Wii

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Οχι μονο για παχυσαρκους, για ολους.
Παντως δεν εχω συνηθισει στην ιδεα να παιζω στο Wii παιχνιδια που παιζω στο PC, μου φαινεται πιο casual κονσολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantinos

Νεοφερμένος

Ο Constantinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιαλυσός (Ρόδος). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ έχω το ςιι και είμαι πάρα πολυ ευχαριστημένος σου το συνιστώ ανεπιφύλαχτα... σου προτίνω και το παιχνίδι the legend of zelda twilight princess
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emile

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ έχω το ςιι και είμαι πάρα πολυ ευχαριστημένος σου το συνιστώ ανεπιφύλαχτα... σου προτίνω και το παιχνίδι the legend of zelda twilight princess

Ωστε, έχεις το ςιι και όχι το Wii...

Αρχική Δημοσίευση από Krou:
Οχι μονο για παχυσαρκους, για ολους.
Παντως δεν εχω συνηθισει στην ιδεα να παιζω στο Wii παιχνιδια που παιζω στο PC, μου φαινεται πιο casual κονσολα.

Γι'αυτό και το λένε Wii=We=Εμείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
παρε το i-sport ειναι σαν το wii πολυ κατωτερης ποιοτητος ομως. Εχει 34 games και κανει 50ευρω εσυ αποφασιζεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefiiloveyaa

Νεοφερμένος

Η stefiiloveyaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
εγω αυτο ζητησα για τα χριστουγεννα γιατι ειναι τελειο!εγω προτεινω νσ το παρεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Λιγο ελεινο χρησιμοποιεις το wii για να γυμναζεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Το wii το εχει στα 149 ευρω προσφορα τα media markt αν ενδιαφερεσαι τελικα..
Περιλαμβανει το wii sports+wii remote control+wii nunchuck:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Λιγο ελεινο χρησιμοποιεις το wii για να γυμναζεσαι.


Οσο ελεϊνο να γυμναζεσαι στο σπιτι γενικα... δηλαδη καθολου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ωραίο αν και στην θέση σου θα έπερνα το νέο xBox
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top