Ταξίδια και άδεια από γονείς

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Απο ποια ηλικια και μετα σας επιτρεπουν οι γονεις σας να πατε μονοι σας ταξιδι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν το τεστάρισα ποτέ να σου πω, αλλά την πρώτη φορά που κανόνισα διακοπές σε νησί με παρέα χωρίς να ρωτήσω κανέναν, δεν αντιμετώπισα καμιά αντίρρηση. Φέτος το καλοκαίρι έγινε αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Αθήνα έχω έρθει 2-3 φορές με φίλους...Δέν μου έχουν πεί κάτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Καλά είστε ρε πολύ τυχεροί...εγώ τι να πω:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
εγω δεν το εχω επιχειρησει ακομα....αλλα οπου να ναι θα το κανω...ή τωρα τα χριστουγεννα σε κανα χιονοδρομικο ή το καλοκαιρι σιγουρα θα παω με φιλους μυκονο-παρο-σαντορινη-κρητη καποιος συνδιασμος τελος παντων,και πιστευω θα με αφησουν...δεν τους κοβω να εχουν προβλημα...μου εχουν εμπιστοσυνη,,,τωρα αν τολμησουν να αντιδρασουν και να μου το απαγορευσουν τοτε θα δουν τον κακο εαυτο μου :mad::P:mad2::mad2:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
εγω δεν το εχω επιχειρησει ακομα....αλλα οπου να ναι θα το κανω...ή τωρα τα χριστουγεννα σε κανα χιονοδρομικο ή το καλοκαιρι σιγουρα θα παω με φιλους μυκονο-παρο-σαντορινη-κρητη καποιος συνδιασμος τελος παντων,και πιστευω θα με αφησουν...δεν τους κοβω να εχουν προβλημα...μου εχουν εμπιστοσυνη,,,τωρα αν τολμησουν να αντιδρασουν και να μου το απαγορευσουν τοτε θα δουν τον κακο εαυτο μου :mad::P:mad2::mad2:
ετσι:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
τυχερή εμένα αν δεν τελειώσω τη σχολή δεν με αφήνουν να παω πουθενα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Στο χέρι σου είναι βρε Μαρία.Αν τους πείσεις να σου έχουν εμπιστοσύνη θα σε αφήσουν πιστεύω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
τυχερή εμένα αν δεν τελειώσω τη σχολή δεν με αφήνουν να παω πουθενα:(
:!:απλα θα τους εξηγησεις οτι εισαι μεγαλη κοπελα και μπορεις να προστατεψεις τον εαυτο σου.Οι ιδιοι κινδυνοι υπαρχουν και εκει που μενεις κια αλλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
τυχερή εμένα αν δεν τελειώσω τη σχολή δεν με αφήνουν να παω πουθενα:(
:!::!::!:Δηλαδή το καλοκαίρι δέν θα πάς πουθενά?Σε κανένα νησάκι με παρέα κτλ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
θα έρθω τον Μάρτη Αθήνα μόνη μου
ειδικά μετα τα 18 δεν βλέπω γιατι όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Δεν με αφήνουν και δεν το αντεχω αλλο:'(.Τους εχω αραδιασει ολα τα επιχειρηματα και δεν δεχονται..μου λενε που θα πας μονη σου σε ξενη πολη,με τις ληστειες και αλλα τετοια...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ναι λες και στην επαρχια δεν γινονται.απλα πιστευουν οτι μπορουν να σε προστατεψουν περισσοτερο οντας κοντα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δεν ισχύει απόλυτα αυτό.Δεν θα ναι μαζί της πάντα.Μεγάλη κοπέλα είναι μπορεί να προστατέψει τον εαυτό της:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Δεν με αφήνουν και δεν το αντεχω αλλο:'(.Τους εχω αραδιασει ολα τα επιχειρηματα και δεν δεχονται..μου λενε που θα πας μονη σου σε ξενη πολη,με τις ληστειες και αλλα τετοια...:'(

