Πολυήμερες σχολικές εκδρομές

Πού θα πάτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 72)
  • Μιλάνο

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Ρώμη

    Ψήφοι: 8 11.1%
  • Πράγα

    Ψήφοι: 7 9.7%
  • Βαρκελώνη

    Ψήφοι: 5 6.9%
  • Βιέννη

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Λονδίνο

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Παρίσι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Βερολίνο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μένουμε Ελλάδα

    Ψήφοι: 36 50.0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 11 15.3%
  • Πουθενά

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 1.4%

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Γιατί σε πειράζει τόσο πολύ να είσαι σε ένα πλοίο αν περνάς καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Γιατί σε πειράζει τόσο πολύ να είσαι σε ένα πλοίο αν περνάς καλά.
Όπως έχω πει και πριν,δεν μπορώ πάνω απο 5 ώρες σε ένα πλοίο.Δεν ζαλίζομαι,αλλά απλώς δεν μπορώ.Πέρσι και πρόπερσι που πήγα Ολλανδία και Ισπανία αντίστοιχα,με αεροπλάνο πήγαμε,δεν φάγαμε ένα κάρο ώρες και πέρασα μια χαρά.Και να μην πάω τώρα,δεν τρέχει τίποτα.Ωραία πέρναγα και στο αεροπλάνο,αλλά δεν ήταν 10-11 ώρες στο πήγαινε και άλλες τόσες στο έλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
παιδια ειπαμε να πατε:jumpy: πολυ θα ηθελα να ξαναπηγαινα και εγω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
εγω δεν ειχα περασει και πολυ καλα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
παιδια ειπαμε να πατε:jumpy: πολυ θα ηθελα να ξαναπηγαινα και εγω:)
Έχω πάει 2 φορές 5ημερη σε Άμστερνταμ και Βαρκελώνη και ήταν μια χαρά.Αλλά σε πλοίο ένα κάρο ώρες δεν πάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Έχω πάει 2 φορές 5ημερη σε Άμστερνταμ και Βαρκελώνη και ήταν μια χαρά.Αλλά σε πλοίο ένα κάρο ώρες δεν πάω.
εγω σε πλοιο ημουν και περασα γαματα!!!:D 15 ωρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
εγω σε πλοιο ημουν και περασα γαματα!!!:D 15 ωρες
Ναι,αλλά είπα ότι πάνω απο 5 ώρες δεν μπορώ,γιατί νιώθω κλεισμένος σε έναν χώρο,δεν θέλω να σπαταλήσω 24 ώρες περίπου(μπορεί και παραπάνω,δεν ξέρω πόσο είναι Πειραιάς-Κρήτη ή Πειραιάς-Ρόδος),ενώ έχουμε 4 μέρες για να βολοδέρνουμε στο νησί.Και μέσα στις μέρες αυτές,οι περισσότερες ώρες θα ξοδευτούν μέσα σε ένα κωλοκλάμπ,κάτι που επίσης σιχαίνομαι.Εγώ προτιμώ εξωτερικό,τι μαλακία τους έπιασε να πάμε Ελλάδα;(Αν ήταν καλοκαίρι,το συζήταγα)Έχω πάει 1 φορά στην Κρήτη και στην Ρόδο και αλλού.Βαρκελώνη χάλασα 550 ευρώ περίπου για το ταξίδι.Και άλλα 200 περίπου εκεί για φαγητό,δώρα κλπ.Στην Κρήτη(ή στην Ρόδο),πόσα θα ξοδέψω;Ναι,εμένα με απασχολεί και το οικονομικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yannisbe

Νεοφερμένος

Ο yannisbe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλή παρέα να υπάρχει και δεν έχει σχέση ούτε με τι θα πάω ούτε πόσες ώρες θα είναι.
Κάποιο σχολείο από σας κάνουν στις εκδρομές τους αυτά τα χιουμοριστικά αναμνηστικά μπλουζάκια με τα λογότυπα?
Και ποιος τα αναλαμβάνει? Ο πρόεδρος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blackmyrto

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
εγω δεν ειμαι στην Γ' λυκειυ αλλα εχω πολους φιλους απο εκει...Και μου ειπαν πως οι προτασεις ηταν Ισπανια και Καϊμακτσαλαν. Αλλα διαλεξαν Καϊμακατσαλαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rafaa

Νεοφερμένος

Η Ρ.+ Θ. = <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
εμεις ηταν να πηγαιναμε στην Ελβετια στο Cern αλλα λογω καταληψης την χασαμε.....αλλα θα παμε αλλη εκδρομη και παλι εξωτερικο...ουτε καν συζητηση για εσωτερικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.

BE16

Νεοφερμένος

Η BE16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
βαρκελωνη - τουλουζ(γαλλια) 8/12-12/12
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Οι δικοί μας λένε για Κύπρο ή Ρόδο ή Κρήτη.
Μπορεί να βρεθούμε σε άλλη γη σε άλλα μέρη βέβαια αλλά οκ.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
βαρκελωνη - τουλουζ(γαλλια) 8/12-12/12
ποπο αυτες ειναι εκδρομες

εμας στην κρητη μας ειχαν παει:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ποπο αυτες ειναι εκδρομες

εμας στην κρητη μας ειχαν παει:(
και δεν περασες καλα ρε χαζο?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
και δεν περασες καλα ρε χαζο?:P
ΤΕΛΕΙΑ περασα,α στο καλο συγκινηθηκα:'((μου λειψανε τα βλαμμενα):P

απλα εχω παει πολλες φορες κρητη και το μερος δεν μου εκανε ιδιαιτερη εντυπωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Οι δικοί μας λένε για Κύπρο ή Ρόδο ή Κρήτη.
Μπορεί να βρεθούμε σε άλλη γη σε άλλα μέρη βέβαια αλλά οκ.:xixi:

Εμεις Ροδο τελικα. Πριν την 25η Μαρτιου καποια στιγμη.
Κανονιστε να παμε μαζι, θα γινεται χαμος και απο αλλα σχολεια εκεινη την περιοδο:P
Οσο για τα μπλουζακια. Εμεις πηραμε ημερολογια να πουλησουμε απο ενα μαγαζι, μας τα εστειλε με δωρακια να κληρωσουμε με λαχνους(600 ευρω απο τους λαχνους τελικα και αλλα 960 απο τα ημερολογια), και μας ειπαν οτι αν παραγγειλουμε μπλουζακια απο αυτους θα μας στειλουν ενα λαπτοπ να το κληρωσουμε και αυτο. Μας εδωσαν τα βιβλιαρακια που εχουν τις σταμπες μεσα και τα μπλουζακια, ο καθενας διαλεξε ο,τι γουσταρε και ειμαστε gg :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Και εγώ λέω να πάω Ρόδο κατά τις Απόκριες:)Nα δω ματς με την Κανσας:D


Οφφ τοπικ αλλά παρασύρθηκα:who:


on topic μας προτείναν να πάμε Κωνσταντινούπολη:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top