Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2009

Ποιά εξέταση του Michigan δίνετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Περιμενε μεχρι Δευτερα-Τριτη μπας και έρθει τότε...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Severous

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
εμένα τα χαρτιά δεν έχουν έρθει ακόμα απλώς το είδε η καθηγήτρια στο internet...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μαλλον εντος της βδομαδας θα τα λαβετε τα Timetables.
Ταχυδρομεια ειναι ξέρετε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
ουφφφφφφφφφφ.....εμενα ακομα να μου ερθουν τα timetables...!!!προσευχομαι να ειμαι απο τους τελευταιους στο speaking γυρω στις 8 και... για να με περασει αμεσως...ετσι γινεται συνηθως... (το ξερω οτι ειναι η εσχατη λυση αλλα...δεν αντεχω..)ειμαι απελπισμενος!!!!!!!!!!!! :( :( :( :( :( :( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
ουτε εμενα εχουν ερθει τα timetables οντος τους τελευταιους τους περνανε βασικα στο speaking δεν ειχα προβλημα hp ειχα αλλα που ξερεις καμια φορα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
H HAU καθως ειναι πάντα αξιοπιστη(:P) ανακοινωσε πως ολοι οι υποψηφιοι θα λαβουν τα timetables μεχρι τις 20/11/2009.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Παιδιά ακουσα οτι στο ecce αλλαξε ο τροπος βαθμολόγησης και η βάση Πηγε στο 60 %... Ισχυεί κατι τετοιο;sos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Οχι.
Η βαση ειναι 65% απλα πλεον με 3 LP και ενα BF πλεον περνάς!
Με ενα F ομως και 3 ΗΡ να χεις κόβεσαι.
Αν δυσκολευεσαι να το καταλαβεις,πες να σου ενα παραδειγμα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
α τωρα εγινε μεχρι τις 20??? πριν η χαου ειχε πει μεχρι τις 15..τεσπα!! αντε να δουμε... πααντως ΕΛΕΟΣ!!!! 1 εβδομαδα πριν δωσουμε θα σταλουν????? ελεοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παντα μες την αργοπορία ειναι....:P
Που να δεις για τα αποτελεσματα τι θα γινει...
Το Cambridge παντως ανακοινωσε ημερομηνια εκδοσης αποτελεσματων την 27/01/2010.
Αντε να δουμε οι Αμερικανοι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
καλα οι Αμερικανοιιιιιιιι... χ*εσε ψηλα και αγναντευε.... θα περιμενουμε τα αποτελεσματα δεκα μερες μετα απο την κανονικη ημερομηνια...θα κανουν παλι καμια βλακεια....θα ανακοινωσουν τα αποτελεσματα και μετα θα τα βγαλουν και θα πουν οτι δεν ισχυουν και κατι τετοια...τους μαθαμε πλεον!!! τεολ θα ηθελα μια χαρη..μηπως υπαρχει καμια ιστοσελιδα για σπικινγκ του ECPE??ειδα πως εδωσες μια ιστοσελιδα σε εναν για το ECCE !!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.

Severous

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
οι εξετάσεις του cambridge ποτέ είναι? εγώ παλί νομίζω οτι τα αποτελέσματα του michigan βγαίνουν πριν απο του cambridge.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Cambridge FCE-CAE-CPE=05-06/12/2009
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και να επισημανω πως παντα τα αποτελεσματα του Michigan βγαινουν πιο αργα απο του Cambridge στις εξετασεις του Δεκεμβριου σε αντιθεση με αυτές του Μαιου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Όσοι δώσουν Ecce το Δεκέμβρη πότε θα πάρουν τα αποτελέσματά τους;;

Τέλη Φλεβάρη δεν είναι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Oχι γυρω στα μέσα Φλεβαρη ειναι.
Δηλαδη γυρω στις 10-15 Φλεβαρη!
Βεβαια με την HAU ποτε μην λες ποτε...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Έγω πολύ άγχος... Δεν ξέρω αν είμαι έτοιμος να ξαναδώσω.. Έχω κάνει μόνο 2 φορές Speaking.. Είναι λίγο;; :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ελα τωρα σιγα.
Σκεψου θετικα και απεβαλλε το αγχος γιατι αλλιως η αποτυχια ειναι δεδομενη!
Απλα χαραλωρε και απολαυσε την εμπειρια.
Οσο για το Speaking πρεπει να κανεις μερικα ακομα αν και το προφορικο ειναι πολυ ευκολο...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελφ

Νεοφερμένος

Η ελφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
καλά teol20 είσαι καταπληκτικός!!!! δεν έχω λόγια! το λινκ με υλικο προετοιμασίας που ανεβασες είναι παρα πολύ χρήσιμα ειδικά για όσους δίνουμε χωρις μαθήματα! είχα ψάξει στο site της hau αλλά είχα βρει μόνο τα παλιά θέματα του 2003(αν δε κανω λάθος τη χρονολογία πάντως ήταν παλια)
:thanks:
περισσότερα παλιά θέματα δεν υπάρχουν κάπου έτσι;

οσο για τα προφορικά εγώ -για πρακτικούς λόγους- δεν έχω κανει κανένα! οπότε μην αγχώνεστε υπάρχουν και χειρότερα! το μόνο που κανω είνα να...παραμιλώ αγγλιστι! με ρωτάω και μου απαντάω!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top