Βοήθεια από φιλόλογο

jupiter44394

Νεοφερμένος

Η jupiter44394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεια σας.
χρειαζομαι τη βοηθεια ενος καθηγητη...εστω μεσω ιντερνετ για να μου διορθωνει γραπτα και να μου λυνει αποριες που μου προκυπτουν...
θα ηθελα να συνεργαστω με καποιον..
δινω ξανα πανελληνιες μετα απο 3χρονια και δεν πηγαινω φροντιστηριο..
αν μπορειτε να με βοηθησετε επικοινωνειστε μαζι μου...
ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Αφιλοκερδώς ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jupiter44394

Νεοφερμένος

Η jupiter44394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αφιλοκερδώς ;

Δυστυχώς δεν εχω τη δυνατοτητα να δωσω πολλα αν την ειχα θα εκανα ιδιαιτερα..μπορω να δινω ομως καποιο μικρο ποσο το μηνα για να εχει ενα επιπλεον κινητρο ο καθηγητης να με βοηθησει εκτος απο τη καλοσυνη του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν εχω τη δυνατοτητα να δωσω πολλα αν την ειχα θα εκανα ιδιαιτερα..μπορω να δινω ομως καποιο μικρο ποσο το μηνα για να εχει ενα επιπλεον κινητρο ο καθηγητης να με βοηθησει εκτος απο τη καλοσυνη του

Μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω, αλλά δεν ειμαι ακόμη φιλόλογος... Ελπίζω όμως να γίνω!!!:D

Θεωρητική είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMOS FOITHTHS

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Μπορώ να σε βοηθάω εγώ αν θέλεις που είμαι εν δυνάμει φιλόλογος!! Αφιλοκερδώς φυσικά.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

santwno

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η santwno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Μπορώ και εγώ να σε βοηθήσω που είμαι και πτυχιούχος φιλόλογος...
Αφιλοκερδώς φυσικά, δεν είναι τα λεφτά το παν.
Για ό,τι θες, στείλε p.m.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΑΡΙΓΟΥΛΑ

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΓΟΥΛΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας παιδιά.. Εγώ θα ήθελα βοήθεια από ένα φιλόλογο αλλά για ένα άλλο θέμα. Για την ακρίβεια ετοίμασα ένα cover letter(συνοδευτική επιστολή) για να διεκδικήσω θέση σε ένα μεταπτυχιακό και θα ήθελα από κάποιο φιλόλογο να το διαβάσει λίγο και να μου πει για πιθανά ορθογραφικά και συντακτικά λάθη που έχω κάνει. Ευχαριστώ πολύ
maria:) xx
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

santwno

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η santwno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Στείλε ένα pm ή ένα mail να σε βοηθήσω.
Πάντως η συνοδευτική επιστολή εξαρτάται και από το πανεπιστήμιο στο οποίο θες να την στείλεις. Απ' όσο ξέρω, στα αγγλικά πανεπιστήμιο ζητάνε ειδικό έντυπο συμπληρωμένο. Αλλά υποθέτω πως μιλάς για ελληνικό πανεπιστήμιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν εχω τη δυνατοτητα να δωσω πολλα αν την ειχα θα εκανα ιδιαιτερα..μπορω να δινω ομως καποιο μικρο ποσο το μηνα για να εχει ενα επιπλεον κινητρο ο καθηγητης να με βοηθησει εκτος απο τη καλοσυνη του

Μπορώ να σε βοηθάω εγώ αν θέλεις που είμαι εν δυνάμει φιλόλογος!! Αφιλοκερδώς φυσικά.....

Μπορώ και εγώ να σε βοηθήσω που είμαι και πτυχιούχος φιλόλογος...
Αφιλοκερδώς φυσικά, δεν είναι τα λεφτά το παν.
Για ό,τι θες, στείλε p.m.


μπράβο και στους 3 σας...

jupiter44394 επειδή έχουν περάσει 3 χρόνια δεν σημαίνει ότι τα έχεις ξεχάσει θα δεις ότι με μια μικρή επανάληψη θα σου έρχονται πολύ πιο εύκολα στο μυαλό.. επιπλέον

κυκλοφορούν βοηθήματα που μπορούν να σε βοηθήσουν στο έργο σου... οι καθηγητές εδώ μπορούν να σου προτείνουν.
Στην έκθεση επειδή είσαι μεγαλύτερη μπορείς να γράψεις πολύ καλό βαθμό σε σχέση με τα παιδιά που δίνουν τώρα ακόμα και αν δεν διαβάσεις και τόσο πολύ... επειδή έχεις καλύτερη κριτική και επιχειρηματική ικανότητα.

Αν πέσει δηλαδή ένα θέμα σχετικό με οικονομική κρίση θα μπορείς να έχεις πιο εύστοχα επιχειρήματα από πολλά παιδιά 18 χρονών που έχουν διαβάσει παραπάνω από σενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top