Νομιζω πως οι δικοι σου ειναι λιγακι υπερπροστατευτικοι...
Δεν το βρισκω λογικο αυτο που λες για την ηλικια σου...
Δεν ξερω ισως κανω και λαθος..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Δεν με αφήνουν και δεν το αντεχω αλλο:'(.Τους εχω αραδιασει ολα τα επιχειρηματα και δεν δεχονται..μου λενε που θα πας μονη σου σε ξενη πολη,με τις ληστειες και αλλα τετοια...:'(

αχ αχ αχ οταν τα ακουω αυτα κατι παθαινω....αχ θα παθεις εκεινο αχ θα παθεις αυτο....:rucrazy:ε τοτε να κλειστουμε σπιτι να μην βγαινουμε ποτε,να γινουμε καθυστερημενα και να μην ζησουμε ποτε τη ζωη....μια ζωη κατω απο τη φουστα της μαμας....ασε οταν μου λενε κατι τετοια φορτωνω ασχημα...:mad2::punch:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δεν με αφήνουν και δεν το αντεχω αλλο:'(.Τους εχω αραδιασει ολα τα επιχειρηματα και δεν δεχονται..μου λενε που θα πας μονη σου σε ξενη πολη,με τις ληστειες και αλλα τετοια...:'(

δηλαδη τι δε θα ειναι εκει να σε προστατεψουν; αφου δεν ειναι εκει ουτε οταν βγαινεις πχ στην αθηνα και παλι μπορει να σε κλεψουν το ιδιο κανει... ασε που στο εξωτερικο θα εισαι σχεδον συνεχεια με την παρεα σου σε αντιθεση με οταν βγαινεις οπουδηποτε εδω που μπορει να εισαι και μονη... αυτο τους το χεις πει;


Εγω δεν ετυχε να τους ζητησω να ταξιδεψω εξωτερικο με παρεα ακομη, το καλοκαιρι πηγα σε ενα καμπιν αλλα ηταν και η αδερφη μου μαζι οποτε δε πιανεται... δε νομιζω να μου πουν οχι παντως οταν προκυψει δεδομενου οτι εχουν ηδη και εμπειρια απο την αδερφη μου οποτε δε τους φαινεται περιεργο... και ξερουν οτι ειμαι υπευθυνο ατομο με τα πραγματα μου κτλ (σε αντιθεση με την αδερφη μου που την κατακλεβουν παπουτσια κινητα κ.α ενω εμενα οχι -ακομα- :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
αχ αχ αχ οταν τα ακουω αυτα κατι παθαινω....αχ θα παθεις εκεινο αχ θα παθεις αυτο....:rucrazy:ε τοτε να κλειστουμε σπιτι να μην βγαινουμε ποτε,να γινουμε καθυστερημενα και να μην ζησουμε ποτε τη ζωη....μια ζωη κατω απο τη φουστα της μαμας....ασε οταν μου λενε κατι τετοια φορτωνω ασχημα...:mad2::punch:
α μπραβο,και εγω το ιδιο.


παντως μαρια,αφου τους εξηγησες και δεν καταλαβαινουν το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να σηκωθεις και να πας εκει που θελεις να πας(αν εχεις τα μανει βεβαια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
α μπραβο,και εγω το ιδιο.


παντως μαρια,αφου τους εξηγησες και δεν καταλαβαινουν το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να σηκωθεις και να πας εκει που θελεις να πας(αν εχεις τα μανει βεβαια).


ή να κανεις κατι που να τους δειξει οτι εισαι υπευθυνη και θα προσεχεις χωρις να κανεις τρελες κτλ...πχ εγω αν εγραφα καλα στην εξεταστικη θα με εστελναν διακοπες στη χονολουλου για ενα μηνα....:yeah:λιγο δυσκολο though :who:το να γραψω καλα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Μα τους έχω αποδείξει ότι είμαι υπέυθυνη πολλάκις..και μου είπαν οτι εμενα με εμπιστευονται τους αλλους δεν εμπιστευονται...δεν με αφηνουν γιατι δεν με θεωρουν ετοιμη και κατι τετοια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top