Φανατισμός

Φανατίζεστε; Είστε υπέρ ή κατά του φανατισμού;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 18)

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Κατ' αρχήν συγχωρέστε με εάν το θέμα already exists.

Τώρα, τι έχετε να πείτε σχετικά με τον φανατισμό? Σε οτιδήποτε.... Ομάδες, ηθοποιούς, τραγουδιστές...

Και τέλος, ρίξτε και μια ψήφο να δούμε αν είστε υπέρ ή κατά...
:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Υπερ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Φαίνεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Χαίρομαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
3-1...

Τι κερδίζεις από τον φανατισμό Δημήτρη? Από απορία και μόνο... Δικαίωμά σου να φανατίζεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Ακόμα νέος είμαι..οι νέοι φανατίζονται πιο εύκολα...δν ξέρω αν κερδίζω κάτι...το θέμα είναι οτι μ'αρέσει...

Μόνο με τις ομάδες όμως...κόμματα,τραγούδια κτλ που λες ποτε δν 8α φανατιζόμουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris_v

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
λοιπόν...κατα τη γνώμη μου είναι ωραίο να υποστηρίζουμε τις ιδέες που έχουμε για κάτι(ομάδα κτλ)σε επίπεδο ομως που να μην γινόμαστε φανατισμένοι για να αποδείξουμε σε κάποιους,οι οποίοι δεν έχουν τις ίδιες αντιλήψεις και ιδεολογίες με τισ δικές μας,ότι αυτό που υπερασπιζόμαστε εμείς είναι το καλύτερο...το χειρότερο βέβαια είναι να βρίσκεσαι στο γήπεδο(είμαι συχνός θαμώνας) και απο έναν απλό αγώνα που έχεις πάει να παρακολουθήσεις να φεύγεις απο κει σε κατάσταση έτοιμη για νοσοκομείο...δε λέω κι εγώ πηαγινω στο γήπεδο και φωνάζω για να εψυχώσω την ομάδα μου...αλλα μέχρι εκεί...αυτό ήταν ένα απλό παράδειγμα....αλλα τι να κάνουμε??δεν μπορούμε να είμαστε όλοι ίδιοι...ο κάθε ένας μας έχει τις δικές του αρχές και αντιλήψεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
λοιπόν...κατα τη γνώμη μου είναι ωραίο να υποστηρίζουμε τις ιδέες που έχουμε για κάτι(ομάδα κτλ)σε επίπεδο ομως που να μην γινόμαστε φανατισμένοι για να αποδείξουμε σε κάποιους,οι οποίοι δεν έχουν τις ίδιες αντιλήψεις και ιδεολογίες με τισ δικές μας,ότι αυτό που υπερασπιζόμαστε εμείς είναι το καλύτερο...το χειρότερο βέβαια είναι να βρίσκεσαι στο γήπεδο(είμαι συχνός θαμώνας) και απο έναν απλό αγώνα που έχεις πάει να παρακολουθήσεις να φεύγεις απο κει σε κατάσταση έτοιμη για νοσοκομείο...δε λέω κι εγώ πηαγινω στο γήπεδο και φωνάζω για να εψυχώσω την ομάδα μου...αλλα μέχρι εκεί...αυτό ήταν ένα απλό παράδειγμα....αλλα τι να κάνουμε??δεν μπορούμε να είμαστε όλοι ίδιοι...ο κάθε ένας μας έχει τις δικές του αρχές και αντιλήψεις...

Μα αυτό ακριβώς λέω και εγώ! Μιλάω για ΦΑΝΑΤΙΣΜΟ, και όχι για υγειή υποστήριξη κάποιας ομάδας, κόμματος κτλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris_v

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
οκ ρε φίλε...τουλάχιστον δεν είμαι off topic...απλά δεν είμαι υπέρ...δεν με εντυποσιάζει αυτός ο τρόπος..προτιμώ τον υγιλεστερο...αντε και καμία φορα ρίχνουμε και καμια κλοτσια,κανα σπρόξιμο και έτσι..αλλα μία στις τόσες...:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ο φανατισμός είναι (σχεδόν) όλα τα πράγματα που με ενοχλούν σε έναν άνθρωπο σε συσκευασία δώρου.
Είμαι φανατικά αντίθετος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
οκ ρε φίλε...τουλάχιστον δεν είμαι off topic...απλά δεν είμαι υπέρ...δεν με εντυποσιάζει αυτός ο τρόπος..προτιμώ τον υγιλεστερο...αντε και καμία φορα ρίχνουμε και καμια κλοτσια,κανα σπρόξιμο και έτσι..αλλα μία στις τόσες...:p

Καμιά κλωτσιά, καμιά μολότωφ, και μετά απορούμε που έχουμε θύματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Η κλωτσιά δεν φέρνει θάνατο...:P

Φυσικά και είμαι ενάντια σε όπλα και μαχαίρια κτλ κτλ..

Γήπεδο πάω για να φωνάζω για την ομάδα μου πρωτίστως..αμα υπάρχουν και αντίπαλοι οπαδοί που πλεον τα κόψανε αυτά και προκαλέσουν τότε δεν ξέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Ο φανατισμος μονο κακα μπορει να επιφερει -_-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δώστε μου ένα σοβαρό λόγο για να φανατίζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Δώστε μου ένα σοβαρό λόγο για να φανατίζομαι.
Ανάλογα σε ποιό πράγμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά απεχθάνομαι οποιαδήποτε μορφή βίας. :p

Eιδικά όταν πηγαίνω στο γήπεδο και βλέπω άτομα να βρίζουν ό,τι ιερό έχει και δεν έχει ο άλλος μου έρχεται να τους πλακώσω στο ξύλο (ε καλά, δεν είμαι και τόσο κατά της βίας:p).

Πάντως είναι κρίμα να χάνονται άτομα (γιατί με τις μαλακίες που κάνουν μερικοί χάνονται ζωές) για λόγους τελείως χαζούς. Θυμίζει δικτακτορία που όταν δεν ακολουθούσες το ρεύμα έπρεπε να υποφέρεις. Χαζομάρες στο τετράγωνο.

Οι φανατιστές είναι άτομα χωρίς αντιλήψεις και ιδέες που πορώνονται με κάτι μόνο και μόνο γιατί τους ευχαριστεί και το προσκυνούν λες και αυτό είναι η ζωή τους.

Δεν πάμε καλά μου φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris_v

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Καμιά κλωτσιά, καμιά μολότωφ, και μετά απορούμε που έχουμε θύματα...


ε χαλάρωσε...τι με πέρασες??κοίτα στην καλαμάτα απο όπου και κατάγομαι,δεν έχουμε επεισόδια...ευτυχώς...και όταν λέμε κλωτίά δεν εννοούμε να τρέχουμε και να πλακωνώμαστε με αγνώστους αλλά ούτε και μεταξύ μας...σου λέω ότι είμαι κάτά του φανατισμού...αλλά όχι κατα της υποστήριξης της ομάδας μου...αλλά anyway..πιστεύω ότι αυτό είναι δικαίωμα του καθενός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Ρε παλικάρια γιατί βγάζετε προς τα έξω οτι ο φανατισμός είναι έγκλημα???

Ασε ρε καλαματιανέ..θυμήσου τους Αιγαλεώτες...:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top