπερβολικα "καλες" παρεες,πηγαινε στην εκκλησια τις Κυριακες. (γκουχ.)

Ως που εκει γυρω στα 15,ξυπνησε ο "επαναστατης χωρις αιτια" απο μεσα μου ενα πραγμα. :P

Αλλαξαν πολλα,σε συντομο χρονικο διαστημα,φιλοι,παρεες,συνηθειες,ιδεες.

Νομιζω οτι τελικα δεν ηταν θεμα "εφηβειας" η ολη φαση.Πιο πολυ κριση ταυτοτητας θα το ονομαζα. :P
Τελικα βρηκα -αν μπορω το θεσω ετσι- ποια πραγματικα ειμαι μετα απο πολλη προσπαθεια,ψαξιμο,υπαρξιακες ανησυχιες κλπ κλπ.

Νομιζω οτι η εφηβεια ειναι μια φαση "αλλαγης" και συνειδητοποιησης.

Ερχεσαι "αντιμετωπος" με τον εσωτερικο σου κοσμο πολυ εντονα και ειναι μια απο τις σημαντικοτερες περιοδους στη ζωη ενος ανθρωπου,πιστευω.

Eλεος οχι καλε δεν ειμαι ετσι!!! 1)δεν διαβαζω ιδιαιτερα πολυ
2)ουτε ειμαι ιδιαιτερα υποκουος ανθρωπος ο,τι μου ερθει κανω και μετα τρωω 20 λεπτα κυρηγμα αλλα δεν ειναι και καθημερινη αυτη η κατασταση
3)Δεν πηγαινω συχνα εκκλησια (καθε Πασχα βασικα πηγαινω αλλα αυτο δεν εχει σχεση με το αν πιστευεις καπου ή οχι)
4)ΔΕΝ ΑΚΟΥΩ ΠΟΠ ΜΟΥΣΙΚΗ!!!(ναι αυτο με ενοχλησε λιγο)...μονο ροκ και χιπ-χοπ ή ραπ ακουω
παρολαυτα δεν εχω υπερβολικα συμπτωματα εφηβειας αλλα δεν ειμαι και αυτο το τοσο καλο (ιδανικο για τους γονεις) παιδακι που περιγραφεις...

Είσαι ακόμη Β Γυμνασίου, οπότε ενδεχομένως και να μην έχεις μπεί ακόμα στην εφηβεία..
το ιδιο νομιζω κι εγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Περίεργη είναι πάντα η εφηβεία, εγώ μάλιστα τη πέρασα πριν χρόοοονια :P, δε πιστεύω όμως οτι είναι κακό να είσαι ήσυχος, να τα πηγαίνεις καλά με τους γονείς, αλίμονο. Το θέμα είναι οτι είσαι αντιμέτωπος με τον εσωτερικό σου κόσμο και ειναι μια έντονη περίοδος, όπως είπε και μια φίλη πριν. Οι γονείς μόνο να ηρεμήσουν σας παρακαλώ και να έχουν υπομονή, κατά τα άλλα όλα καλά πηγαίνουν στο τέλος και πολλά μαθήματα δίνει η περίοδος της εφηβείας. Άρα για μένα είναι ένα θετικό μάθημα ζωής :)

Συμφωνώ μαζί σου στο ότι η εφηβεία δίνει πολλά μαθήματα. Εγώ είμαι στα 16 και έχω πάρει ήδη πολλά. Αυτό είναι θετικό.

Έχω μια ερώτηση..Κυρίως προς τους μεγαλύτερους,δηλαδή αυτούς που έχουν περάσει την εφηβεία : Αυτή η ηλίθια βαρεμάρα, το θα σηκωθώ σε 5 λεπτά από το πισι(άσχετο αν τα 5 λεπτά γίνονται 2 ώρες), η απίστευτα ανορεξία για διάβασμα, το μπέρδεμα, δεν-ξέρω-τι-να-κάνω-με-τα-αγόρια, είναι λογικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Έχω μια ερώτηση..Κυρίως προς τους μεγαλύτερους,δηλαδή αυτούς που έχουν περάσει την εφηβεία : Αυτή η ηλίθια βαρεμάρα, το θα σηκωθώ σε 5 λεπτά από το πισι(άσχετο αν τα 5 λεπτά γίνονται 2 ώρες), η απίστευτα ανορεξία για διάβασμα, το μπέρδεμα, δεν-ξέρω-τι-να-κάνω-με-τα-αγόρια, είναι λογικά?

