Εξαφάνιση νεαρού ατόμου

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
https://imageshack.gr/view.php?file=.../imageshack.gr/files/x230wge8peo2rd5ebfko.gif

πολυ στενος φιλος του κολλητου μου εχει χασει τον γιο του. επειδη ξερουμε για την δυναμη του internet, αλλα δεν γνωριζουμε σχεδον κανενα blog, ζηταω την βοηθεια σας ωστε να διαδωθει οσο το δυνατο ποιο πολυ.

για να πιασει καλυτερα τοπο η δημοσιευση της εικονας σε blogs πιστευω οτι θα ηταν καλυτερο να γινει απο τον ιδιο τον πατερα με τη συνοδεια ενος κειμενου. οποτε σας παρακαλω ποσταρετε απο κατω μερικα links απο blogs στα οποια θα μπορουσαμε να κανουμε καποια εκκληση για βοηθεια.

επεισης οποιος θα μπορουσε να εκτυπωσει εστω και 10 φορες την εικονα και να την τοποθετησει σε σημαντικα σημεια της περιοχης του θα ηταν πολυ μεγαλη συνδρομη μιας και μενουμε σε ολη την ελλαδα και οτι η προσβαση στο Internet δεν ειναι δυνατη για αρκετο κοσμο.

ευχαριστω για την αναγνωση και για το ενδιαφερον

(το μύνημα είναι c/p , αλλά παιδιά ας βοηθήσουμε στέλνοντας το παντού!! )

Ας γίνει sticky , παρακαλώ ... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δικου σου φιλου? Δεν καταλαβα ετσι οπως το εχεις κανει πέιστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
αυτός χάθηκε πέρυσι τον αύγουστο; γιατί εγώ αρχικά κατάλαβα αυτές τις μέρες...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Δικου σου φιλου? Δεν καταλαβα ετσι οπως το εχεις κανει πέιστ.
Όχι , δεν είναι , παιδί δικό μου φίλου , αλλά έχει καμιά σημασία ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ναι για να σου πω να πατε στη Νικολουλη (οχι δε το λεω για πλακα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
πραγματικά λυπηρό να χάνονται νέοι άνθρωποι..ας κάνουμε όλοι ό,τι μπορούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Θα προσπαθήσω και εγώ με τον τρόπο μου να βοηθήσω όσο είναι το δυνατόν καλύτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Πως σκοπευετε να βοηθησετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
προοωθώντας το σε όσους περισσότερους γνωστούς με e-mail! Μπορείται να μου προτείνεται κάτι άλλο? γιατί θέλω πραγματικά να βοηθήσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Το τηλέφωνο υπάρχει στον τηλεφωνικό κατάλογο πάντως (το έψαξα) και ανήκει σε έναν Βαλαβάνη Παναγιώτη που είναι οφθαλμίατρος, οπότε πιθανότατα δεν είναι πλάκα το παραπάνω.
Αλλά λέει 29 Αυγούστου και δεν γράφει καν ποιού έτους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Ναι για να σου πω να πατε στη Νικολουλη (οχι δε το λεω για πλακα)
Δεν θα το παιρνα για πλάκα και χωρίς παρένθεση μαις και το πρότειναν και στο forum απ' όπου το αντέγραψε. Παιδιά το link της εικόνας αν δώσετε , είστε ΟΚ.Στην φώτο τα λέει όλα. :)
Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top