Προεκλογικές καφρίλες.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Πέρα απο τις συνήθεις συζητήσεις περί δημοκρατίας και εκλογικής βούλησης, ας γράψουμε και εδώ τις διάφορες καφρίλες απο τα διάφορα κόμματα/υποψηφίους που έχουμε δει και ακούσει προεκλογικά.

Να αρχίσω εγώ:

1. 3 Σπαμ SMS απο έναν υποψήφιο βουλευτή του ΠΑΣΟΚ (Ήρθε ως A.BGONTZAS)
2. 1 Σπαμ SMS υπότιθεται απο τον Παπαθεμελή που μάλιστα στο τέλος μου συστήνει "να το προωθήσω στους φίλους μου"
3. Κάθε 2 μέτρα στα Χανιά έχει τοποθετηθεί μια τεράστια αφίσα με τον Καραμανλή που λέει για την ομιλία του στο Ηράκλειο. (μάλιστα έίχαν βάλει και σε ένα φανάρι με αποτέλεσμα σαν πεζός να πρέπει να κάνεις μανούβρες για να μπορείς να έχεις ορατότητα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Κατι τετοια ακουσα να σχολιαζουν σημερα το πρωι στο ραδιοφωνο. Αυτο μετα σμς ειναι ΟΤΙ πιο γελοιο. Δεν το βλεπουν, οτι ετσι μονο ξεφτιλιζονται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
2. 1 Σπαμ SMS υπότιθεται απο τον Παπαθεμελή που μάλιστα στο τέλος μου συστήνει "να το προωθήσω στους φίλους μου"

κι εμενα μου ηρθε αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
προχειρα σκεφτομενη μπορω να πω τις διαφημισεις του google στο ischool του Κυριακου Μητσοτακη,αρκετα αγριευτικο θεαμα..:P
αν θυμηθω και δω κι αλλα θα ξαναποσταρω..
αλλη μια επισης καφριλα που κανει μπαμ ειναι το θεμα που ανοιξε ο αλλος περι κκε και εαμβ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Αυτος ο Κυριακος εχει κανει και διαφημιση στο φειςμπουκ ακουσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
κι εμενα μου ηρθε αυτο

+1

Δεν ξέρω αν μετράει, αλλά μου ρθε κι ένας φάκελος απ'τον Γκιουλέκα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Στο ΟΑΚΑ προχθές δεν θέλω να φανταστώ πόσα φυλλάδια ενός μλκ της ΝΔ γέμισαν τον χώρο αφού φυσικά όλοι με το που τα έπαιρναν τα πέταγαν κάτω (κι εγώ το ζώο μαζί). Επίσης, οι αφίσες του Καρατζαφέρη που γέμισαν την περιοχή μου ενώ είχε δεσμευτεί ότι δεν θα δώσει τα λεφτά της εκστρατείας σε αφίσες αλλά σε κάποιον σύλλογο. Και τέλος, οι επιστολές του Ντινόπουλου σε όλες τις οικογένειες της Β' Αθηνών. Νταξ, μεγάλε, σε έχουμε μάθει, χαλάρωσε, θα βγεις, μην σκας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinamamagi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
αα , με πηραν τηλεφωνο απο ενα γραφειο ενος βουλευτη και ζητησαν την κυρια το ονομα μου + το επιθετο μου, τους λεω οτι ειμαι ακομη δεκατριων και δεν εχω δικαιωμα ψηφου και τους το κλεισα στη μουρη, μα καλα που με βρηκαν το ονοματεπωνυμο μου και πηραν και τηλεφωνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μία είναι η καφρίλα. Το περίπτερο της ΝΔ/ΟΝΝΕΔ στην Ερμού που όλη μέρα παίζει έναν σαν το Χατζηγιάννη να τραγουδάει "Έλα κι εσύ στη Νέα Δημοκρατία, σε θέλουμε πολύ να γράψουμε Ιστορία, είσαι αυτο που ψάχνουμε στη Νέα Δημοκρατία" και κάτι άλλες γελοιότητες. Κι ένας τύπος που δηλώνει Master in Business Administration και μοιράζει κάτι χαρτάκια φωνάζοντας "Μαυρίστε τον κύριο Παπαθανασίου, μαυρίστε τον υπουργό". Μπήκα στο blog του, λέω κι εγώ, κάνα σκάνδαλο θα παίζει...Και λέει ότι ο Παπαθανασίου ειναι απατεωωας και απαράδεκτος επειδη αφήνει τους ιχθυοπώλες να ζυγίζουν και τον πάγο ως ψάρι. :lol:
Εντάξει, δεν ξερω πόσο σοβαρό ειναι αυτο μπροστά στα υπόλοιπα, πάντως ο άνθρωπος αυτός έχει πρόβλημα με το συγκεκριμένο θέμα και βγαίνει επώνυμα να το καταγγείλει στον κόσμο. Μήπως πρέπει να γινουν κι άλλοι λίγο πιο ενεργοί πολίτες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Πέρα απο τις συνήθεις συζητήσεις περί δημοκρατίας και εκλογικής βούλησης, ας γράψουμε και εδώ τις διάφορες καφρίλες απο τα διάφορα κόμματα/υποψηφίους που έχουμε δει και ακούσει προεκλογικά.

