Οικονομικών Επιστημών Αθήνα ΕΚΠΑ

Iraklis7

Νεοφερμένος

Ο Iraklis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Αναφέρομαι στο τμήμα του Καποδιστριακού πανεπιστημίου,(δεν είμαι καν 100% σίγουρος αν έιναι στο 5ο επιστημονικό πεδίο) το οποίο είναι κοινό με τη νομική.. Τι διαφορές έχει από τα άλλα τμήματα οικονομικών επιστημών όπως για πχ της ΑΣΟΕΕ ή του ΠΑΠΥ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Καμία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iraklis7

Νεοφερμένος

Ο Iraklis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Α ωραία! 5ο επιστημονικό δεν είναι? γιατί δεν έιμαι και απολύτως σίγουρος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Πέμπτο, ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ειναι πολυ καλη σχολη...αυτη εχει τελειωσει η αδερφη μου...εαν εχεις καμια απορια πες μου να την ρωτησω και να σου πω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Καμία??? τι λέτε ρε παιδειά, αν είναι έτσι γιατί είναι τόσο χαμηλά σε σχέση με τις άλλες, εγώ έχω ακούσει ότι είναι πολύ θεωρητικά και αόριστα και κάτι τέτοια χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος, παρότι το πτυχίο οικονομολόγου παίρνεις, αν κάποιος ξέρει καλύτερα...........εδώ είμαστε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Καμία??? τι λέτε ρε παιδειά, αν είναι έτσι γιατί είναι τόσο χαμηλά σε σχέση με τις άλλες, εγώ έχω ακούσει ότι είναι πολύ θεωρητικά και αόριστα και κάτι τέτοια χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος, παρότι το πτυχίο οικονομολόγου παίρνεις, αν κάποιος ξέρει καλύτερα...........εδώ είμαστε :)

και πια οικονομική σχολή δεν είναι θεωρητική?:P είναι πιο κάτω για τον λόγο που το ΑΠΘ εδώ έχει 16300 και το μακεδονία 17,300 ... λόγω ονόματος που συνεπάγεται με την ζήτηση..

ελπίζω να βοήθησα:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Επειδή στο μυαλό της Σούλας η ΑΣΟΕΕ έχει περισσότερο κύρος στέλνει εκεί τον Κανακάρη της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Ναι κατάλαβα απλά αυτό για το όνομα πιστεύω ότι ισχύει όσο να είναι και η ΑΣΟΕΕ και το Μακεδονίας μετράνε πιο πολύ, ότι καταφέρει ο καθένας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Όχι. Το θέμα παντού είναι τι θα κάνεις μόνος σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ναι κατάλαβα απλά αυτό για το όνομα πιστεύω ότι ισχύει όσο να είναι και η ΑΣΟΕΕ και το Μακεδονίας μετράνε πιο πολύ, ότι καταφέρει ο καθένας

δεν νομίζω ... απλά έχουν καλύτερη οργάνωση και αυτός είναι ένας από τους λόγους που τα προτιμάνε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald Fuck

Νεοφερμένος

Ο Donald Fuck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Αναφέρομαι στο τμήμα του Καποδιστριακού πανεπιστημίου,(δεν είμαι καν 100% σίγουρος αν έιναι στο 5ο επιστημονικό πεδίο) το οποίο είναι κοινό με τη νομική.. Τι διαφορές έχει από τα άλλα τμήματα οικονομικών επιστημών όπως για πχ της ΑΣΟΕΕ ή του ΠΑΠΥ??
βασικά έχει καλό(αρκεί να γ...εις στο διάβασμα) μεταπτυχιακό,τη μάρα και τη σάρα από αργόσχολους πολιτικοποιημένους μαθητές και φυσικά είναι πιο δύσκολα τα πράγματα στους βαθμούς(δύσκολα τσεπώνεις ενα 7-8-9 σε σχέση με άλλες σχολές ασοε σε σχεδόν ίδια μαθήματα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
η σχολη που θελω να περασωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
θελει καποιος να περασει εδω? αν ναι ποσα μορια εχει:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
θελει καποιος να περασει εδω? αν ναι ποσα μορια εχει:D:D:D:D

Εγώ προσωπικά δεν το χω δηλώσει αλλα 288 φίλοι μου το δηλωσαν.Βγάζουν περίπου 17500.


Πλακίτσα :P Σου έχει γίνει εμμονη ιδέα ε?Λογικά θα περάσεις ρε συ,χαλάρωσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
που εισαι φοιτητης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
OffTopic: ΤΕΙ Πληροφορικής αλλα ξανάδωσα.Λογικά Στατιστική ΟΠΑ θα πάω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
αυτο θα το βαλω μετα το οικονομικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
αυτο θα το βαλω μετα το οικονομικο

Στάνταρ θα περνάς έστω στατιστικής πειραιά.Γίαυτό σου λέω τσάμπα αγχώνεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dexter08

Νεοφερμένος

Ο dexter08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
το στατιστικης κ ασφαλιστικης επιστημης στο πειραια, ειναι το ιδιο με το στατιστικης ΟΠΑ? εννοω, ειναι ιδια τα πτυχια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top