Προσόντα καθηγητή για ιδιαίτερα στα μαθηματικά

FairyTale45402

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Λεω να βρω καποιον να με βοηθησει γιατι δεν καταλαβαινω τιποτα απο μαθηματικα...

Και θελω μια βοηθεια γιατι ειμαι ασχετη
Τι να κοιταξω;
Δηλαδη τι να ψαξω να εχει; Τι προσοντα;
Καταλαβατε τι θελω να πω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Λεω να βρω καποιον να με βοηθησει γιατι δεν καταλαβαινω τιποτα απο μαθηματικα...

Και θελω μια βοηθεια γιατι ειμαι ασχετη
Τι να κοιταξω;
Δηλαδη τι να ψαξω να εχει; Τι προσοντα;
Καταλαβατε τι θελω να πω.....
τα παντα ολα να εχει πρωτα απο ολα να καταλαβαινεις τι σου λεει και τα υπολοιπα ερχονται:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelis1984

Νεοφερμένος

Ο vaggelis1984 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Λεω να βρω καποιον να με βοηθησει γιατι δεν καταλαβαινω τιποτα απο μαθηματικα...

Και θελω μια βοηθεια γιατι ειμαι ασχετη
Τι να κοιταξω;
Δηλαδη τι να ψαξω να εχει; Τι προσοντα;
Καταλαβατε τι θελω να πω.....

Επειδή βλέπω ότι είσαι Αθήνα θα βρεις πολύ εύκολα ρώτησε φίλους ή γνωστούς σου που κάνουν ιδιαίτερα να σου προτείνουν κάποιον με εμπειρία και καλές συστάσεις.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riemann80

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Επανομή (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
εγω λεω να προσπαθησεις περισσοτερο μονη σου.η ταξη σου δεν ειναι δα και τοσο δυσκολη στα μαθηματικα.και μη νομιζεις οτι με τα ιδιαιτερα θα βελτιωθεις ντε και καλα.διαβασμα,διαβασμα,διαβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FairyTale45402

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
εγω λεω να προσπαθησεις περισσοτερο μονη σου.η ταξη σου δεν ειναι δα και τοσο δυσκολη στα μαθηματικα.και μη νομιζεις οτι με τα ιδιαιτερα θα βελτιωθεις ντε και καλα.διαβασμα,διαβασμα,διαβασμα!



μωρε διαβαζω.
αλλα εχω πεσει σε καθηγητρια που επρεπε να γινει φιλιλογος και δεν τα εξηγει σωστα
και γενικως με τα μαθηματικα δεεεεεν.....

και τον χρειαζεσε
κυριως οταν ενω διαβαζεις
περνεις 3μηνο 8...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teh

Νεοφερμένος

Ο teh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
μωρε διαβαζω.
αλλα εχω πεσει σε καθηγητρια που επρεπε να γινει φιλιλογος και δεν τα εξηγει σωστα
και γενικως με τα μαθηματικα δεεεεεν.....

και τον χρειαζεσε
κυριως οταν ενω διαβαζεις
περνεις 3μηνο 8...
Και εγω ετσι ελεγα μεχρι περσυ στη μανα μου. "Διαβαζω μωρε"..
μεχρι που ηρθε το φετος και εχω ριξει κατι πενταωρα διαβασματα!

Παρε καθηγητη τωρα αν θες, γιατι καποιος καλος καθηγητης μπορει ευκολα να στα εξηγησει τα μαθηματικα 3ης γυμνασιου σε φροντιστηριο. Αν περιμενεις 2α λυκειου, ας πουμε, μπορει να ειναι αργα. Με τα κενα που μπορει να εχεις κλπ ειναι δυσκολο να μπεις στο νοημα και να καταλαβεις καινουριες εννοιες.

Θα σου προτεινα να παρεις αντρα μαθηματικο και οχι πολυ νεο αλλα οχι και πολυ γερο. Γυρω στα 35-45 ειναι καλα.
Με την εμπειρια μου αυτοι ειναι οι καλυτεροι καθηγητες τις περισσοτερες φορες. (περσυ ειχαι μια απιστευτη φυσικο και εναν απιστευτο μαθηματικο γυρω στα 40 για καλη μου τυχη.)

Η εμπειρια παιζει μεγαλο ρολο. Προσπαθησε να σου προτεινουν καποιον που κανει καιρο μαθηματα.
Δεν ξερω τι αλλο να σου προτεινω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top