Πολυήμερες σχολικές εκδρομές

Πού θα πάτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 72)
  • Μιλάνο

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Ρώμη

    Ψήφοι: 8 11.1%
  • Πράγα

    Ψήφοι: 7 9.7%
  • Βαρκελώνη

    Ψήφοι: 5 6.9%
  • Βιέννη

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Λονδίνο

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Παρίσι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Βερολίνο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μένουμε Ελλάδα

    Ψήφοι: 36 50.0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 11 15.3%
  • Πουθενά

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 1.4%

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Βαρκελώνη 6-12 Δεκεμβρίου :D :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Anyway εγω εκδρομες των ΑΕΙ και ΤΕΙ εχω ακουσει εσωτερικο μονο...
Εξωτερικο δεν εχει παρει κατι το αυτι μου...

Τελος παντων η επιλογη ειναι στο χερι σας για το αν θα πατε εσωτερικο η εξωτερικο.Εγω παντως συνεχιζω να υποστηριζω πως πρεπει να πατε εξωτερικο.Μην ξεχνας πως θα εχετε και ξεναγο και θα σας πανε σε ολα τα αξιολογα μερη που διαφορετικα μονος σου μπορει να μην τα εβρισκες καν αν πηγαινεις ετσι...

Προτιμας να μεινεις με την ελπιδα πως καποια στιγμη στο μελλον θα κατεφερεις να επισκεφθεις πχ την Βαρκελωνη και με παρεα η απλα να το κανεις τωρα που ειναι η ευκαιρια?
Just do it φιλε και μην το σκεφτεσαι...;)

Το θεμα αυτο με την εκδρομη μου θυμησε μια κατασταση που ειχε παιχτει στην δικη μας 3η λυκειου.Οταν ειχε ερθει η ωρα για να αποφασισουμε για το που θα παμε οι περισσοτεροι θελαμε εξωτερικο εκτος απο μια κλικα παιδιων γυρω στα 12 ατομα που μεσα σε αυτους υπηρχαν ατομα και απο το 15 μελες και μαλιστα ο προεδρος κιολας και καποια αλλα μελη του 15μελους.Αυτοι λοιπον για να μην τα πολυλογω ηθελαν να πανε σε νησι,να χτυπιουνται καθε βραδυ στα κλαμπακια και δεν υπεγραφαν με κινδυνο να μην γινει η εκδρομη καθολου...Με τα χιλια ζορια υπεγραψαν...
Θα σου πω το αποτελεσμα...Ηρθαν Ισπανια που ΔΕΝ θελανε...τα ειδανε ολα..και οταν γυρισανε λεγανε τελεια περασαμε τελεια..και μας ελεγαν το κορυφαιο οτι εμεις οι υπολοιποι φαγωθηκαμε να παμε σε νησι...:lol:
Συμπερασμα..?......

Πφφ μου ηρθανε στο μυαλο ομορφες αναμνησεις τωρα απο την εκδρομη..:(

PS:Μην πας εκδρομη με το σκεπτικο να πιεις να γινεις πιτα..Ναι θα πιεις αλλα μην ξεκινας με αυτο το σκεπτικο..θα παμε οπου εχει ποτο..ΟΧΙ..γιατι ειδα πως αυτο ρωτησες αρχικα...αν δινουν ποτο...
Νταξ μπορει να μην σας αφησουν εξω να παρετε αν δεν ειστε 18..που δυσκολα αν κανετε καλο κουμαντο αλλα μπορειτε να πιειτε μετα στο ξενοδοχειο ετσι λιγο για το κεφι και την παρεα...
Η San Miguel θα πηγαινει συννεφο αλλα anyway(ισπανικη μπυρα):lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ρωμη εμεις κατα πασα πιθανοτητα. :heart: :heart:

Ημερομηνιες δεν ξερουμε ακριβως,αλλα λογικα θα παμε λιγο πριν τον Δεκεμβριο απο οτι μας ειπαν. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
5μερη παμε για να τα ΞΕΣΚΑΣΟΥΜΕ, να ΞΕΣΑΛΩΣΟΥΜΕ και να μην σερνομαστε σε μουσεια σε πολεις του εξωτερικου.
Ροδο απο μας. Οσοι πατε πειτε να συναντηθουμε εκει σε αισκουλ μητινγκ φαση.

Με το θεμα λεφτα τι κανετε; :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
5μερη παμε για να τα ΞΕΣΚΑΣΟΥΜΕ, να ΞΕΣΑΛΩΣΟΥΜΕ και να μην σερνομαστε σε μουσεια σε πολεις του εξωτερικου.
Ροδο απο μας. Οσοι πατε πειτε να συναντηθουμε εκει σε αισκουλ μητινγκ φαση.

Με το θεμα λεφτα τι κανετε; :p
και τα μουσεια παντως πλακα εχουν...στην Ιταλια ριξαμε πολυ γελιο:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ναι ρε δεν αντιλεγω, περυσι τα παιδια πηγαν Βαρκελωνη και περασαν ομορφα, ομως εμεις θελουμε φαση οπου ειναι και αλλοι συνομηλικοι. Και επισης θελουμε φαση οπου δεν υπαρχει οριο στην ποση αλκοολ, χμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Ναι ρε δεν αντιλεγω, περυσι τα παιδια πηγαν Βαρκελωνη και περασαν ομορφα, ομως εμεις θελουμε φαση οπου ειναι και αλλοι συνομηλικοι. Και επισης θελουμε φαση οπου δεν υπαρχει οριο στην ποση αλκοολ, χμ.
μπουρδελοκατασταση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Συμφωνώ με τη Ράνια αν και πάντα υπάρχει κάποιο όριο.Για αυτό και εγώ ψηφίζω Αθήνα αντί για Παρίσι.Στο Παρίσι εξ άλλου έχουμε ξαναπάει τουλάχιστον οι 15-17 από μας(29 σύνολο) και ακόμα βαρέθηκα τα προγράμματα που πρέπει να τα προετοιμάζουμε κιόλας.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Εγω προτιμησα εξωτερικο γιατι δεν εχω παει και ποτε και περασα γαματα.... τετοιες ευκαιριες για μενα δεν χανονται...μια χαρα διασκεδασαμε και εκει.... απλα δεν πηγαμε σε μπουζουκια τα οποια βεβαια δεν μου αρεσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gallaki

