Γενικό -  Ποιο μάθημα φοβάστε περισσότερο για του χρόνου;

fdLP.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fdLP. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Φυσικη που δεν τα πηγενα καλα φετος , αν και καταλαβα προς το τελος της χρονιας οτι δεν ειναι ετσι οπως νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Φυσικη που δεν τα πηγενα καλα φετος , αν και καταλαβα προς το τελος της χρονιας οτι δεν ειναι ετσι οπως νομιζω
Η ύλη η φετινή δεν έχει καμιά σχέση με του χρόνου όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
παιδια εγω φετος εγραψα στα μαθηματικα κατ και στην αλγεβρα 99,100
και σε ολα τα διαγωνισματα εγραψα 100
λετε να παω καλα του χρονου?













































:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Procomenos

Νεοφερμένος

Ο Μενέλαος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Και εγώ ρε φίλε έγραφα στη Β λυκείου 0.99/100 στα μαθηματικα κατεύθυνσης αλλά φέτος έγραψα παραπάνω απ' όσο περίμενα , το ίδιο φυσική κατεύθυνσης , το ίδιο έκθεση.... Ο,τι είναι να κάνεις θα το κάνεις του χρόνου, ελάχιστα πράγματα θα μπορούσα να πώ οτι φέτος δεν μπόρεσα να μάθω τα οποία τα είχα κάνει σε ύλη προηγούμενης τάξης....

...Και μη φοβάστε μαθήματα απο τώρα γιατι θα χάσετε τη μπάλα :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
παιδια εγω φετος εγραψα στα μαθηματικα κατ και στην αλγεβρα 99,100
και σε ολα τα διαγωνισματα εγραψα 100
λετε να παω καλα του χρονου?

Εγώ μια μέρα πήδηξα απ'τον καναπέ και πέταξα ! Λες αύριο να γίνω ο Σούπερμαν;; :P

Και εγώ ρε φίλε έγραφα στη Β λυκείου 0.99/100 στα μαθηματικα κατεύθυνσης αλλά φέτος έγραψα παραπάνω απ' όσο περίμενα , το ίδιο φυσική κατεύθυνσης , το ίδιο έκθεση.... Ο,τι είναι να κάνεις θα το κάνεις του χρόνου, ελάχιστα πράγματα θα μπορούσα να πώ οτι φέτος δεν μπόρεσα να μάθω τα οποία τα είχα κάνει σε ύλη προηγούμενης τάξης....

...Και μη φοβάστε μαθήματα απο τώρα γιατι θα χάσετε τη μπάλα :P:P:P

Σωστός. Καμία σχέση η Β με τη Γ. :no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Procomenos

Νεοφερμένος

Ο Μενέλαος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Εγώ μια μέρα πήδηξα απ'τον καναπέ και πέταξα ! Λες αύριο να γίνω ο Σούπερμαν;; :P

:nono::nono:

Δεν λέω , είσαι ήδη ο σούπερμαν :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
εγω βγηκα με 19,9 και φετος.εβγαινες και συ με 19,9 στη β λυκειου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Procomenos

Νεοφερμένος

Ο Μενέλαος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Αφαίρεσε 5-6 μονάδες και το βρήκες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
εγω βγηκα με 19,9 και φετος.εβγαινες και συ με 19,9 στη β λυκειου?

Κάτσε αγόρι μου! Δε γίνεται να μιλάς σοβαρά τώρα! Υπάρχουν άτομα που έβγαλαν την Β Λυκείου με 16 και φέτος έβγαλαν 18000 μόρια και άλλα που πέρυσι είχαν 19 και φέτος έβγαλαν 16000 και λιγότερο. Δεν μπορείς να πεις πως επειδή έβγαζες καλό βαθμό στη Β, θα τα πας καλά και στη Γ Λυκείου. Εγώ σου εύχομαι να βγάλεις και 19.999 μόρια!

ΥΓ.Την τελευταία σου ερώτηση έπρεπε να τη γράψεις : " Πάμε για μια κόντρα;" :P :P Αλλά σε ποιον αναφέρεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
εγω βγηκα με 19,9 και φετος.εβγαινες και συ με 19,9 στη β λυκειου?

Αυτοί οι παραλληλισμοί είναι λίγο-πολύ άκυροι. Έγραψα 15 πέρσι ΜΚ στις εξετάσεις, έβγαλα την τάξη με 17,9 και πριν 5 μέρες έμαθα ότι:
1) Έγραψα 100 Μαθηματικά Κατεύθυνσης
2) Έγραψα 100 Μαθηματικά Γενικής-Στατιστική
3) Έβγαλα 19100 μόρια στο πεδίο που μ'ενδιαφέρει (4ο) και μόλις 80 λιγότερα στο 5ο
4) "Έφαγα" πολλούς που έβγαλαν τη Β' Λυκείου με 19,9 και ήταν τα φαβορί για την αριστεία και μάλιστα με μεγάλη διαφορά μορίων.

