beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Έχω ένα φίλο που δίνει για 3 φορά(δηλαδή εχουν περάσει 2 χρόνια από τότε που αποφοίτησε) ,στο βαθμό πρόσβασης λαμβάνονται υπόψη και οι προφορικοί ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ramsak

Νεοφερμένος

Ο ramsak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
λογικα ναι..δεν νομιζω να ισχυει κατι διαφορετικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Κ εμένα ένας φίλος μ ξαναδίνει φέτος 3η φορα (αποφοίτησε το 2006) οπότε μπορώ να σ πω με βεβαιότητα.
Οι προφορικοί βαθμοί μετράνε μόνο δύο χρόνια μετά την αποφοίτηση, δηλ μέχρι ΚΑΙ φέτος. Αν του χρόνου αποφασίσει να ξαναδώσει, τους χάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κάγκουρας

Νεοφερμένος

Ο Κάγκουρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Και απλά βασίζεται μόνο σε αυτά που θα γράψει στο τέλος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Ακριβώς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raziel

Νεοφερμένος

Ο Raziel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά.Εγώ έβγαλα 17.600 μόρια-με τη μεγαλύτερη έκθεση για φέτος 19,3-και πέρασα Ψυχολογία Κρήτης.Είμαι θεωρητικός και ξανα δίνω.

Ποιοι άλλοι θα δώσετε ξανά;Έχετε κουράγιο για να επαναλάβετε αυτή τη δύσκολη χρονιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ρε φίλε μη σπουδάσεις πόλη, σπούδασε σχολή. Αν θες ψυχολογία (που είναι πολύ καλή σχολή) είναι λάθος να ξαναδώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά.Εγώ έβγαλα 17.600 μόρια-με τη μεγαλύτερη έκθεση για φέτος 19,3-και πέρασα Ψυχολογία Κρήτης.Είμαι θεωρητικός και ξανα δίνω.

Βασικά θα συμφωνήσω με Dythor, αφού αυτό ήθελες,γτ να ξανα δώσεις?
πιστεύεις αξίζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
για νομικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raziel

Νεοφερμένος

Ο Raziel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Ρε φιλε Dythor δεν εχεις αδικο,αλλα πραγματικα δεν το δεχομαι.Εκατσα και διαβασα,εβγαλα τον πρωτο βαθμο στην εκθεση,για να πεσω στην εκτη μου επιλογη;
Πραγματικα,δε θελω να φυγω για την Ψυχολογια.Πιστευω πως δεν αξιζει,ενω για τη Νομικη της Κομοτηνης ημουν προθυμος να φυγω..

Eirinaki πιστευω οτι αξιζει.Ηθελα πανω απο ολα να ακολουθησω δικαστικο σωμα-μεσω της νομικης-και μετα απο αυτο ισως εκανα μια υποχωρηση για την ψυχολογια της Παντειου,επειδη δε θελω να αλλαξω πολη..Σημερα,ομως,σκεφτηκα πως δεν αξιζει και ειμαι προθυμος να ξανα δωσω και να περασω στη Νομικη..Απλα ξερω οτι δε θα ξανα γραψω τοσο στην εκθεση-μια φορα συμβαινει αυτο,δυστυχως αν και παλι θα παω καλα πιστευω!-και βεβαια αντι για φυσικη θα επιλεξω βιολογια,οποτε υπαρχουν καποιες δυσκολιες..

jackass ναι για Νομικη και μονο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Και εγώ εδώ μαζί με αυτούς που ξαναδίνουν! :'(

Τι να κανω είχα δύσκολη χρονιά και αυτό με επιρέασε, έτσι έπεσε και η αποδοση μου...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Χαρά στο κουράγιο σου, καλή τύχη :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raziel

Νεοφερμένος

Ο Raziel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Χαρά στο κουράγιο σου, καλή τύχη :).

Σε ευχαριστω πολυ ρε φιλε!!Να σαι καλα!!
Εσυ που περασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raziel

Νεοφερμένος

Ο Raziel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Και εγώ εδώ μαζί με αυτούς που ξαναδίνουν! :'(

Τι να κανω είχα δύσκολη χρονιά και αυτό με επιρέασε, έτσι έπεσε και η αποδοση μου...:'(

Τοσο μεγαλη επιρροη ηταν;Κριμα τοτε..Πραγματικα,λυπαμαι..
Σου ευχομαι,παντως,να τα πας πολυ καλα και ειμαι σιγουρος οτι θα τα καταφερεις μια χαρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Οικονομικό Πάτρας, αυτό ήθελα :). Ξανά καλή τύχη, σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Θετική σκέψη, συστηματικό διάβασμα και όλα θα πάνε καλά αυτό λέω στον εαυτό μου....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raziel

Νεοφερμένος

Ο Raziel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Θετική σκέψη, συστηματικό διάβασμα και όλα θα πάνε καλά αυτό λέω στον εαυτό μου....:)

Και θα τα πας μια χαρα!Να σαι σιγουρη για αυτο!!


Dythor και παλι να σαι καλα!!Συγχαρητηρια για αυτη σου την επιτυχια!!
Καλη φοιτητικη ζωη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacta345

Νεοφερμένος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
...Εκατσα και διαβασα,εβγαλα τον πρωτο βαθμο στην εκθεση,για να πεσω στην εκτη μου επιλογη;...

Το ότι έγραψες τον μεγαλύτερο βαθμό στην έκθεση δεν σημαίνει τίποτα...

Μην ξαναδώσεις κατά τη γνώμη μου, αφού σου αρέσει η σχολή. Για μια πόλη;;:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Καλη επιτυχία και σε σένα Raziel.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Raziel, Lettα και λοιποί που θα ξαναδώσετε, σας εύχομαι να πετύχετε το επιθυμητό αποτέλεσμα... πάντα επιτυχίες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top