Κοπάνες!

Κάνετε κοπάνες;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 226)
  • Συνέχεια

    Ψήφοι: 25 11.1%
  • Πού και πού

    Ψήφοι: 100 44.2%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 57 25.2%
  • Μία φορά μονο

    Ψήφοι: 19 8.4%
  • Δεν έχω κάνει και θέλω να κάνω

    Ψήφοι: 12 5.3%
  • Με τίποτα

    Ψήφοι: 13 5.8%

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Κάνετε συχνά κοπάνες;

Εγώ πέρισυ έκανα στη γυμναστική την τελευταία ώρα, μια και δεν μας έπαιρνε απουσίες. Φέτος δεν έκανα καμία.:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
μια φορά μόνο , στο ολοήμερο, είχα προτοπάρει το ps2 και την τελευταία ώρα είχαμε γυμναστική, οπότε την έκανα για σπίτι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matelas

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ναύπακτος (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Που και που, στην πρώτη γυμνασίου είχα μία (1) :). Φέτος που τελείωσα το λύκειο είχα περίπου εξήντα (60)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Στο Γυμνάσιο καμία μιας και ήμουν στο χωριό και το Γυμνάσιο ήταν μακριά από τον κόσμο και δεν είχε τίποτα σημαντικό!
Με το που ανέβηκα στο Λύκειο και κατάλαβα ότι υπήρχαν καφέ...τα έπαιρνα με την σειρά!
Όχι υπερβολές όμως..Τελείωσα την Α' Λυκείου με 1 δικαιολογημένη απουσία και άλλες 32 αδικαιολόγητες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Φέτος έκανα την πρώτη μου την τελευταία εβδομάδα! Δεν είχα πολλές απουσίες, δεν άντεχα να βλέπω και τη φάτσα της Αγγλικού και το κακό(ή καλό) έγινε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Φέτος έκανα την πρώτη μου την τελευταία εβδομάδα! Δεν είχα πολλές απουσίες, δεν άντεχα να βλέπω και τη φάτσα της Αγγλικού και το κακό(ή καλό) έγινε!!


Αν ήταν την τελευταία εβδομάδα εγώ το θεωρώ πολύ καλό..σε σχέση με μένα που όλη την χρονιά δεν πήγαινα στο μάθημα της ιστορίας!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Αν ήταν την τελευταία εβδομάδα εγώ το θεωρώ πολύ καλό..σε σχέση με μένα που όλη την χρονιά δεν πήγαινα στο μάθημα της ιστορίας!:D

Α,όχι ιστορία ήταν πολύ καλά φέτος! Αυτή που μας είχε ήταν...παράξενη(!) και την κοροιδεύαμε συνέχεια!! Ασ'τα να πάνε... Κι εσύ καλή δουλειά έκανες όμως!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Α,όχι ιστορία ήταν πολύ καλά φέτος! Αυτή που μας είχε ήταν...παράξενη(!) και την κοροιδεύαμε συνέχεια!! Ασ'τα να πάνε... Κι εσύ καλή δουλειά έκανες όμως!:P


Mα δεν τον άντεχα...Η θα με εξέταζε ή θα μου έπιανε την κουβέντα για τα παπούτσια μου...Νike είναι αυτά??Από που τα πήρες??Πόσο??Α καλά πές μας τώρα μάθημα!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::!::!::!::!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takis_17

Νεοφερμένος

Ο Takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ντρέπομαι που το λέω αλλά πέρσι είχα φτάσει στο όριο των απουσιών.Κοπάνες τις πρώτες ώρες και κά8ε πέμπτη που είχαμε πολύ βαρύ πρόγραμμα την τελευταία 1 ώρα ή και τελευταίες 2 ώρες.:iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

internet_robber

Νεοφερμένος

Ο internet_robber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Εγώ στα Γερμάνικα και την Μουσική πήγαινα 1 φορά τον μήνα! Συνέχεια έφτανα το όριο απουσιών!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaTaNaS

Νεοφερμένος

Ο KaTaNaS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Τις κρατάω πάντα για το τέλος τις απουσίες, λίγο πριν της εξετάσεις δεν πατώ σχολειό!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JAKE

Νεοφερμένος

Ο JAKE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
εγω εκανα ολο ολο 3 αλλα ολο ημερες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timbakiforever

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
εγω μονο στη τριτη γυμνασίου ειχα κανει 5-6 αλλα αυτα περασαν τωρα.στο λυκειο καναν μια μερα η ταξη μου κοπάνα(εγώ ελειπα!!!)και φάγαμε αποβολή με αναστολή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!φαντάσου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
εγω μονο στη τριτη γυμνασίου ειχα κανει 5-6 αλλα αυτα περασαν τωρα.στο λυκειο καναν μια μερα η ταξη μου κοπάνα(εγώ ελειπα!!!)και φάγαμε αποβολή με αναστολή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!φαντάσου
Ο νόμος απ' όσον ξέρω απαγορεύει τις μαζικές αποβολές. :hmm:


ΝΟΜΟΣ:
Εγκύκλιος Γ2/6563/21-11-1996, ΥΠ.Ε.Π.Θ.

«Δεν επιτρέπεται ομαδική αποβολή μαθητών, ούτε αποβολή εκ περιτροπής. Κάτι τέτοιο θα ήταν αντιπαιδαγωγικό και όχι σύμφωνο με το πνεύμα και τους στόχους της εκπαίδευσης. Άλλωστε δεν είναι δυνατόν να επιβάλλεται κύρωση σε μαθητές που δεν διαπιστώθηκε η προσωπική τους ευθύνη».
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eL BaRTo

Νεοφερμένος

Ο eL BaRTo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
γυμνασιιο καμια
περσυ πρεπει νακανα 2
αν δεν παιρναμε αποβολες και δεν περνανε τηλ σπιτι καθε μερα κοπανα θακανα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Συνήθως εξαντλώ τις απουσίες μου. Το σχολείο μου είναι ιδιωτικό, οπότε δε μπορώ να φύγω κατά τη διάρκεια, άρα πρέπει να μην πάω από το πρωί. Ευτυχώς η μητέρα μου μέχρι τώρα δείχνει κατανόηση και γίνεται συνεργός :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Θυμάμαι που στο δημοτικό έβαζα το θερμόμετρο στο καλοριφέρ για να μην πάω σχολείο! Μου 'ρθε φλασιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστίνα20750

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα20750 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Στο Δημοτικό ... συνέχεια.
Στο Γυμνάσιο ... Πού και Πού (με θυμάσαι;)
Στο Λύκειο ... πιο σπάνια...

Κάνω κοπάνες με τη μαμα μου ! :D
(πς. Shopping Therapy =] )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Θυμάμαι που στο δημοτικό έβαζα το θερμόμετρο στο καλοριφέρ για να μην πάω σχολείο! Μου 'ρθε φλασιά.
κολλητά στη λάμπα του γραφείου είναι πιο αποδοτικό, ελέγχεις πιο εύκολα την επιθυμητή θερμοκρασία. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas157

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Ο νόμος απ' όσον ξέρω απαγορεύει τις μαζικές αποβολές. :hmm:


κι όμως στην 3η γυμνασίου φάγαμε όλη η τάξη....Πέρυσι Β λυκείου έκανα μία, τελευταία μέρα πρίν τις εξετάσεις, είχαμε 4ωρο, κάτσαμε τις 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top