Basket HomeCourt vs Fifa Street

Fifa Street OR Basket Home Court

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 1)
  • Fifa Street

    Ψήφοι: 1 100.0%
  • Basket HomeCourt

    Ψήφοι: 0 0.0%

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ποιο προτιμάτε;;Για όσους δεν ξέρουν το HomeCourt είναι μπάσκετ σε στυλ όπως στο fifa..Παίζεις με διάσημους στους δρόμους,πόντοι κόλπα..Είναι φανταστικό..Λοιπόν..Ποιο ψηφίζετε;Εγώ το HomeCourt..Επειδή θέλω να κάνω μία ερευνούλα παρακαλώ ψηφίστε ΜΟΝΟ όσοι τα ξέρετε και τα 2 και έχετε ΠΑΙΞΕΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Basket HomeCourt
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ωραίος..Ψήφισε κιόλας ντε:P

Κάνει και Break Dance στο Super Shoot
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
έπαιζα παλιά φανατικά Nba jam και για αυτό μου αρέσει το homecourt

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=X7dFMbubxr4[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Σοβαρά....συγκρίνει ποδόσφαιρο με μπάσκετ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
εγώ αναφέρομαι για το ποδόσφαιρο αλάνας και το βρωμομπάσκετ (με ξύλο χωρίς φάουλ) και αναφέρομαι μόνο σε αυτό το είδος παιχνιδιών

τα κανονικά τα μπασκετάκια τα βαριέμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Μαζί σου Fockos..Είδικα το NBA 2K10 μου έχει σπάσει τα νεύρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top