Σημερινός Έλληνας

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω κάποιο κόμπλεξ τέτοιου είδους ώστε να κοροιδεύω τον εαυτό μου, τη γνωρίζω την αλήθεια. Αλλά να μην ξεπερνάμε και την πραγματικότητα ρίχνοντας ευθύνες εκεί που δεν υπάρχουν. Η ελευθερία του κάθε τουρίστα να έρθει στην Ελλάδα είναι δεδομένη, όπως δεδομένες κι αποκλειστικές είναι οι συνέπειες. Και οι συγκρεκριμένοι τυπάδες είναι πολύ μακριά απ'τα "καημένα παιδάκια που ήρθαν να κολυμπήσουν στις ελληνικές θάλασσες".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
δεν νομιζω να θεοποιησα καπου τη Γλασκωβη. οτι υπαρχουν παντως πολλες αλλες ευρωπαικες πολεις που εχουμε να ζηλεψουμε σε πολλους τομεις ειναι αληθεια. και δεν και κακο να παραδεχεσαι οτι καποιος εχει ενα α επιπεδο και οτι προσπαθεις προς οφελος της δικης σου χωρας να το φτασεις.
Ακριβώς! Δεν είναι ντροπή να έχουμε κάποιο πρότυπο που να μπορέσουμε να το τροποποιήσουμε προς το καλύτερο προς όφελός μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
παρερμηνευεις οσα λεω μου φαινεται. ειπα οτι ειναι κοντα σε καημενους τυπαδες?ειδες πουθενα να μην τους καταλογιζω ευθυνες?
ενιγουει,αν θεωρεις κομπλεξ οτι προσπαθω να μιμηθω ο,τι κρινω καλο (και μονο) ,ας ειναι.με αυτο το σκεπτικο θα πρεπει να ταν κ πολυ κομπλεξικοι αυτοι που με το τελος του Μεσαιωνα θαυμασαν και μιμηθηκαν τον Αριστοτελη και το Δημοκριτο.να φανταστω οτι για να μην ειναι κανεις κομπλεξικος δεν πρεπει να θαυμαζει τιποτα και κανεναν. πρεπει να επαναπαυεται σε οσα εχει ηδη και να θεωρει τον εαυτο του αψεγαδιαστο. ε ,εγω δεν συμφωνω. δεν ειναι συμπλεγμα κατωτεροτητας να αναγνωριζεις τα θετικα στοιχεια καποιου ή καποιων. μαλλον το αντιθετο ειναι συμπλεγμα ανωτεροτητας.

εντιτ: αν με τα περι κομπλεξ αναφερεσαι στο οτι δεν εχεις προβλημα να μιμηθεις καποιον,οκ.τα παραπανω δεν ισχυουν.απλως ειναι λιγο ασαφες οπως το χεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Οκ, απλώς τα παραπάνω δεν ισχύουν λοιπόν. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
οκ,χαιρομαι που το ξεκαθαρισαμε γιατι πολλα εχουν δει τα ματια μας εδω περα:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top