Ένα καλό μαθηματικό υπόβαθρο σίγουρα είναι απαραιτητο, δε μεταφράζεται όμως απαραιτήτως σε βαθμολογίες, μην πέφτεις στην παγίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sulfur

Νεοφερμένος

Η Sulfur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
μαθηματικα+φυσικη ωχ ωχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda~~

Νεοφερμένος

Η Andromeda~~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Βιολογία γιατί έχω ένα τόσο δα μικρό προβληματάκι με το όλο θέμα της παπαγαλίας..Γενικά δυσκολεύομαι ...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntina92

Νεοφερμένος

Η Ντινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μαθηματικά κατεύθυνσης. Οσο καλός και να είσαι πάντα μπορεί να την πατήσεις σε κάποια παγίδα. Και στο συγκεκριμένο μάθημα πέφτουν πολλές. Επίσης γενικότερα φοβάμαι τις ερωτήσεις θεωρίας. Προτιμώ να λύνω ασκήσεις παρά να ρισκάρω σε σωστά-λάθος και πολλαπλής επιλογής. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Μαθηματικά γενικής.:PΔεν κάνω πλάκα.Πάντα τα εύκολα με φοβίζουν πιο πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kristie01

Νεοφερμένος

Η kristie01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εγω φοβαμαι ποιο πολυ...λατινικα.. και καπως αρχαια που ειναι κ βαρυτητας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nansu

Νεοφερμένος

Η nansu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Λοιπον χημεια ειναι γελοια.
Βιολογια απλα εχει πολυ παπαγαλια.
Φυσικη παλευεται.
Τωρα τα μαθηματικα ειναι ενας γριφος(δυσκολος:P)

φιλε η χημεια ειναι γελοια για τους γελοιους...και η βιολογια δεν ειναι μονο παπαγαλια.σου μιλαει ατομο που εγραψε χημεια και μαθηματικα 20 ενω βιολογια 19.Αν δε στρωθεις τιποτα δεν ειναι γελοιο.Αυτες τις βλακειες λενε οι καθηγητες και τα παιδια δε διαβαζουν.Το πιο δυσκολο ειναι η φυσικη και οχι τα μαθηματικα.Εγω εγραψα 18.Αν διαβαζεις συστηματικα το 13 μπορεις να το πιασεις στα μαθηματικα.Απο κει και περα δεν ειναι απλα γριφος...ειναι γλωσσα,ειναι τεχνη...μονο αν τα κατεχεις βαθια γραφεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ενα μαθημα θα σας πω να τρεμετε ΦΥΣΙΚΗ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nansu

Νεοφερμένος

Η nansu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
κοιταχτε ολα τα μα8ηματα εχουν το περι8ωριο λα8ους στο τελος...αλλα προσωπικος μου φοβος ειναι τα μα8ηματικα και η εκ8εση....αν και ειμαι καλη,οπως μ λενε τουλαχιστον,ποτε δεν 3ερεις οταν βλεπεις με φιλολογους.Τα μα8ηματικα ειναι πικρη ιστορια...επειτα βιολογια κατ. φοβαμαι μηπως δεν 8υμαμαι κατι καλα....τωρα φυσικες και χημεια....παλευονται....για ολα ανησυχω αλλα μα8ηματικα κ εκ8εση...αχχχχ:'(:(

εγω εκθεση β και γ λυκειου εγραφα παντα πανω απο 19.Μαλιστα αλλαξα 3 φορες φροντιστηριο γιατι νομιζα οτι με δουλευουν και παντα τα ιδια.Ακομα και στο σχολειο με 2 διαφορετικους καθηγητες.Ολοι μου ελεγαν πως εχω ταλεντο.Ε,λοιπον εγραψα πανελληνιες 16,2.Δε λεω καλος βαθμος.Ομως δε συγκρινεται ε τα 18αρια που χτυπηαν πολλοι.Κι αν φανταστεις πως μαθηματικα κατευθυνσης,γενικης και χημεια εγραψα 100 μαλλον αυτο το 16,2 μου κομματιασε τις ελπιδες για μια καλη σχολη.Γι'αυτο μην ακους κανεναν.Κλεισε τα αυτια και προσπαθησε να βελτιωθεις μονη σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
και εγω εκθεση εγραφα 16+ πανελληνιες 13.5 νανσυ ποσα μορια εβγαλες?που θες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
και εγω εκθεση εγραφα 16+ πανελληνιες 13.5 νανσυ ποσα μορια εβγαλες?που θες?



φοβομουν μαθ.κατεύθυνσης...........:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top