Γ' Λυκείου: Τι αλλάζει στη ζωή μου;

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Εμένα το μόνο που άλλαξε στη ζωή μου ...είναι το ότι μπήκε σε αυτήν η κοπέλα μου....:)

Αυτες ειναι αλλαγες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Εντάξει, αυτό που μπορώ να πω είναι ότι αυτή η χρονιά ήταν σαφώς πιο κουραστική από τις προηγούμενες. Παρ' όλα αυτά, και Ίντερνετ έμπαινα και τηλεόραση έβλεπα και βόλτες πήγαινα και έπαιζα Playstation! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

claimant

Νεοφερμένος

Ο claimant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εντάξει, αυτό που μπορώ να πω είναι ότι αυτή η χρονιά ήταν σαφώς πιο κουραστική από τις προηγούμενες. Παρ' όλα αυτά, και Ίντερνετ έμπαινα και τηλεόραση έβλεπα και βόλτες πήγαινα και έπαιζα Playstation! :D

To PRO δε κοβεται :P Κι εγω μια απ τα ιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νομιζω το παν σε αυτη τη ζωη ειναι να εχεις προγραμμα...
Τωρα εαν εισαι ολη μερα καθηλωμενος στην tv ή to pc τοτε μην περιμενεις και πολλα....εξαλλου τα αγαθα κοποις κτωνται...
επομενως ουτε αγχος χρειαζεται ουτε τιποτα....καλο ειναι να εχουμε και λιγη εμπιστοσυνη στον εαυτο μας και λιγη αυτοπεποιθηση
Επισης το να εχουμε στοχο ειναι πολυ σημαντικο...καθως με αυτο το τροπο αποκτας και ενα κινητρο για να διαβασεις...οσο πιο υψηλος ο στοχος τοσο πιο πολυ θελεις να αγωνιστεις.!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Τελειωσε η Β' Λυκειου. Ερχεται τωρα η Γ. Βασικα, αν και πιστευω πως δεν θα ειναι τοσο δυσκολα τα πραματα αυτη την χρονια, με φοβιζουν και με αγχωνουν τα εξης. Μηπως φτασουν οι τελευταιες εβδομαδες και δεν τα ξερω οπως πρεπει με αποτελεσμα να παει ολος ο κοπος τζαμπα. Επισης, μηπως αγχωθω τοτε και γραψω σε ολα 0. :p Ειναι και οι σχολες που θελω με υψηλες βασεις και ειναι σχετικα δυσκολα τα πραματα. Ειδα οτι το 73% στα Μαθηματικα κατευθυνσης ηταν κατω απο την βαση! Παναγια μου:S:S:S. Τι να πω :p:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conn-a

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
και για μενα τελειωσε η β λυκειου και αρχισα θερινα και ειμαι καταγχωμενη οπως εχω ηδη αναφερει και σε αλλα θρεντ.Επισης βλεπω μια ιστορια η οποια θελει τα παντα αυτολεξει οι πηγες ειναι παλουκια τα πινακακια καπως πιο ευκολα βλεπω κειμενα τα οποια μου ρχεται να τα σκ σω οταν ανοιγω να τα διαβασω θελουν διαβασμα και ειναι τραγικα 20 σελιδες το καθε κειμενο(τουλαχιστον ακουγεται οτι φετος θα πεσει ο κρητικος κατι ειναι και αυτο) ακομα εκθεση η οποια ξερουμε ολοι πως ειτε θα σε ανεβασει ειτε θα σε κατεβασει!!τα λατινικα τα οποια αγριεψαν πολυ φετος αλλα δεν ειναι τραγικα δυσκολα και τελος αρχαια π δεν σου προκαλουν κανενα ενδιαφερον να τα διαβασεις τουλαχιστον εμενα αυτο το βιβλιο με ξενερωνει αφανταστα τι να πω αγχος αγχος και ο Θεος να βαλει το χερι του!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tempora

Νεοφερμένος

Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Εμένα πάλι όλα εκτός απο την ιστορία θεωρητικής κατεύθυνσης μου φαίνονται πολύ ενδιαφέροντα. Στα αρχαία μελετάμε κείμενα φιλοσόφων, πολλά κείμενα στην Νεοελληνική Λογοτεχνία είναι εξαιρετικά, η βιολογία είναι χρησιμότατη. Τα Λατινικά είναι Λατινικά και η Έκθεση Έκθεση. Το βιβλίο της ιστορίας καθώς και τα θέματα που πραγματεύεται φαίνονται κάπως βαρετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conn-a

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Εμένα πάλι όλα εκτός απο την ιστορία θεωρητικής κατεύθυνσης μου φαίνονται πολύ ενδιαφέροντα. Στα αρχαία μελετάμε κείμενα φιλοσόφων, πολλά κείμενα στην Νεοελληνική Λογοτεχνία είναι εξαιρετικά, η βιολογία είναι χρησιμότατη. Τα Λατινικά είναι Λατινικά και η Έκθεση Έκθεση. Το βιβλίο της ιστορίας καθώς και τα θέματα που πραγματεύεται φαίνονται κάπως βαρετά.
κατα τη γνωμη μου αυτη η ιστορια οχι μονο ειναι ενδιαφερουσα αλλα σε προκαλει και να την διαβασεις αυτο το αυτολεξει να μην ηταν και ολα θα ηταν τελεια με το συγκεκριμενο μαθημα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

proteas1972

Νεοφερμένος

Ο proteas1972 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 51 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Η στυνταγή για την επιτυχία επιτυχία είναι αρκετό - αρκετό πολύωρο εξαντλητικό διάβασμα και λίγο τύχη!!!!! Δεν υπάρχει κανένα άλλο μυστικό:nono::nono::nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αρκετό - με όλη τη σημασία της λέξης, δηλαδή όσο χρειάζεται ο καθένας - ναι, εξαντλητικό όχι. Ξέρω παιδιά που ξεσκίστηκαν στο διάβασμα και κατέληξαν να έχουν ένα κεφάλι καζάνι με μπλεγμένες γνώσεις και έγραψαν χάλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Σωστο αυτο που λεει ο Αναρκι, διοτι αμα καποιος εξαντληθει στο διαβασμα, θα εχει πιο πολλες απαιτησεις απο τον εαυτο του, με αποτελεσμα να αγχωθει και να τα μπλεξει...

