Γενικό -  Ποιο μάθημα φοβάστε περισσότερο για του χρόνου;

Nosferatu

Νεοφερμένος

Ο Nosferatu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Έκθεση και αοδε. Η φυσικη ειναι εύκολη, το ιδιο και τα μαθηματικα αλλα δε ξερεις τι ασκησεις μπορει να πεσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kost@s_sam

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Νομίζω ότι η χημεία κατεύθυνσης θα είναι αρκετά δύσκολη του χρόνου και αυτό γιατί απ'ότι ξέρω η χημεία γενικής φέτος περιέχει βασικές έννοιες για τη Γ λυκείου.Και η οργανική χημεία φέτος είναι αρκετά δύσκολη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Mαθηματικά κυρίως και μετα λίγο φυσική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Νομίζω ότι η χημεία κατεύθυνσης θα είναι αρκετά δύσκολη του χρόνου και αυτό γιατί απ'ότι ξέρω η χημεία γενικής φέτος περιέχει βασικές έννοιες για τη Γ λυκείου.Και η οργανική χημεία φέτος είναι αρκετά δύσκολη.:)
Οοοοχι.:nono:Ισα-ισα που η χημεια το χρονου ειναι πιο ευκολη απο τη φετινη:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SoulReaper

Νεοφερμένος

Ο SoulReaper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Κανένα, το θεωρώ ανούσιο να φοβάμαι ένα μάθημα.
-----------------------------------------
Άλλο το τί θα με δυσκολέψει περισσότερο, μάλλον τα Μαθηματικά.

πολύ σωστό!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kost@s_sam

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Οοοοχι.:nono:Ισα-ισα που η χημεια το χρονου ειναι πιο ευκολη απο τη φετινη:iagree:

Αλήθεια;Δεν το ήξερα.:PΑνακουφίστηκα τώρα.Ευχαριστώ!!!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just_rock

Νεοφερμένος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
παιδια εγω ειμαι η μονη που φοβαμαι την φυσικη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
παιδια εγω ειμαι η μονη που φοβαμαι την φυσικη???

Tσου. Απλά είναι και ο καθηγητης που έχεις.Τι ρόλο παίζει..όσο για τα θέματα σε εμάς ήταν πανεύκολα..περίεργο για εκείνον..
Εσύ απλά φρόντισε να διαβάσεις αρκετά καλά..για να πας να δώσεις τον καλύτερο σου εαυτό.:no1: Όσο μπορείς..και με το να πιεστείς δεν έχει και νόημα..οπότε μην το προσπαθήσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just_rock

Νεοφερμένος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
εχω τεραστιο προβλημα παντως με τισ ερωτησεις θεωριας περισσοτερο στη φυσικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
ολα τα μαθηματα διαβασμα θελουν απο κει και περα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g!orgos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Οοοοχι.:nono:Ισα-ισα που η χημεια το χρονου ειναι πιο ευκολη απο τη φετινη:iagree:
Σωστός ο Χρήστος...!! Και εμένα πιστεύω θα με δυσκολέψουν περισσότερο τα μαθηματικά.....!! :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Εκθεσηηηη :@ :@: @ :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroulucky

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Και εγώ το ίδιο.Μαθηματικά και Φυσική. Ο αιώνιος φόβος μου..



κι εγω!!αν κ μονο στη σκεψη των μαθηματικων τρομοκρατουμαι!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

imel@!

Νεοφερμένος

Η imel@! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μαθηματικαααα........:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
ΟΛΑ τα φοβάμαι:(
από που να αρχίσω και που να τελειώσω...

καλά μαθηματικά δεν το συζητώ
φυσική φοβάμαι αν και είναι το μάθημά μου
έκθεση επίσης δεν το συζητώ
βιολογία φοβάμαι γιατί δεν μπορώ την θεωρία...
χημεία λένε είναι εύκολη,αλλά θα δείξει:xixi:
φυσική γενικής λένε ότι είναι εύκολη,αλλά επίσης θα δείξει:D

αυτα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto12

Νεοφερμένος

Η αυτονόητο.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σητεία (Λασιθίου). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ολα!!!!!!!:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολύ απαισιόδοξους σας βρίσκω -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto12

Νεοφερμένος

Η αυτονόητο.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σητεία (Λασιθίου). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
παντα! ;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naty_chem

Νεοφερμένος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
κοιταχτε ολα τα μα8ηματα εχουν το περι8ωριο λα8ους στο τελος...αλλα προσωπικος μου φοβος ειναι τα μα8ηματικα και η εκ8εση....αν και ειμαι καλη,οπως μ λενε τουλαχιστον,ποτε δεν 3ερεις οταν βλεπεις με φιλολογους.Τα μα8ηματικα ειναι πικρη ιστορια...επειτα βιολογια κατ. φοβαμαι μηπως δεν 8υμαμαι κατι καλα....τωρα φυσικες και χημεια....παλευονται....για ολα ανησυχω αλλα μα8ηματικα κ εκ8εση...αχχχχ:'(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
παιδια επειδη βλεπω πολυς φοβος για μαθηματικα...χαλαρωστε...οπως ελεγε κ ο καθηγητης μου στο σχολειο αλλα κ αυτος που μου εκανε ιδιαιτερα...θελει δουλεια...απλα οσες περισσοτερες ασκησεις κανεις τοοοοσο μεγαλυτερη εξοικειωση εχεις...δεν ειναι τοοσο δυσκολα..απλα εχει πολλες ασκησεις..προσωπικα θεωρια δεν μαθαινα ιδιαιτερα μες την χρονια, την αφησα για το τελος...ασχολουμουνα κυριως με ασκησεις...και η αποδοση μου ηταν 100 στιν πανελλαδικεσ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top