Νεοφερμένος

Ο gallaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ναι ρε δεν αντιλεγω, περυσι τα παιδια πηγαν Βαρκελωνη και περασαν ομορφα, ομως εμεις θελουμε φαση οπου ειναι και αλλοι συνομηλικοι. Και επισης θελουμε φαση οπου δεν υπαρχει οριο στην ποση αλκοολ, χμ.

έτσι ρε πέστα!!! καλα είναι και τα μουσεία αλλα σαν την ελλάδα!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
έτσι ρε πέστα!!! καλα είναι και τα μουσεία αλλα σαν την ελλάδα!! :)
οπου και να πατε απλα να διασκεδαζετε συνεχεια!!!!! ξεσαλωστε και ξεδωστε!!!μοναδικη εμπειρια!!!οι υπνοι το πολυ κανα 2ωρο αντε 3ωρο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ροδο ρε .... :jumpy::jumpy::jumpy:
Αν και εγω ηθελα να παμε στο εξωτερικο ...:'(

Απο την Ροδο ηρθαμε ολοι 4 κιλα ελαφρυτεροι... :P
:fss::fss::fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Ροδο ρε .... :jumpy::jumpy::jumpy:
Αν και εγω ηθελα να παμε στο εξωτερικο ...:'(

Απο την Ροδο ηρθαμε ολοι 4 κιλα ελαφρυτεροι... :P
:fss::fss::fss:
:D:D:D ετσι.... και μετα κοιμασαι 2 μερες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:D:D:D ετσι.... και μετα κοιμασαι 2 μερες...
Μια μερα ευτυχως πηγαμε μπουζουκια και εριξα εναν υπνακο 3 ωρες...:jumpy:
Δεν κοιμηθηκα καθολου ολες τις μερες...:xixi:Ειμαι περηφανη αν και λατρης του υπνου τα καταφερα...:D
-----------------------------------------
:jumpy:Ενας φιλος μου εχασε 7 κιλα... Ακομα δε ξερουμε πως... :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Μια μερα ευτυχως πηγαμε μπουζουκια και εριξα εναν υνακο 3 ωρες...:jumpy:
Δεν κοιμηθηκα καθολου ολες τις μερες...:xixi:Ειμαι περηφανη αν και λατρης του υπνου τα καταφερα...:D
-----------------------------------------
:jumpy:Ενας φιλος μου εχασε 7 κιλα... Ακομα δε ξερουμε πως... :!:
εκδρομη δεν πας για να κοιμασαι...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Άποψη μου,όταν πας εκδρομή πέντε ημερών,ας πούμε στην Ρόδο,δεν θα πας να κλειστείς μέσα σε ένα club(μια φορά πήγα,και βγήκα έξω,με έπιασε πονοκέφαλος,η μουσική ήταν χάλια/μάπα-ελληνικά hits και διάφορες βλακείες remix και εγώ δεν ξέρω τι),αλλά θα πας σε μια ωραιότατη παραλία(για βράδυ μιλάω),θα ανάψεις και καμιά φώτια,θα κάτσετε γύρω γύρω με μπόλικες κιθάρες να παίζουν,μπυρίτσες,σουβλάκια κλπ και θα διασκεδάσετε μια χαρά.Σε περιοχές που έχει παραλίες,αυτό κάνουμε εδώ στο δικό μου σχολείο.Αμάν με τα κλαμπάκια και όλα αυτά.Μόνο με...κλαμπάκια "ξεσαλώνετε";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Άποψη μου,όταν πας εκδρομή πέντε ημερών,ας πούμε στην Ρόδο,δεν θα πας να κλειστείς μέσα σε ένα club(μια φορά πήγα,και βγήκα έξω,με έπιασε πονοκέφαλος,η μουσική ήταν χάλια/μάπα-ελληνικά hits και διάφορες βλακείες remix και εγώ δεν ξέρω τι),αλλά θα πας σε μια ωραιότατη παραλία(για βράδυ μιλάω),θα ανάψεις και καμιά φώτια,θα κάτσετε γύρω γύρω με μπόλικες κιθάρες να παίζουν,μπυρίτσες,σουβλάκια κλπ και θα διασκεδάσετε μια χαρά.Σε περιοχές που έχει παραλίες,αυτό κάνουμε εδώ στο δικό μου σχολείο.Αμάν με τα κλαμπάκια και όλα αυτά.Μόνο με...κλαμπάκια "ξεσαλώνετε";
Εμενα παντως δε μου αρεσουν τα κλαμπακια... :xixi:

Αυτα τα καναμε και εμεις... :inlove:

αλλα δεν αναψαμε φωτια... :P
αλλα κερια... :inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Εμενα παντως δε μου αρεσουν τα κλαμπακια... :xixi:

Αυτα τα καναμε και εμεις... :inlove:

αλλα δεν αναψαμε φωτια... :P
αλλα κερια... :inlove::inlove:
Κεράκια,το ίδιο και καλύτερο είναι :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dream on

Νεοφερμένος

Η dream on αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εμεις περσι πηγαμε Πραγα κ περασαμε Τ Ε Λ Ε Ι Α!!!!!!!!!!! Οποτε ψηφιζω ε3ωτερικο!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top