Βιντεοπαιχνίδια

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Ποια ειναι καποια απο τα αγαπημενα σας βιντεοπαιχνιδια και σε ποια κονσολα???Εμένα Λαρα Κροφτ και το τελειο σιμσ 2!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hraklis

Νεοφερμένος

Ο Hraklis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Συμφωνω για το Sims 2!Παιζω sims απο την τεταρτη δημοτικου!
Συγκεκριμενα παιζω sims,age of mythology,lineage...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Συμφωνω για το Sims 2!Παιζω sims απο την τεταρτη δημοτικου!
Συγκεκριμενα παιζω sims,age of mythology,lineage...:)
Μισω τα διαδυκτιακα παιχνιδια μη ξερωντας το λογο...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Battle for Middle Earth 2, DOTA, Assassin's Creed και παλιότερα Need For Speed...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hraklis

Νεοφερμένος

Ο Hraklis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μισω τα διαδυκτιακα παιχνιδια μη ξερωντας το λογο...!
Και εγω μην φανταστεις...πιο πολυ sims παιζω::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
starcraft.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dj_georgio

Νεοφερμένος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
battle for middle earth 2 και το expansion call of duty 2 και κανα counter αν έχω κέφια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αυτά που είναι στον υπολογιστή λογικά πιάνονται...Εγώ στον υπολογιστή με το Sims 2...
Στο Xbox με το lord of the rings εδώ και κάτι αιώνες...έχω στουκάρει στο 90κάτι τις εκατό και δεν μπορώ να περάσω κάτι κ*ολοδράκους!Αλλά που θα μου πάει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Αυτά που είναι στον υπολογιστή λογικά πιάνονται...Εγώ στον υπολογιστή με το Sims 2...
Στο Xbox με το lord of the rings εδώ και κάτι αιώνες...έχω στουκάρει στο 90κάτι τις εκατό και δεν μπορώ να περάσω κάτι κ*ολοδράκους!Αλλά που θα μου πάει...

Gaming Girls FTW! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Vampire the masquerade: Bloodlines (pc) :inlove:
Final fantasy 8,9,10,12 (psx, ps2)
Sims 2 (pc)
Simcity 4 (pc)
Dead or Alive 2 (ps2)
World of Warcraft (αν και δεν παιζω πια- pc)
The elder scrolls 3: Morrowind (pc)
Gran turismo 2 :D (psx)
tomb raider
World Traveler IQ

πρεπει να ειναι και αλλα, αν μου ερθουν θα τα γραψω :D

Αυτη την περιοδο παιζω πολυ το Simcity 4 Deluxe, ανυπομονω να παρω καινουριο πισι μετα τις εξετασεις για να παιξω το καινουριο, το Simcity Societies, ΤΡΟΜΕΡΟ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΑΑ

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Tomb Raider και NFS μόνο. :)

(σε εποχές PSone έπαιζα και άλλα καμένα όπως Toby & Megaman :D )



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Εγώ παίζω το υπέρτατο Age of Conan: Hyborian Adventures αυτόν τον καιρό! Αγαπημένα γενικά παιχνίδια είναι: gta all series, wow (δεν παίζω πια) και DotA.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Return to Castle Wolfenstein, Diablo 2 και Heroes of Might and Magic 2 μάλλον τα αγαπημένα μου. Για PC όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από krou:
Αυτη την περιοδο παιζω πολυ το Simcity 4 Deluxe, ανυπομονω να παρω καινουριο πισι μετα τις εξετασεις για να παιξω το καινουριο, το Simcity Societies, ΤΡΟΜΕΡΟ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΑΑ
Τι ακριβώς είναι αυτό το παιχνίδι?Θέλω να πώ τι κάνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Vampire the masquerade: Bloodlines (pc) :inlove:
Final fantasy 8,9,10,12 (psx, ps2)
Sims 2 (pc)
Simcity 4 (pc)
Dead or Alive 2 (ps2)
World of Warcraft (αν και δεν παιζω πια- pc)
The elder scrolls 3: Morrowind (pc)
Gran turismo 2 :D (psx)
tomb raider
World Traveler IQ

πρεπει να ειναι και αλλα, αν μου ερθουν θα τα γραψω :D

Αυτη την περιοδο παιζω πολυ το Simcity 4 Deluxe, ανυπομονω να παρω καινουριο πισι μετα τις εξετασεις για να παιξω το καινουριο, το Simcity Societies, ΤΡΟΜΕΡΟ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΑΑ

οταν ειχα πρωτοπαιξει το σιμσιτυ δεν μου αρεσε επειδη δεν ηξερα να παιζω!Τεσπα,ξερεισ οτι μπορεις να μεταφερεις τους χαρτες του σιμσιτυ στο σιμσ 2 ???!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Και εγω μην φανταστεις...πιο πολυ sims παιζω::jumpy:
Για να δημιουργησω το the mall μου πηρε 2 μηνες!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
οταν ειχα πρωτοπαιξει το σιμσιτυ δεν μου αρεσε επειδη δεν ηξερα να παιζω!Τεσπα,ξερεισ οτι μπορεις να μεταφερεις τους χαρτες του σιμσιτυ στο σιμσ 2 ???!

Δε το ηξερα. Ξερω ομως οτι γινεται να μεταφερεις τους Σιμσ στο σιμσιτι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis17

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Kingdom hearts 1 και 2(ps2)
Final fantasy VII,IX(psone)
Final fantasy XII,X(ps2)
NFS (ολα:))
Cabal online(pc)(εχω κολησει τον τελευταιο καιρο :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
και εγώ παιδιά ειμαι πολύ κολλημένη με sims2 και αυτό τον καιρο με tomb raider anniversary..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
και εγώ παιδιά ειμαι πολύ κολλημένη με sims2 και αυτό τον καιρο με tomb raider anniversary..
Κι εγω το ιδιο παρολο που εχω τερματισει ολα τα tomb raider!:no1:Φαντασου οτι εχω αυθεντικα ολα τα expansions του σιμσ 2!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top