Βασικα πιστευω πως οι πανελληνιες πιο πολυ θεμα ψυχολογιας ειναι και μετα διαβασματος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Καλα ναι σιγουρα, η ψυχολογια παιζει τεραστιο ρολο...
απο ενα σημειο και μετα φετος περιμενα γυρω στα 12000 μορια,ειχα μπουχτησει πολυ και ειχα χαλια ψυχολογια, ομως λιγο καιρο πριν δωσουμε κατασταλαξα στο οτι θα περασω σε ΤΕΙ και ηρεμησα, πηγα εγραψα ηρεμη ηρεμη και τελικως εφτασα τα 15064 μορια!

εχω συμμαθητες που πηγαιναν για φαρμεκευτικη, ιατρικη και αρχιτεκτονικη και εγραψαν χειροτερα απο μενα στα μαθηματικα!!! (εγω εγραψα 12,6 ) ειμαι σιγουρη οτι εφταιγε το αγχος τους πανω απ'ολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Δεν μπορώ να πω πόσες ώρες διάβασμα χρειάζεται ο καθένας στην Γ' Λυκείου, γιατί αυτό εξαρτάται από τον ίδιο.
Αυτό που μπορώ να πω όμως είναι ότι αυτή η χρονιά θα είναι λίγο πιο εξαντλητική από τις προηγούμενες για όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joe_Dalton123

Νεοφερμένος

Ο mihalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Σαν εμένα κι εσυ, μόνο που εγω δεν αγχωνομαι, το εχω δεχτει οτι δε προκειται να περασω φετος :P (δε τα φορτωνω στον κοκκορα παρ'ολα αυτα, απλως με το διαβασμα που μπορω να κανω φετος δεν εχω προοπτικες :P)



μην το λες αυτο φίλε μου και εγω που εδωσα τωρα (2008) αυτα σκεφτόμουνα στην αρχη της χρονιας και χωρισ φροντιστήριο και ιδιατερα με καλο πρόγραμμα εβγαλα 14207.το να εχει πιστη και θεληση ειναι μεγαλο πραγμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
μην το λες αυτο φίλε μου και εγω που εδωσα τωρα (2008) αυτα σκεφτόμουνα στην αρχη της χρονιας και χωρισ φροντιστήριο και ιδιατερα με καλο πρόγραμμα εβγαλα 14207.το να εχει πιστη και θεληση ειναι μεγαλο πραγμα

Πω τι ποστ ξεθαψες :P
καταρχας ειμαι Η!
καταδευτερον τελικως τα πηγα πολυ τελεια, δεν περιμενα με τπτ το αποτελεσμα, 15064 εβγαλα :D:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsouka_tsouka

Νεοφερμένος

Ο tsouka_tsouka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Σιγά ρε παιδία .. ειναι λιγότερο απο ενας χρόνος.. ΤΟ ΧΟΥΜΕ ΡΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Εγω φετος 2 ωρες διαβασμα την ημερα το πολυ και κατα μεσον ορο 1 ωρα μαθημα.
Του χρονου λεω να το κανω ας πουμε 3ωρο, να βαλω στο παιχνιδι και τα σαββατοκυριακα που φετος τα εχω για ξεκουραση, αλλα δεν θα αυξησω τις ωρες των μαθηματων...Νομιζω οτι ειναι υπερβολη πανω απο 6 ωρες την εβδομαδα.

δεν διαβαζα ιδιαιτερα πολυ
μερικες μερες διαβαζα 5 ωρες και μερικες μερες καθολου
δεν πιεσα τον εαυτο μου πολυ και πηγα στις πανελληνιες (ευτυχως)
χωρις αγχος. Τελικα αυτο που μετραει ειναι το πως διαβαζεις και πως κατανοεις, στην τεχνολογικη κατευθηνση τουλαχιστον...
Τελικα ολα πηγαν καλα και εβγαλα 18,700.
Προσωπικα καταλαβα οτι οι πανελληνιες ειναι ουσιαστικα μια φουσκα, και αυτο ειναι που αγχωνει τα παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim_porto

Νεοφερμένος

Ο jim_porto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
δεν διαβαζα ιδιαιτερα πολυ
μερικες μερες διαβαζα 5 ωρες και μερικες μερες καθολου
δεν πιεσα τον εαυτο μου πολυ και πηγα στις πανελληνιες (ευτυχως)
χωρις αγχος. Τελικα αυτο που μετραει ειναι το πως διαβαζεις και πως κατανοεις, στην τεχνολογικη κατευθηνση τουλαχιστον...
Τελικα ολα πηγαν καλα και εβγαλα 18,700.
Προσωπικα καταλαβα οτι οι πανελληνιες ειναι ουσιαστικα μια φουσκα, και αυτο ειναι που αγχωνει τα παιδια
+1.ετσι ακριβως.μαζι σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Εγω παλι σκεφτομαι να αλλαξω κομμωση και κατα προτιμηση να τα κοψω γουλι γιατι που καιρος για μπανιο με την υλη να τρεχει...σοβαρευτειτε βρεεεεεεεεεε Ηρθε το τελος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harris200

Νεοφερμένος

Ο Harris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Δεν ηρθε το τελος:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top