ναι...
το βιώνουν και οι μεγαλύτεροι :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Eλεος οχι καλε δεν ειμαι ετσι!!! 1)δεν διαβαζω ιδιαιτερα πολυ
2)ουτε ειμαι ιδιαιτερα υποκουος ανθρωπος ο,τι μου ερθει κανω και μετα τρωω 20 λεπτα κυρηγμα αλλα δεν ειναι και καθημερινη αυτη η κατασταση
3)Δεν πηγαινω συχνα εκκλησια (καθε Πασχα βασικα πηγαινω αλλα αυτο δεν εχει σχεση με το αν πιστευεις καπου ή οχι)
4)ΔΕΝ ΑΚΟΥΩ ΠΟΠ ΜΟΥΣΙΚΗ!!!(ναι αυτο με ενοχλησε λιγο)...μονο ροκ και χιπ-χοπ ή ραπ ακουω
παρολαυτα δεν εχω υπερβολικα συμπτωματα εφηβειας αλλα δεν ειμαι και αυτο το τοσο καλο (ιδανικο για τους γονεις) παιδακι που περιγραφεις...
Χαχαχαχ.

Κοπελα μου δεν το ειπα για σενα. :P

Το πως ημουν εγω περιεγραφα πριν τη "μεγαλη αλλαγη". :P

Απλα, αφορμη ηταν το δικο σου "ηπια" εφηβεια.

Nothing personal. :)

Συμφωνώ μαζί σου στο ότι η εφηβεία δίνει πολλά μαθήματα. Εγώ είμαι στα 16 και έχω πάρει ήδη πολλά. Αυτό είναι θετικό.

Έχω μια ερώτηση..Κυρίως προς τους μεγαλύτερους,δηλαδή αυτούς που έχουν περάσει την εφηβεία : Αυτή η ηλίθια βαρεμάρα, το θα σηκωθώ σε 5 λεπτά από το πισι(άσχετο αν τα 5 λεπτά γίνονται 2 ώρες), η απίστευτα ανορεξία για διάβασμα, το μπέρδεμα, δεν-ξέρω-τι-να-κάνω-με-τα-αγόρια, είναι λογικά?

Το δεν-ξερω-τι-να-κανω-με-τη-ζωη-μου-γενικοτερα,ανταποκρινεται περισσοτερο στη δικη μου εφηβεια τουλαχιστον. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
ναι...
το βιώνουν και οι μεγαλύτεροι :D :D

Εντάξει ευτυχώς δηλαδή για να μην αισθάνομαι άσχημα.

Το δεν-ξερω-τι-να-κανω-με-τη-ζωη-μου-γενικοτερα,ανταποκρινεται περισσοτερο στη δικη μου εφηβεια τουλαχιστον. :hmm:
Τουλάχιστον δεν είμαι μόνη:clapup::thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Το δεν-ξερω-τι-να-κανω-με-τη-ζωη-μου-γενικοτερα,ανταποκρινεται περισσοτερο στη δικη μου εφηβεια τουλαχιστον. :hmm:[/quote]
Και εγώ το αναρωτιέμαι αυτό..άπειρες φορές!!Κάνω πολλά πράγματα στη ζωή μου..όμως τίποτα δεν με ευχαριστεί ίσως γιατί δεν τα νιώθω αυτά που κάνω..δηλαδή ίσως δεν τα θέλω πραγματικά!Δεν είσαι η μόνη πάντως..να ξέρεις!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Ρε παιδια υπαρχουν κοινα αισθηματα που περνουν ολοι οι εφηβοι.
Παντως οταν βρισκεις καποιον που αισθανεται το ιδιο με σενα τοτε νιωθεις χαρουμενος, γιατι ξερεις οτι συνεννοηστε, καταλαβαινετε ο ενας τον αλλον.

Έχω μια ερώτηση..Κυρίως προς τους μεγαλύτερους,δηλαδή αυτούς που έχουν περάσει την εφηβεία : Αυτή η ηλίθια βαρεμάρα, το θα σηκωθώ σε 5 λεπτά από το πισι(άσχετο αν τα 5 λεπτά γίνονται 2 ώρες), η απίστευτα ανορεξία για διάβασμα, το μπέρδεμα, δεν-ξέρω-τι-να-κάνω-με-τα-αγόρια, είναι λογικά?
Αν και δεν ειμαι μεγαλυτερος (δε θα το ελεγα μ τπτ, ακομα εφηβο με θεωρω), πιστευω οτι αυτα τα αισθηματα ειναι πανανθρωπινα, ολων των ηλικιων σχεδον. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
ΕΓω δεν νοιωθω και τπτ ιδιαιτερο. Νταξ ενω παλια ημουν καλα με τους γονεις μ, αρχιζουν να μου την δινουν πολλες φορες, Επισης για καποιο λογο ολο βαριεστημανος και κουρασμενος νοιωθω... ΑΑΑ επισης εχω πιο πολλα νευρα και πλακονομαι πιο ευκολα με αλλους+ οτι κανω γυμναστικη = ειμαι επικυνδινος :P
Το νοημα για ολα που κανω κι ετσι, το εχω σκεφτει κι εγω αρκετες φορες. ξερετε που καταληξα; Χεστο μελλον και κανε οτι γουσταρεις γιατι ποτε δεν ξερεις ποτε θα πεθανεις και τοτε ολοι οι κοποι για το 'μελλον' πανε στραφι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top