1ο Πεδίο Τμήμα Κοινωνικής Διοίκησης στην Κομοτηνή

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
φετοσ εδωσα πανελληνιεσ και μαλλον περναω στο τμημα κοινωνικησ διοικησησ στην κομοτηνη...εχω ακουσει οτι αν επιλεξεισ το τμημα κοινωνικησ εργασιασ βγαινεισ ωσ κοινωνικοσ λειτουργοσ...καθως επισησ οτι ειναι πολυ καλη σχολη...εσεισ τι λετε???:jumpy::):no1::bye::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z@uz@una

Νεοφερμένος

Η z@uz@una αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
παιδια ξερει κανεις ποτε ξεκινανε οι εγγραφες ΄??????:)
-----------------------------------------
την καλυτερη γιατι και εγω εκει θα παω ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimis1990

Νεοφερμένος

Ο mimis1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Νομιζω οτι για Κ.Λ αν διαλεξεις κοινωνικη εργασια μπορεις να βγεις...Υπομονη και θα τα μαθουμε ολα αυτα σε κανενα μηνα,συμφοιτητες...Και εγω εκει περναω (ειμαι 700 πανω),οποτε,,,μπορει να κανουμε και παρεααα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z@uz@una

Νεοφερμένος

Η z@uz@una αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
κανενα προβλημα . ξερει κανεις τι παιζει στις εστιες της κομοτηνης ????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εγω δεν ξερω ακομη αν θα παω η αν θα ξαναδωσω...γιατι εχω ακουσει οτι υπαρχει ανεργια σε αυτο το επαγγελμα(του κοινωνικου λειτουργου) και οτι δυσκολα βρισκεισ δουλεια...και δεν ηταν και η πρωτη μου επιλογη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z@uz@una

Νεοφερμένος

Η z@uz@una αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
και εγω το ιδιο εχω μαθει . σημασια εχει να σου αρεσει αυτο που προκεται να κανεις και κανεις δεν ξερει τη θα γινει μετα απο 4 χρονια . με λιγα λογια για τιποτα δεν μπορει να εισαι σιγουρος . και ουτε για μενα ηταν η πρωτη μου επιλογη αλλα λεω να το ρισκαρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
και η κολλητη μου εκει περναει!!!! θα την ρωτησω για λεπτομερειες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

z@uz@una

Νεοφερμένος

Η z@uz@una αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
και εγω το ιδιο εχω ακουσει ..... σημασια ομως εχει να σου αρεσει αυτο που προκεται να κανεις και κανεις δεν ξερει τη θα γινει μετα απο τεσσερα χρονια . ουτε για μενα ειναι η πρωτη επιλογη μου αλλα λεω να το ρισκαρο .................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
κανενα προβλημα . ξερει κανεις τι παιζει στις εστιες της κομοτηνης ????????????

εχω ακουσει οτι δεν ειναι και στην καλυτερη κατασταση...τα δωματια ειναι πολυ μικρα και το κτηριο παλιο...ειναι διπλα απο την σχολη αλλα εξω απο την πολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety<3

Νεοφερμένος

Η sweety<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Παιδιά εγώ ξέρω ότι το ΤΕΙ κοιν εργασία σε σχέση με ΑΕΙ στη Κομοτηνής για κοιν. Λειτουργός δεν εχουν καμία σχέση... Πιο αναγνωρισμένο το ΤΕΙ στην κοιν. Εργασίας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lebron15

Νεοφερμένος

Ο lebron15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Εγω μαλλον εδω περναω,υπαρχει μηπως κανεις φοιτητης η αποφοιτος αυτου του τμηματος να με βοηθησει σε τιποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirinaki81

Νεοφερμένος

Η eirinaki81 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
η σχολή έχει καλές προοπτικές εφόσον επιλέξετε την κατεύθυνση της κοινωνικής εργασίας!!οι εστίες είναι καλούτσικες ειδικά σε σχέση με Αθήνα-Θεσ/νίκη!!!παλατάκι μπροστά τους!!έμεινα 4 χρόνια εκεί!!καλή φοιτητική ζωή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

R3nia

Νεοφερμένος

Η Ρένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Παιδια και εγω εκει περασα , πολυ ενδιαφερουσα σχολη με ωραια μαθηματα...τωρα για την επαγγελματικη αποκατασταση θα δουμε. Εξαρταται και απο το ποσο θα το παλευψουμε..Μας ευχομαι καλη αρχη πανω απο ολα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ειμαι και εγω εδω....!!!περυσι τελικα εχασα την σχολη για 30 μορια...και φετος ξαναεδωσα πανελληνιες..βασικα ηθελα στρατιωτικες σχολες γιαυτο και ξαναεδωσα..αλλα...αλλο θεμα αυτο...και τελικα ξαναεκανα μηχανογραφικο..η αληθεια ειναι πως φετος το εψαξα πολυ το θεμα με τις σχολες...και ενω ειχα την δυνατοτητα να πιασω και αλλες με περισσοτερα μορια,αποφασισα πως τελικα θελω να γινω κοινωνικη λειτουργος...ειδα και τα μαθηματα και μου αρεσαν πολυ..και ετσι δηλωσα το τμημα κοινωνικης διοικησης ξανα,ως πρωτη επιλογη...και ναι...περασα...τελικα μετα απο ενα χρονο αποφασισα οτι αυτη η σχολη μου ταιριαζει..!!!τωρα οσο για την επαγγελματικη αποκατασταση...τι να πω...θα δειξει...λενε οτι εχει θετικες προοπτικες για το μελλον..!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lebron15

Νεοφερμένος

Ο lebron15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Και γω καπως ετσι ημουν αφου βρισκομουν 2300 μορια πανω αλλα εφοσον δεν επιασα τις πρωτες μου επιλογες αποφασισα πως δεν εχει και μεγαλη σημασια να θυσιασω αυτα τα μορια επειδη δεν υπηρχε κατι ενδιαμεσα που να με ενδιαφερει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Και αλλος λαος στ κομοτηνη!Μια χαρα σχολη ειναι αρκει να αγαπας αυτο που κανεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εγω τεταρτη με πεμπτη θα παω και για την εγγραφη!!!αληθεια οι υπολοιποι πηγατε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Πηγαμε Πηγαμε!Ευκολη διαδικασια,μονο υπογραφες θα βαζεις:P
Σοφακι απο που εισαι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ναι την διαδικασια την ξερω...ειχα γραφτει και περυσι στην προηγουμενη σχολη μου!απο εβρο...διπλα στην κομοτηνη...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
παιδια απο προοπτικες τι λεει το τμημα?που μπορεις να δουλεψεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top