Η γενιά των 500 ευρώ

Μάτθα45561

Νεοφερμένος

Η Μάτθα45561 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Μέχρι τώρα μας είχαν χαρακτηρίσει ως γενιά του facebook της ξάπλας και του φραπέ.Τώρα γίναμε και γενιά των 500 ευρώ.Πώς τα βλέπετε τα πράγματα? Θα ανακάμψουμε ή θα παραμείνουμε για πολύ ακόμα "αγανακτισμένοι"?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Δεν γινεται να φτασεις στην κορυφη (του γκρεμου) την στιγμη που πεφτεις .
Εχουμε να φαμε πολλα αγγουρια ακομα.
Καλη μας ορεξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Θα είναι 500, άραγε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ λέω να κάνουμε μια μετατροπή στις δραχμές για να είμαστε προετοιμασμένοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
Εγώ λέω να κάνουμε μια μετατροπή στις δραχμές για να είμαστε προετοιμασμένοι.


εχουμε επισημως την γενια των 250.000 δραχμων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
εγω δεν βλεπω καμια ανακαμψη... εγω πιστευω οτι θα ειμαστε για παντα αγανακτησμενοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panabarbes

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Εγώ (θέλω να) βλέπω ανάκαμψη..Αλλά ίσως και να μην ζω όταν θα γίνει :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Σας βλέπω πολύ απαισιόδοξους:P Εγώ επειδή είμαι αισιόδοξο άτομο, σε πρόχειρους υπολογισμούς ,αν προχωρήσουμε με τους ρυθμους που προχωράμε τώρα, βλέπω ανάκαμψη και έξοδο από την τωρινή κρίση το 2018 ή στην καλύτερη περίπτωση το 2017. Αλλά ακόμα και τότε δεν πιστεύω ότι θα έχουν ξεπεραστεί ορισμένα προβλήματα, καθώς θα υπάρχουν ακόμα "υπολείμματα" λόγω του δημόσιου χρέους. Οπότε θα προσθέσω 4-5 επιπλέον χρόνια. Πάντως ένα είναι σίγουρο, όταν λέμε ανάκαμψη να μην εννοούμε την επιστροφή της ελλάδας στην αρχική καταστάση "προ οικονομικής κρίσης" γιατί τότε βλέπω στο μέλλον το αγγούρι να γίνεται το εθνικό μας προϊόν:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuXu-MuXu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SuXu-MuXu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Σας βλέπω πολύ απαισιόδοξους:P Εγώ επειδή είμαι αισιόδοξο άτομο, σε πρόχειρους υπολογισμούς ,αν προχωρήσουμε με τους ρυθμους που προχωράμε τώρα, βλέπω ανάκαμψη και έξοδο από την τωρινή κρίση το 2018 ή στην καλύτερη περίπτωση το 2017. Αλλά ακόμα και τότε δεν πιστεύω ότι θα έχουν ξεπεραστεί ορισμένα προβλήματα, καθώς θα υπάρχουν ακόμα "υπολείμματα" λόγω του δημόσιου χρέους. Οπότε θα προσθέσω 4-5 επιπλέον χρόνια. Πάντως ένα είναι σίγουρο, όταν λέμε ανάκαμψη να μην εννοούμε την επιστροφή της ελλάδας στην αρχική καταστάση "προ οικονομικής κρίσης" γιατί τότε βλέπω στο μέλλον το αγγούρι να γίνεται το εθνικό μας προϊόν:whistle:

Πραγματικά είσαι φοβερος. Ακριβής πρόβλεψη ανάκαμψης, με μικρό περιθώριο απόκλισης στην βέλτιστη περίπτωση, μετά με το μάτι βάζεις ακόμα 4-5 χρόνια για να ολοκληρωθεί το πακέτο και είσαι έτοιμος. Όλα αυτά μάλιστα με πρόχειρους υπολογισμούς, φαντάσου να έβγαζες και κομπιουτεράκι.:whistle:

*Τίποτα για το Copa America παίζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
εγω δεν βλεπω καμια ανακαμψη... εγω πιστευω οτι θα ειμαστε για παντα αγανακτησμενοι

για πάντα δεν ξέρω αλλά σίγουρα για αρκετό καιρο θα είμαστε αγανακτησμένοι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top