X-Factor!

ποιος σας αρεσε περισσοτερο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 2)
  • ΚΟΚΚΙΝΑ ΧΑΛΙΑ

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • JUKE BOX

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • CROWNS

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΤΡΙΗΜΙΤΟΝΙΟ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΙΩΑΝΝΑ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΜΠΙΦΣΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΑΝΘΗ ΣΥΜΙΟΥ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΕΤΑΞΑΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΚΑΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΟΥΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΛΙΑΤΣΑΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΕΛΛΥ ΚΑΛΤΣΗ

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΜΟΥΡΗΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΛΑΚΟΥΜΑΝΟΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Το ειδατε? Πως σας φανηκε? :D
Εγω παντως γενικα παρακολουθω talent shows τραγουδιου και μου ειχε λειψει ,μπορω να πω, κατι τετοιο..
τα συγκροτηματα μου αρεσαν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!:rockon:
Επισης να πω οτι ο Σακης πεταξε πολυ καλες ατακες σε σημεια που δεν υπηρχε κειμενο..μπραβο του

βαζω και δημοσκοπηση για να δουμε τα γουστα μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
omg.... μετα απο τοσα fame story και δεν ξερω και εγω τι εχω βαρεθει να βλεπω τετοια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
εγώ είδα λίγο στην αρχή, αλλά μετά βαρέθηκα..
ο Ρουβάς χάλια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Ο Ρουβάς δεν ξέρει να μιλάει... Λίγο είδα κι εγώ, όχι ότι δε με ενδιεφερε, αλλά νύσταζα πολύ και κοιμήθηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Το ειδα και εγω αλλα δεν μυ φανηκε και τοσο ενδιαφερον.. οσο για τν Σακη οντως δεν ξερει να μιλαει.. χιχι.. :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Εγώ μια φορά το είδα, δεν ξέρω κάθε πότε το έχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Το είδα...Μου αρέσουν πλ τα συγκροτήματα!!!!!!Ο Ρουβάς έκανε εκατό λάθη και συνέχεια γελούσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Μερικά συγκροτήματα πράγματι ήταν καλούτσικα. Αλλά σαν γενικό, είναι απαίσιο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Η επιλογή δεν βλέπω το show πρέπει να προστεθεί για εμάς νομίζω :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
:inlove:Ιωάννα Πρωτόπαππα:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofilia

Νεοφερμένος

Η SoFiLia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Καματερό (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
ΛΟΥΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
ΛΟΥΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ναι ο Λουης ειναι και φωναρα και κουκλος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenh

Νεοφερμένος

Η tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Λουης Γεωργιου=θεος,τελειος,και ωραια φωνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Η επιλογή δεν βλέπω το show πρέπει να προστεθεί για εμάς νομίζω :p
αμα δεν το βλεπεις δεν ψηφιζεις...
ή φτιαχνεις δικη σου δημοσκοπηση βλεπω/δεν βλεπω
εγω απευθυνομαι σε αυτους που το βλεπουν
φιλικα ετσι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
εγω ψηφιζω κοκκινα χαλια!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sulfur

Νεοφερμένος

Η Sulfur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Χαλια ηταν ο ρουβας μπερδευε τα λογια του δεν ηξεε τι να πει αφηνε κενα!Αφηστε που τους κρατουσε πενηντα ωρες πανω στην σκηνη ειδικα τον Λουη δεν ελεγε να τον αφησει να φυγει!Ο ηχος ηταν χαλια αφου επρεπε να ανεβαζω την ενταση για να τους ακουω!Κατα τα αλλα εσκισαν ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΕΤΑΞΑΣ τα κοκκινα χαλια, η ΙΩΑΝΝΑ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ,ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΛΙΑΤΣΑΣ,οι JUKE BOXκαι οι CROWNS
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Σάκης Ρουβάς = αγγούρι. :P
Δε ξέρει να μιλάει, δυστυχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
κόκκινα χαλιά... αν και μέχρι εκεί είδα, μετά βαρέθηκα τα σαρδάμ του "Σακίς" και άλλαξα κανάλι...καλά παρατηρήσατε ότι όταν έφευγαν, τα κορίτσια ειδικά, έλεγε συνέχεια "μπράβο κορίτσι μου",και στοίχημα θα είχε λυσάξει η Κάτια στο σπίτι :P

καλά, το δε "πάμε διαφημίσεις-δάχτυλο-αλά-Αρναούτογλου-και-χαμόγελο-στην-κάμερα" ήταν κάπως χαριτωμένο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Οντως ο Ρουβας κομπλαρε λιγακι.!Αλλα ενταξει ηταν και το πρωτο show..
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
κόκκινα χαλιά... αν και μέχρι εκεί είδα, μετά βαρέθηκα τα σαρδάμ του "Σακίς" και άλλαξα κανάλι...καλά παρατηρήσατε ότι όταν έφευγαν, τα κορίτσια ειδικά, έλεγε συνέχεια "μπράβο κορίτσι μου",και στοίχημα θα είχε λυσάξει η Κάτια στο σπίτι :P

καλά, το δε "πάμε διαφημίσεις-δάχτυλο-αλά-Αρναούτογλου-και-χαμόγελο-στην-κάμερα" ήταν κάπως χαριτωμένο ;)
σιγουρα, γενικα ο ρουβας δεν παρουσιαζε καλα το σοου.τον βαλαν μονο και μονο γτ ειναι γνωστος και επιτυχημενος...
-----------------------------------------
Οντως ο Ρουβας κομπλαρε λιγακι.!Αλλα ενταξει ηταν και το πρωτο show..
:)
δεν τον δικαιολογει αυτο...τι παει να πει το 1ο show?τοσα χρονια με τη δουλεια που κανει, ειναι εξοικειομενος με τον κοσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top