Γενικό -  Ποιο μάθημα φοβάστε περισσότερο για του χρόνου;

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Υπαρχει αντιστοιχο θεμα για τη θεωρητικη της γ οποτε ειπα να κανω ενα και για μας.
Εγω δεν φοβαμαι καποιο ιδιαιτερα αλλα φανταζομαι πως θα με δυσκολεψουν πιο πολυ τα μαθηματικα αν και μαρεσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κι εγώ πιστεύω ότι θα δυσκολευτώ κάποιες φορές και στα 6 μαθήματα, αλλά να φοβηθώ κάποιο όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Νομίζω πως τα μαθηματικά θα είναι ένας γρίφος.Θα αποτελέσουν βαρόμετρο για τις βάσεις,όπως κάθε χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Μαθηματικά και Φυσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Μαθηματικά και Φυσική, από τώρα με πιάνει άγχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Και εγώ το ίδιο.Μαθηματικά και Φυσική. Ο αιώνιος φόβος μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
τα μαθηματικα κατευθυνσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Κανένα, το θεωρώ ανούσιο να φοβάμαι ένα μάθημα.
-----------------------------------------
Άλλο το τί θα με δυσκολέψει περισσότερο, μάλλον τα Μαθηματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Και εγώ το ίδιο.Μαθηματικά και Φυσική. Ο αιώνιος φόβος μου..

Ακριβώς τα ίδια.:'(

*εμοτικον που πέφτει απο το μπαλκονι*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lunatic ftw

Νεοφερμένος

Η lunatic ftw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Λοιπον χημεια ειναι γελοια.
Βιολογια απλα εχει πολυ παπαγαλια.
Φυσικη παλευεται.
Τωρα τα μαθηματικα ειναι ενας γριφος(δυσκολος:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happy i

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατεύθυνσης! :s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SoulReaper

Νεοφερμένος

Ο SoulReaper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
φοβάμαι περισσότερο τα μαθηματικά κατεύθυνσης. Όχι όμως με την έννοια οτι δεν θα γράψω καλά. Φοβάμαι μήπως κάνω κανα κουφο! πχ:
.
Βέβαια κάτι τέτοια λάθη γίνονται αν έχει κάποιος αγχος.......Όλα μές στη ζωή είναι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Συμφωνώ και εγώ τα πιο δύσκολα είναι τα μαθηματικά κατεύθυνσης και η φυσική αλλά εγώ που ενδιαφέρομε για στρατιωτικές σχολες παίζουν μεγάλο ρόλο η οικονομία,το ΑΟΔΕ,και τα μαθηματικά γενικής που πιστεύω πως είναι πιο εύκολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanezos92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο milanezos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
κυριως τα μαθηματικα διοτι οσο και αν διαβασεις παντα μπορεις να την πατησεις...η φυσικη παλευαιται(πιστεβω...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Λοιπον χημεια ειναι γελοια.
Βιολογια απλα εχει πολυ παπαγαλια.
Φυσικη παλευεται.
Τωρα τα μαθηματικα ειναι ενας γριφος(δυσκολος:P)



Λίγα λόγια για τη Χημεία ε.:timoria:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
εγω "φοβάμαι" πιο πολυ μαθηματικα γιατι ολο ασκησεις κανουμε και δεν ξερεις τι μπορει να πεσει....αλλα πιστευω οτι ενα παιδι και να μην το "εχει" αμα διαβασει λιγο παραπανω μπορει να τα καταφέρει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

imel@!

Νεοφερμένος

Η imel@! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
οντως...η δε φυσικη ειναι πραγματι σκιακτικο μαθημα..:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Εγω φοβάμαο ΑΟΔΕ γιατι δεν μπορω με τιποτα να απομνημονευσω θεωρία...Μαθηματικα δεν τα φοβάμαι και τόσο όσο για τη φυσικη έχω τελειωσει περίπου τη μισή ύλη της απο φέτος...Ο Θεος βοηθός του χρόνου...Ε ρε κατακαημένη Ρούμελη τι σου μελε να πάθεις???Πρέπει να ξεσκιστώ στο διάβασμα γιατι θελω και εξωτερικο Princeton....Καλα είμαι....:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Αφου θες να περασεις εξωτερικο γιατι πρεπει να ξεσκιστεις στο διαβασμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Για να έχει καλό βαθμό στο απολυτήριο... Επίσης πάει δεν πάει έξω θα δώσει πανελλήνιες και μπορεί να θέλει ένα καλό βαθμό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top