Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ειναι ο Tom Sawyer(Sawyer αχ :inlove: )-Mark Twein

εσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Φυσική :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Lawrence Krauss - Σκοτεινή Ύλη
Δεν είναι λογοτεχνικό, είναι popular science, αλλά δεν είδα κάποιον περιορισμό στον τίτλο του thread οπότε χώθηκα :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dj_georgio

Νεοφερμένος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
kamasoutra . Είμαι μετά τα προκαταρκτικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dj_georgio:
kamasoutra . Είμαι μετά τα προκαταρκτικά :P
Στην σελίδα 34 να πάς είναι πολύ ωραία:P(πλάκα κάνω, παίζει να μην υπάρχει σελίδα 34:P)
Εγώ προς το παρρόν εκτός από τα κείμενα διαβάζω τον ισοβίτη του Αρκά τώρα που είναι εξετάσεις και θέλω να ξεσκάσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Η Σχισμή - Doris Lessing:)

Τέλειωσα πρόσφατα το 11 Μικροί Φόνοι, Ιστορίες εμπνευσμένες από τα τραγούδια του Nick Cave της Τζανακάρη

Μετά πάμε για κανά Stephen King:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobby1

Νεοφερμένος

Ο bobby1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ας αλλάξουμε τον κόσμο χωρίς να κατλάβουμε την εξουσία\το νόημα της επάνάστασης σήμερα-John Holloway (κοινωνικές επιστήμες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate 2in1

Νεοφερμένος

Η kate 2in1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
το θεώρημα του παπαγαλου....
μα8ηματικό/αστυνομικό μυθιστορημα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mark

Νεοφερμένος

Ο mark αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ο μαύρος πύργος IV ο μάγος και η γυάλινη σφαίρα!(stephen king)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Ακριβώς αυτή τη σειρά θέλω κι εγώ να ξεκινήσω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Riddle

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ανθρωποφύλακες.. του Περικλή Κοροβέση (όσο προλαβαίνω μεταξύ των διαβασμάτων για τις πανελλήνιες δηλαδή)

μοναδικό βιβλίο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Ανθρωποφύλακες.. του Περικλή Κοροβέση (όσο προλαβαίνω μεταξύ των διαβασμάτων για τις πανελλήνιες δηλαδή)

μοναδικό βιβλίο..

Αυτός δεν είναι και βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Εγώ διαβάζω διάφορα.Τα έχω μπλέξει και αφήνω το ένα κ πιάνω τ άλλο ανάλογα με τα κέφια:xixi:
"The Crow"-Edgar Allan Poe :inlove: (μια έκδοση που έχει και ποια ήταν η τεχνική που γράφτηκε και κάτι όμορφες ζωγραφιές και άλλα όμορφα σχόλια)
"Λαο τε Κινγκ"-Λάο Τσε.(κ αυτή μια όμορφη έκδοση με σχόλια)
"Εγχειρίδιο Βλακείας"-Διονύσης Χαριτόπουλος.(γιατί είναι πολύ ενδιαφέρον)
"True Beliver"-Nicholas Sparks(για να 'χω και μια μίξη μυστηρίου κ ρομαντισμού μέσα σ'όλα)
"Light my Fire-My life with The Doors"-Ray Manzarek (για να
θυμάμαι και τον Jim)
Και φυσικάααα
"Η Λάουρα και η Ασημένια Σφίγγα"-Πέτερ Φροϊντ (για να τελειώσω επιτέλους τη σειρά!!!)

Τώρα πότε θα τα τελειώσω αυτά...
Μες το καλοκαίρι σχεδιάζω να αρχίσω κ άλλα.
(μερικά δεν τελειώνουν κιόλας;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Riddle

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Αυτός δεν είναι και βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ;

είναι.. αλλά δεν έχει καμία σχέση με τις πολιτικές του πεποιθήσεις το βιβλίο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
προς το παρον διαβαζω ενα Ebook του βολταιρου αλλα ειναι στα αγγλικα.:(.θελω να διαβασω απο leo buscaglia το να ζεις να αγαπας κ να μαθαινεις γτ μου χουν πει οτι τα σπαει..μ εδωσαν ενα του stephen hawking "το μυστικο κλειδι του George για το συμπαν" κ σκεφτομαι να το διαβασω απο σεβασμο για τον μεγαλο επιστημονα αλλα μου φαινεται too childish...το χετε διαβασει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
είναι.. αλλά δεν έχει καμία σχέση με τις πολιτικές του πεποιθήσεις το βιβλίο..

Ναι οκ. Έτσι κι αλλιώς εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
και εγώ διαβάζω όπως η Hey Joy... έχω ξεκινήσει πολλά μαζί αλλά όλα είναι του Dan Brown, illuminati, the davinci code και άλλα.....
Ποτέ δεν ήμουν φαν των εξωσχολικών βιβλίων δεν ξέρω φέτος τι έπαθα και τα έπιασα όλα μαζί.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Παντως, η μια με τον (τομ) sawyer ,η αλλη με τον Holloway εχετε βαλθει να μου θυμιζεται οτι ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩ LOST !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John Kort

Νεοφερμένος

Ο John Kort αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Τελευταίο που διάβασα ήταν Οι ιστορίες του Σέρλοκ Χόλμς.. Ένα μικρό βιβλιαράκι είναι, θέλω να πάρω και άλλα xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Έχω διαβάσει τα άπαντα από Σέρλοκ Χολμς

Αξίζουν πραγματικά:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top