Να αρχίσω εγώ:

1. 3 Σπαμ SMS απο έναν υποψήφιο βουλευτή του ΠΑΣΟΚ (Ήρθε ως A.BGONTZAS)
2. 1 Σπαμ SMS υπότιθεται απο τον Παπαθεμελή που μάλιστα στο τέλος μου συστήνει "να το προωθήσω στους φίλους μου"
3. Κάθε 2 μέτρα στα Χανιά έχει τοποθετηθεί μια τεράστια αφίσα με τον Καραμανλή που λέει για την ομιλία του στο Ηράκλειο. (μάλιστα έίχαν βάλει και σε ένα φανάρι με αποτέλεσμα σαν πεζός να πρέπει να κάνεις μανούβρες για να μπορείς να έχεις ορατότητα)

Μετά τον Ζορζ ο Γκας.
:hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Κι εμένα μου έρχονται στο κινητό μου αναγγελίες για εγκαίνια προεκλογικων γραφείων υποψήφιων βουλευτών των Δωδεκανήσων... Μου έχουν έρθει 4 ως τώρα... 3 του Πασόκ και 1 της ΝΔ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 369 μηνύματα.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εμένα με έχει κάνει add στο Fb ένα μ!λ!κ!ς που λέει:"Υποψήφιος Βουλευτής Κέρκυρας ΠΑΣΟΚ". :mad::boom:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Εμένα μου στειλε μήνυμα ο Aris...:inlove::inlove::inlove::inlove:

Mε περιμένει λέει στο ξενοδοχείο ΤΗΕΟΧΕΝΙΑ την τάδε μέρα και ώρα...Αλλά επειδή εγώ είμαι καλό κορίτσι κι απο σπίτι δεν πάω με αγνώστους σε ξενοδοχεία,πόσο μάλλον όταν το επιθετο τους είναι "Σπηλιωτόπουλος"...:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εγώ να παρατηρήσω απλά ότι οι εκπρόσωποι των παρατάξεων στα πανεπιστήμια έχουν γίνει έξτρα γλοιώδεις λόγω εκλογών... :no1:Απο κει και πέρα τσαντίζομαι που αυτές τις μέρες δεν έχω τον υπολογιστή μου -> δεν έχω Adblock στο Firefox και αναγκάζομαι να βλέπω τη φάτσα του Κυριάκου και της Ντόρας σε οποιο site μπαίνω... :P

Επίσης το ΠΑΣΟΚ νομίζω είχε δεσμευτεί ότι θα κάνει οικολογική προεκλογική εκστρατεία χωρίς φυλλάδια... Προφανώς στην Α' Αθηνών δεν έφτασε το μήνυμα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λευτέρης

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ένας του ΛΑΟΣ στην Κατερίνη έχει βάλει δικά του να γεμίζουν τους δρόμους με αφισάκια με τη φάτσα του. Κάθε δρόμος είναι γεμάτος πεταμένα χαρτάκια. Σεβασμός στο περιβάλλον:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
Εμένα μου στειλε μήνυμα ο Aris...:inlove::inlove::inlove::inlove:

Mε περιμένει λέει στο ξενοδοχείο ΤΗΕΟΧΕΝΙΑ την τάδε μέρα και ώρα...Αλλά επειδή εγώ είμαι καλό κορίτσι κι απο σπίτι δεν πάω με αγνώστους σε ξενοδοχεία,πόσο μάλλον όταν το επιθετο τους είναι "Σπηλιωτόπουλος"...:P:P:P:P:P

κοροιδευτικα και ειρωνικα(γιατι μονο ετσι γινεται) και εγω οταν μιλαω για αυτον λεω ο Αρης και οχι ο υπουργος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Ένας του ΛΑΟΣ στην Κατερίνη έχει βάλει δικά του να γεμίζουν τους δρόμους με αφισάκια με τη φάτσα του. Κάθε δρόμος είναι γεμάτος πεταμένα χαρτάκια. Σεβασμός στο περιβάλλον:jumpy:
Καλά, χαρτακορύπανση σαν εκείνη της Χρυσής Αυγής πανελλαδικά στις Ευρωεκλογές δεν έχει ξαναγίνει... Γενικά το έχει ο χώρος μάλλον.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
κοροιδευτικα και ειρωνικα(γιατι μονο ετσι γινεται) και εγω οταν μιλαω για αυτον λεω ο Αρης και οχι ο υπουργος:P


εγώ και να μην ήθελα να τον κοροϊδέψω δεν γινόταν αλλιώς,μιας και ο αποστολεας του μηνύματος λεγόταν "ARIS"...:jumpy::jumpy::jumpy:
Και τα μυαλά στα κάγκελα:P:P

Ένας του ΛΑΟΣ στην Κατερίνη έχει βάλει δικά του να γεμίζουν τους δρόμους με αφισάκια με τη φάτσα του. Κάθε δρόμος είναι γεμάτος πεταμένα χαρτάκια. Σεβασμός στο περιβάλλον:jumpy:

Ναι,κι εμένα στην πόλη μου,γέμισαν όλες τις κολώνες με αφίσες του Καρατζαφέρη,αυτές με το γάντι που δίνει γροθιά στο κατεστημένο...Εγώ πάντως σκιάχτηκα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top