Πόσες ώρες φροντιστηριακών/ιδιαίτερων μαθημάτων κάνετε;

Πόσες ώρες κάνετε φροντιστήριο και σε ποια μαθήματα;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 96)
  • Δεν κάνω

  • Λίγες ώρες και όχι κάθε μέρα

  • Κάνω αρκετές ώρες (σχεδόν κάθε μέρα)

  • Κάνω πολλές ώρες (κάθε μέρα)

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εγω εκανα 11

4 μαθκα, 2 μαθκα γπ, 2 χημεια, 3 φυσικη κατ.

Στην αρχη της χρονιας εκανα + 2 εκθεση + 2 βιολογια κατ, αλλα δεν αντεχα την πιεση και τα σταματησα αυτα. Τα μισουσα τα απογευματινα μαθηματα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
4 ωρες μαθ/κα,3φυσικη,3χημεια,1εκθεση κ 2βιολογια(κατευθυνσης κ κανουμε κ καμια φορα γενικης)συνολο 13.καλα ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
7 ώρες,όλα ιδιαίτερα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi_Panay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
ωχ καημενα παιδακια!!αγχωθηκα τωρα τρελα για την γ λυκειου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
πολλα εξαρτωνται απο την κατευθυνση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

alfisti

Νεοφερμένος

Ο alfisti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
11 μαζι με ΑΟΘ(2-εκθεση,3-Φυσικη Κατ.,2-ΑΕΠΠ,1-ΑΟΔΕ,1-Μαθηματικα Γεν,4-Μαθηματικα Κατ.,2-ΑΟΘ)
Ακομα και με τοσες ωρες σχολειου και φροντηστηριου χρονος για προσωπικο διαβασμα μου μενει μπολικος αλλα το θεμα ειναι οτι εγω βαριεμαι να διαβασω.Καλα δεν μιλαω για το σχολειο που εκτος απο τα μαθηματα της κατευθυνσης που διαβαζω που και που λιγο, τα αλλα ειναι ολα ατσαλακωτα.Και σε ΜΟΝΟ 19 εβδομαδες δινουμε και δεν εχω κανενα μαθημα "σιγουρο".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Εγω κανω 13 ωρες..5 ωρες μαθηματικα κατ, 4 ωρες φυσικη κατ, 2 ωρες προγραμματισμο και τελος 2 ωρες εκθεση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.


και απο το μαθητη.. ρε δεσποινα ομως εχω ακουσει οτι οι θετικοι εχουν πιο πολλες ωρες απο την τεχνολογικη σε φροντιστηριο επειδη ειναι κατα μια εννοια πιο δυσκολα τα μαθηματα τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
4 Αρχαια
4 Μαθηματικα
2 Χημεια
2 Εκθεση
2 Φυσικη
-----------
14 Συνολο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
5 μαθ κατ
3 φυσικη
2 μαθ γενικης
1 αοδε
2 υπολογιστες
+2 εκθεση
= 15
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
και απο το μαθητη.. ρε δεσποινα ομως εχω ακουσει οτι οι θετικοι εχουν πιο πολλες ωρες απο την τεχνολογικη σε φροντιστηριο επειδη ειναι κατα μια εννοια πιο δυσκολα τα μαθηματα τους...

Περισσοτερο απο το μαθητη εξαρταται παρα απο την κατευθυνση. Ισως επειδη το ΑΟΔΕ ειναι κατ'εξοχην παπαγαλιστικο μαθημα να μην κανουν ολοι φροντιστηριο γιατι δε χρειαζεται τοσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Λοιπον..Εγω κανω 14....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis125

Νεοφερμένος

Ο stathis125 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζαγορά (Μαγνησία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγω 16...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenia_

Νεοφερμένος

Η λενια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κως (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
8 ωρες μαθηματικα
2 ωρες εκθεση χωρις
5 ωρες φυσκικη χωρις
5 ωρες προγραμματισμο
3 ωρες οικονομικα
1 ωρα διοικηση
2 ωρες μαθηματικα γενικης
συνολο 26 χωρις τα εξτρα...κατι αποριες κατι διαγωνισματα..γυρω στς 30 δηλαδη...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abracadabra!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η abracadabra! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Γιατί τόσο λίγες στη Γ' Λυκείου;

Είμαι Κύπρο, αλλά έχουμε ένα περίπου το ίδιο σύστημα (πχ τα ίδια βιβλία). Έχω κι εγώ συμμαθητές που παρακολουθούν πάνω από 10 ώρες φροντιστηρίων, και τους βλέπω έτοιμους να καταρρεύσουν .

Βασικά ρισκάρω πολλά και το ξέρω, αλλά συγγνώμη, εγώ το απόγευμά μου δεν το σκοτώνω. Ελπίζω να πετύχει το πείραμα.


Από Σάββατο ξαναξεκινώ φροντιστήρια. Κι έτσι θα έχω:
2 Αγγλικά κατ.
2 Μαθηματικά ΓΠ
2 Εκφραση.


Να ! Έφθασα τις 6.

Και απο αρχές Μαρτίου + 2 Ιστορία κατ. = 8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Καλα ρε λενια αυτο το 8ωρο στα Μαθ.κατ και 5ωρο στο Α.Ε.Π.Π παραειναι υπερβολη..! Ειπαμε ρε παιδια μη πεθανουμε κιολας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
8 ωρες μαθηματικα
2 ωρες εκθεση χωρις
5 ωρες φυσκικη χωρις
5 ωρες προγραμματισμο
3 ωρες οικονομικα
1 ωρα διοικηση
2 ωρες μαθηματικα γενικης
συνολο 26 χωρις τα εξτρα...κατι αποριες κατι διαγωνισματα..γυρω στς 30 δηλαδη...:'(


wtf??????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
2 ώρες μαθηματικά κατεύθυνσης
1 ωρα στατιστική
2 ώρες φυσική κατεύθυνσης
1 ώρα προγραμματισμό
1 ώρα έκθεση
Σύνολο: 7 ώρες και ολα ιδιαιτερα:s

7 ωρες και δεν την παλευω...που να κανα πανω απο 10 σαν αλλα παιδια που παρατηρω να λενε οτι κανουνε 10+ την εβδομαδα..πως αντεχετε ρε παιδες??:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evma

Νεοφερμένος

Ο Evma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
1 ΑΟΔΕ
2 ΑΕΠΠ
2 Εκθεση
5 Μαθ.κατ
3 Φυσ.κατ
2 Μαθ.γεν
2 ΑΟΘ
ΣΥΝΟΛΟ = 17 ωρες
(αλλα ευτυχως τελειωνω στις 5 την παρασκευη-Χωρις μαθηματα Σαβ/κο- και ειμαι αρκετα ανετος.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top