Γενικό -  Σας ζορίζει η χρονιά;

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
νομιζω οτι φετοσ ειναι ζορικη χρονια...τι λετε?
κ για να σασ προλαβω,ξερω οτι του χρονου θα ειναι χειροτερα...:(:(
αλλα κ φετοσ ειναι ζορικα τα πραγματα...
εσεισ τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

staticstasy

Νεοφερμένος

Η Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Νταξει μεχρι τωρα δε μου φαινεται πολυ ζορικα... Εχω αρχισει να διαβαζω συστηματικα και τα παω πολυ καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
εχει ανεβει τ επιπεδο κ θελει πολυ και συστηματικο διαβασμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
...Μόνο με πολύ διάβασμα, φεύγει το ζόρισμα!...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex92

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Παιδιά, δεν ξέρω τι λέτε εσείς, πάντως βλέπω τη φετινή χρονιά να βγαίνει πολύ καλά και χωρίς ζόρικο διάβασμα... Δεν ξέρω τι ακριβώς συμβαίνει φέτος, αλλά (φέτος είναι πολύ πιο έντονο το φαινόμενο από τις προηγούμενες χρονιές) δεν σκοτώνομαι στο διάβασμα, και πάλι ξέρω να απαντάω σε όλες τις ερωτήσεις που κάνουν οι καθηγητές. Αρκετή προσοχή στην παράδωση του μαθήματος = λίγη δουλειά στο σπίτι! Α, παώ και ενισχυτική όπου επαναλαμβάνεται το μάθημα (σιγά που θα σκορπάω τα χρήματα σε φροντιστήρια) και το καταλαβαίνω ακόμη καλύτερα!! Δοκιμάστε το!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Δεν μπορώ να πω ότι ζορίζομαι ιδιαιτέρως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

personGR

Νεοφερμένος

Ο Χριστόφορος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τύρναβος (Λάρισα). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Εγώ σε γενικές γραμμές είμαι πιο χαλαρός απ'ότι πέρυσι, ίσως γιατί έχω λιγότερες ώρες φροντιστήριο (τελείωσα με τα γερμανικά, επιτέλους!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω απο εκει που δεν ειχα φροντιστιρια φορτοθικα ενα σωρο, απο εκει που δεν διαβαζα, δεν προλαβενω να διαβασω για τα παντα, και απο εκει που κοιμομουν χαλαρα 10 ωρα και 12 ωρα κοιμαμε ισα ισα6-7 ωρες...
Βεβαια αν διαβαζα περισσοτερο στην γ γυμνασιου και περσυ, και αν πηγενα και σε κανα φροντιστιριο περσυ τωρα θα μου φαινοντουσα πιο ευκολα τα πραγματα, αλλα δεν πειραζει, φχαριστιριστιθικα τοσο περσυ που αξιζει να πηξω λιγο παραπανω φετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap

Νεοφερμένος

Ο pap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Πραγματικά...Μόλις πάτησα πόδι στη Β' λυκείου έχει καταργηθεί ο ελεύθερος χρόνος...Και τα μαθήματα κατεύθυνσης είναι πολύ ζόρικα αλλά και τα γενικής δεν πάνε πίσω....Υπομονή....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Παιδιά ψυχραιμία,νωρίς είναι ακόμη για να αγχωνόμαστε :)
Του χρόνου δηλαδή τι θα γίνει;:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Nikol_

Νεοφερμένος

Η !Νικόλ!Punk! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
και γω δυσκολευομαι φετος:'(!περσι και προπερσι δεν εκανα τιποτα και φετος μου ηρθε πολυ αποτομα γιατι κανω και σχεδιο και δεν προλαβαινω τιποτα!:(αλλα ετυχως μπορω ακομα να ξεκλεβω λιγο χρονο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
διαβασμα,διαβασμα κ παλι διαβασμα:mad::mad::mad::mad:

αλλα οκ...!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chem22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chem22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Καλά όχι και έτσι , κάντε και καμιά βόλτα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ippos

Νεοφερμένος

Ο ippos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
συμφονώ οτι τα μαθηματα κατευθυνσης ειναι αρκετα δυσκολα και ιδιαιτερα τα μαθηματικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Luis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Τα μαθηματικά είναι υπέροχα. Το πιο βαρετά εύκολο μάθημα είναι η Χημεία. Ακούστε και μένα που τα έχω περάσει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PavloS

Νεοφερμένος

Ο παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
εμενα το motto μου είναι οτι μας έμειναν 2 χρόνια από τα 12 του σχολείου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Εεε λογικό είναι η β λυκείου να είναι δύσκολη κ απαιτητική τάξη, γιατί πλέον εκτός από τα μαθήματα γενικής παιδείας μπαίνουν στη μέση κ οι κατευθύνσεις..αλλά τι να κάνουμε??θα έχουμε ζόρι φέτος αλλά θέλει υπομονή..ας μην το σκεφτόμαστε κ από τώρα.Έχουμε ακόμα λίγες μερούλες!!:'(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
δηλαδη θα ζοριζομαστε τοσο πολυ πια???ποπο..!καταλαβα...ξεχναμε και τηλεοραση και φεισμπουκ και ιντερνετ και ischool..!!καταλαβα!!η χρονια θα ειναι καταπληκτικη!!:mad::mad::s(παρεπιπτοντως εμειναν μολις 11 μερες!!):iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
δηλαδη θα ζοριζομαστε τοσο πολυ πια???ποπο..!καταλαβα...ξεχναμε και τηλεοραση και φεισμπουκ και ιντερνετ και ischool..!!καταλαβα!!η χρονια θα ειναι καταπληκτικη!!:mad::mad::s(παρεπιπτοντως εμειναν μολις 11 μερες!!):iagree:
11+σημερα...αστα να πανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

win.pooh

Νεοφερμένος

Η win.pooh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
δεν νομίζω ότι είναι τόσο ζόρικα...από ότι έχω καταλάβει χρειάζεται καλό διαβασμα και όποιος έχει πολλές εξωσχολικές δραστηριότητες χρειάζεται ένα καλό πρόγραμμα...και σίγουρα θα είναι μειωμένη και η τηλεόραση και το φέισμπουκ και το ischool και όλα..:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top