Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2009

Ποιά εξέταση του Michigan δίνετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ρε καμενοι ελεος πια....:mad:καθιστε να ξεπερασουμε το σοκ της αποτυχιας πρωτα και βλεπουμε μεχρι το νοεμβρη:'(...εγω θα δωσω νοεμβρη μαλλον....ξανα μανα τα ιδια...ας προσεχα θα μου πειτε:P

Ελα τωρα μια ψυχη που ειναι να βγει ας βγει...:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
και εγω θα ξαναδωσω τον δεκεμβριο καλη επιτυχια σε ολους μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι καλη επιτυχια να εχετε!
:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
εγω θα δωσω το νοεμβρη!!!(πρωτη φορα..) και εχω τρομεροοοοοοοοο αγχος!!( προφισενσι ετσι..??) ουφ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Δεν χρειαζεται αγχος.Οχι βεβαια να μην εχεις γιατι μερικες φορες κανει και καλο αλλα να μη σε εμποδιζει οταν δινεις.Ειδικα τωρα,3,5 μηνες πριν δε χρειαζεται καθολου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ακριβως.
Οχι αγχος,καθαρο μυαλό και Practise Makes Perfect!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Παντωσ εχω παρατητησει οτι οι εξετάσεις νοεμβριου/δεκεμβριου ειναι πιο δυσκο0λες απο αυτες του μαιου,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μπααα μην το λες αυτό.
Καθε χρονο η δυσκολια ειναι πανω-κατω η ίδια.
Και το λέω αυτό επειδή εχω δει θεματα του Cambridge και τις δυο εξεταστικες του 12/08 και 05/09 και ειναι πανω κατω της ιδιας δυσκολίας.

Και στο κατω-κατω πριν δοθει ενα τεστ για εξεταση περνάει απο pretesting για να ξερουν πως ειναι ακριβως πανω στο επιπεδο που πρεπει να ναι!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Παντωσ εχω παρατητησει οτι οι εξετάσεις νοεμβριου/δεκεμβριου ειναι πιο δυσκο0λες απο αυτες του μαιου,


εγω παλι ακουσα οτι οι χειμερινες εξετασεις ειναι λιγο πιο ευκολες απο του μαιου.!! τι δεν ισχυει?? φτουυυ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια ολα αυτα είναι φήμες.
Οι εξετασεις πριν δωθούν για το κοινο περνάνε απο pretesting.
Δεν ειναι και τοσο φλου τα πράγματα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
ετσι φαινεται....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Mα να μην λεμε και οτι θελουμε!;)
Θα περιμενε κανεις απο σοβαρουτς φορεις να παιζει παιχνιδια σχετικα με την δυσκολια αλλα και την γενικοτερη ποιοτητα των εξετασελων του;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
εγώ παιδία το πήρα το lower..είμαι πολύ χαρούμενη...!!πάντως για όσους δίνουν τον δεκέμβρη...να ξέρετε ότι η ζωή σας δεν αρχίζει και τελειώνει στο lower...!!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Congratulations για την επιτυχία σου!:no1:

Και ετσι ειναι.Η ζωη σου δεν κρινεται απο ένα Lower και μόνο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soula

Νεοφερμένος

Η Soula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Βασικά τώρα που είπατε τις ημερομηνίες αγχώθηκα λίγο....:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
εγώ παιδία το πήρα το lower..είμαι πολύ χαρούμενη...!!πάντως για όσους δίνουν τον δεκέμβρη...να ξέρετε ότι η ζωή σας δεν αρχίζει και τελειώνει στο lower...!!:iagree:

πολυ σωστα.αρχιζει και τελειωνει στο proficiency ομως.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Βασικά τώρα που είπατε τις ημερομηνίες αγχώθηκα λίγο....:(:(

Δεν θελει αγχος και όλα θα πάνε καλά!;):no1:

πολυ σωστα.αρχιζει και τελειωνει στο proficiency ομως.:P

Καλα εσύ δεν παίζεσαι My dear...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
παίδες εμείς όμως μιλάμε εκ του ασφαλούς γιατί το πήραμε...ας δίναμε και εμείς τον δεκέμβρη και θα σας έλεγα εγώ αν είμασταν τόσο ψύχραιμοι οσο λέμε στους άλλους να είναι ;)
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
παιδια εγω εδωσα τον μαιο πρωτη φορα και κανεις απο ολους τους γνωστους μου που εδωσαν μαζι μου κανενας μασ δεν το πηρε και ΟΛΟΙ ειχαμε την ιδια βαθμοολογια προφορικα: PASS
ακουστικο:F
GVR:F
εκθεση :BF
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasmine34294

Νεοφερμένος

Η Γιασεμι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
κ γω δινω το δεκέμβριο....:(
ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ!!! ΕΧΩ ΣΙΧΑΘΕΙ ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΟΟΟΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top