Παλιές ελληνικές σειρές

lak100

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
παιδια βρηκα αυτο το site:https://greek-video.net/ που εχει παλες ελληνικες σειρες εσας ποιες σειρες σας αρεζαν? εμενα το ''Εκεινες και εγω'' ο μπεζος εδεινε ρεστα απλα φοβερος. το ιδιο και για της ελλαδος τα παιδια και τους απαραδεκτους απλα φοβεροι ηθοποιοι παπαδοπουλου (απαραδεκτοι) εβλεπα φανατικα και το Χαι Ροκ με Φιλιππιδη Χαλκια. ακουω αποψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
το ειμαστε στον αερα τα ΣΠΑΕΙ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lak100

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
το ειμαστε στον αερα τα ΣΠΑΕΙ...
καλουτσικη σειρα αρκετα νεανικη δεν θα την εβαζα στα must
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valia_92

Νεοφερμένος

Η βαλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κασσάνδρεια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
10' κυρηγμα, Σ'αγαπω,μ΄αγαπας,Ο κακος βεζυρης, Σαββατογεννημενες και φυσικα "Εισαι το ταιρι μου"... δεν προκειται να ξαναγινουν ποτε τετοιες σειρες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Kωνσταντινου Και Ελενης.
Δυο Ξενοι.
Ολ Ταημ Κλασικ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ελα μωρε 2 ξενοι. Το εχει βαλει πανω απο 1000 φορες επαναληψη το μεγκα. Και ποτε δεν εχω δει ενα ολοκληρωμενο επεισοδιο.
Το κωσταντινου και ελενης τοπ οβ δε τοπ, ανετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
και το 504 βορεια της αθηνας μ αρεζε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Ντόλτσε Βίτα. (Για μένα το καλύτερο όλων)
Κωνσταντίνου και Ελένης
Δέκα λεπτά κήρυγμα
Και οι δύο ξένοι ήταν καλό, αλλά με τις επαναλήψεις το βαρέθηκα.
Και από τις Σαββατογεννημένες, οι διάλογοι του υπαλλήλου με την αφεντικίνα, (δε θυμάμαι ονόματα) ήταν όλα τα λεφτά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
10 λεπτα κυρηγμα οπωσδηποτε(μηπως τυχαινει να εχει κανεις το τραγουδι τιτλων?τοσα χρονια το ψαχνω :D)
ντολτσε βιτα
2 ξενοι,αλλα απο τη μεση και κατω γινεται χαλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Κων/νου και Ελενης (στη 1000η επαναληψη, αλλα δεν το 'χω βαρεθει :P).
Ντολτσε βιτα.
Σαββατογεννημενες (οι διαλογοι Χοσε-Σενιορας Σουλας ολα τα λεφτα).
10' κυρηγμα (αλλα προς το τελος το "ξεχειλωσαν")
Δυο ξενοι. Αυτο μικρος το σιχαινομουν, αλλα στις επαναληψεις ανακαλυψα οτι εχει καλες ατακες. Σαν υποθεση δεν εχει καποιο ιδιαιτερο ενδιαφερον...
Εισαι το ταιρι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lak100

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
απλως να συμπληρωσω για μενα το εισαι το ταιρι μου και 2 ξενοι παντως περιμενα το Εκεινες και γω να εχει μεγαλυτερη απηχηση για να δουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
"Οι 3 Χάριτες" έχω ακούσει τα καλύτερα παρόλο που λόγω ηλικίας έχω δει ελάχιστα επεισόδια
"Απαράδεκτοι"
"Σαββατογεννημένες"
"Κωνσταντίνου και Ελένης"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δύο Ξένοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Δυο ξένοι κι εγώ στα τοπ, πολύ γέλιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Σαββατογεννημενες ..χαλαρα ομως:P
ΤΟ ΓΕΛΙΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Δύο ξένοι
Σαββατογεννημένες
Κωσταντίνου κ Ελένης
Σ'αγαπω Μ'αγαπάς

:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Δεν έβλεπα. Φέτος μόνο Ματωμένα Χώματα και Εμείς οι Έλληνες βλέπω (μάλλον, έβλεπα, τέλειωσε πολύ γρήγορα, θαύμα σειρά ήταν ). Τα υπόλοιπα τα βρίσκω φτηνά και φτενά, δε με συγκινούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Είσαι το ταίρι μου. ΤΟ γέλιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Δύο ξένοι
Σαββατογεννημένες
Κωσταντίνου κ Ελένης
Σ'αγαπω Μ'αγαπάς

:no1:

Κι εγω τα ιδια, εκτος το πρωτο!:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
"Οι 3 Χάριτες" έχω ακούσει τα καλύτερα παρόλο που λόγω ηλικίας έχω δει ελάχιστα επεισόδια
"Απαράδεκτοι"
"Σαββατογεννημένες"
"Κωνσταντίνου και Ελένης"
απο τις καλυτερες σειρες που εχουν περασει απο την ελληνικη τηλεοραση.Αλλα και της ελλαδος τα παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top