Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης Αλεξανδρούπολης

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους παιδια, τι κανετε?? Εγω πεταω στα συννεφα, γιατι μολις εμαθα, οτι οι κοποι τοσων χρονων ανταμοιφθηκαν και τελικα περναω στη σχολη που ηθελα απο την πρωτη γυμνασιου!! Για μενα δεν ειχε τοση σημασια η πολη, δε λεω θα προτιμουσα σιγουρα να ειμαι στην Αθηνα η τα Γιαννενα, οσο η σχολη και το αντικειμενο της... Τα παιδια ειναι πηγη ζωης για μενα και χαιρομαι που θα μπορω να ασχολουμαι μαζι τους στο μελλον!! Σε αυτο το thread λοιπον, θα μαζευτουμε ολοι οι φοιτητες του παιδαγωγικου Αλεξανδρουπολης και θα συζηταμε τους λογους για τους οποιους επιλεξαμε το συγκεκριμενο τμημα, αποριες σχετικα με τη σχολη, της ημερομηνιες εγγραφης και τα απαραιτητα δικαιολογητικα και κυριως για την πολη που περασαμε, που απ'οτι ακουω ειναι πανεμορφη και οι φοιτητες της δε θελουν να την αφησουν:D:D!! Λοιπον, ποιοι θα ειμαστε τελικα στο παιδαγωγικο της Αλεξανδρουπολης??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους παιδια, τι κανετε?? Εγω πεταω στα συννεφα, γιατι μολις εμαθα, οτι οι κοποι τοσων χρονων ανταμοιφθηκαν και τελικα περναω στη σχολη που ηθελα απο την πρωτη γυμνασιου!! Για μενα δεν ειχε τοση σημασια η πολη, δε λεω θα προτιμουσα σιγουρα να ειμαι στην Αθηνα η τα Γιαννενα, οσο η σχολη και το αντικειμενο της... Τα παιδια ειναι πηγη ζωης για μενα και χαιρομαι που θα μπορω να ασχολουμαι μαζι τους στο μελλον!! Σε αυτο το thread λοιπον, θα μαζευτουμε ολοι οι φοιτητες του παιδαγωγικου Αλεξανδρουπολης και θα συζηταμε τους λογους για τους οποιους επιλεξαμε το συγκεκριμενο τμημα, αποριες σχετικα με τη σχολη, της ημερομηνιες εγγραφης και τα απαραιτητα δικαιολογητικα και κυριως για την πολη που περασαμε, που απ'οτι ακουω ειναι πανεμορφη και οι φοιτητες της δε θελουν να την αφησουν:D:D!! Λοιπον, ποιοι θα ειμαστε τελικα στο παιδαγωγικο της Αλεξανδρουπολης??
Συγχαρητήρια για την επιτυχία σου και σου εύχομαι εις ανώτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Να μαι και γώ !!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Marakilove αντεποκρίθη over:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Συγχαρητήρια για την επιτυχία σου και σου εύχομαι εις ανώτερα!
Σε ευχαριστω πολυ και σε σενα ο,τι καλυτερο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

W4What

Νεοφερμένος

Ο W4What αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Να μαι και γώ !!:D

Παλι μπροστα μου???:P:P:P:P:P:P:P

Συγχαρητηρια μεγαλε!!!!!Αντε κ σ΄ανωτερα(αν υπαρχουν!!)
Ξερεις ποσο πηγε η βαση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παλι μπροστα μου???:P:P:P:P:P:P:P

Συγχαρητηρια μεγαλε!!!!!Αντε κ σ΄ανωτερα(αν υπαρχουν!!)
Ξερεις ποσο πηγε η βαση?
Για μενα δεν υπαρχουν ανωτερα!! Μεχρι στιγμης εχω εκπληρωσει τον εναν απο τους στοχους μου, να ασχοληθω δηλαδη με τα παιδια... Τωρα μου μενει ο δευτερος, να ασχοληθω με το θεατρο!! Τη βαση δεν την ξερω, αλλα συμφωνα με τελευταιες πληροφοριες ειναι κατω απο 18115:):)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evie2058

Νεοφερμένος

Η evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Και εγώ αλεξανδρούπολη παιδιά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria_

Νεοφερμένος

Η Ria_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
γεια σας παιδιά κ εγώ παιδαγωγικό Αλεξανδρούπολης πέρασα!από ότι ξέρω οι εγγραφές αρχίζουν κατά τις 15-16 Σεπτεμβρίου ξέρει κανείς πότε αρχίζουν τα μαθήματα;(κάποιοι από τους παλιούς ίσως..; ):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
γεια σας παιδιά κ εγώ παιδαγωγικό Αλεξανδρούπολης πέρασα!από ότι ξέρω οι εγγραφές αρχίζουν κατά τις 15-16 Σεπτεμβρίου ξέρει κανείς πότε αρχίζουν τα μαθήματα;(κάποιοι από τους παλιούς ίσως..; ):)

δεν έχει ακουστεί τίποτα ακόμα!! άντε συμφοιτήτρια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunshine

Νεοφερμένος

Η Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Συγχαρητήρια παιδιά! Καλώς να μας έρθετε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

Sunshine

Νεοφερμένος

Η Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Δεύτερο έτος, πλέον! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

jpa24

Νεοφερμένος

Ο jpa24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Καλησπέρα. Να σας ρωτήσω κάτι.Ξέρετε αν τα θέματα που βάζουν στις κατατακτήριες εξετάσεις είναι εύκολα ή δύσκολα; Κάνουν πολλοί αιτήσεις για το τμήμα στην Αλεξανδρούπολη; Sας Ευχαριστώ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunshine

Νεοφερμένος

Η Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Θα ρωτήσω και αν μάθω θα σου πω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Τελικα αρχιζουμε τα μαθηματα στις 7 Οκτωβριου:D!! Επιτελους, δε μπορω να περιμενω αλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki!

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Τελικα αρχιζουμε τα μαθηματα στις 7 Οκτωβριου:D!! Επιτελους, δε μπορω να περιμενω αλλο...


Αντε ωραία!!:jumpy: Να κανουμε και κατι επιτέλους!! Βαρέθηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunshine

Νεοφερμένος

Η Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Πω πω ανυπομονησία! :P

Καλησπέρα. Να σας ρωτήσω κάτι.Ξέρετε αν τα θέματα που βάζουν στις κατατακτήριες εξετάσεις είναι εύκολα ή δύσκολα; Κάνουν πολλοί αιτήσεις για το τμήμα στην Αλεξανδρούπολη; Sας Ευχαριστώ....


Σου απάντησα μέσω Π.Μ.! Ελπίζω να βοήθησα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top