Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Εγώ καλά...έχουμε γράψει καμιά δεκαριά τεστ και τα περισσότερα δν τα έχω πάρει πίσω ακόμη, πάντως έχω γράψει 20 οικιακή οικονομία και φυσική και 19 μαθηματικά.

έχω να πάρω επίσης την επομένη ενα απροειδοποίητο ωριαίο στη γεωγραφία και δν μπορώ να πω ότι άνυπομονώ να δω τον βαθμό μου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
ενα τεστ εχουμε κανει μεχρι τωρα (μαθηματικα) και εχω γραψει:jumpy::no1::D:iagree: 20!αλλα ειχαμε και εμεις ενα απροειδοποιητο στη βιολογια...(15.8):(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenh

Νεοφερμένος

Η tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
ενα τεστ εχουμε κανει μεχρι τωρα (μαθηματικα) και εχω γραψει:jumpy::no1::D:iagree: 20!αλλα ειχαμε και εμεις ενα απροειδοποιητο στη βιολογια...(15.8):(:'(:'(
16 και κλαις????
εμεις γαλλικα γραψαμε και αγγλικα σημερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
μαθηματικά γράψαμε κάτι απλό θα εχω σίγουρα 20 ιλιάδα σίγουρα όχι κάτω από 17 (αλλιώς είμαι βλάκας με περικεφαλαία σαν αυτή του αχιλλέα που του την έφτιαξε ο ήφαιστος από φοβερό μέταλο, τη διακόσμησε πολύ καλά με ωραία χρώματα και σκαλίσματα και την παρέδωσε στη θέτιδα να το δώσει στο γομάρι το γιο της μπας και πολεμήσει ο άμπαλος γιατί αλλιώς οι αχαιοί θα χάνανε και σήμερα η ιστορία θα ήταν διαφορετική, μπορεί και να μην ήμασταν έλληνες να ήμασταν τρώες) και κάτι υποψιάζομαι για θρησκευτικά αύριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Εμείς γράψαμε ένα τεστ στα αρχαία που θα μετήσει σαν διαγώνισμα όπως μας είπε η φιλόλογος έγραψα 17...Ήταν πολύ δύσκολο...Τέσσερα παιδιά γράψαμε πάνω από τη βάση...Δύο στα μαθηματικά...Στο ένα δεν έβαλε βαθμό γιατί αν έβαζε πολύ θα παθαίνανε την πλάκα τους, τα είχα όλα σωστά και στο δεύτερο 20!Γράψαμε διαγώνισμα στα Κείμενα ''Στην εποχή του τσιμέντου και της πολυκατοικίας'' και αύριο Ιστορία ''Ο Ιουστινιανός και το έργο του''...Την άλλη εβδομάδα (Τετάρτη) γράφουμε διαγώνισμα στη Χημεία...Χαμός...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
εμ οπως και το 17,2 το δικο σου,που πατωσες κιολας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos13

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Αγγλικα 20,Φυσικη 18,Γεωγραφια αυριο,Εκθεση κανα 19
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
ιλιάδα 18.5 (ο ψηλότερος, μέχρι να δω και της απουσιολόγου :P ) , έκθεση κάνα 19. Μαθηματικά τεστάκι 20 σίγουρα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hara

Νεοφερμένος

Η hara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ανδραβίδα (Ηλεία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
διαγωνισματα απο τωρα? εμεις ξεκιναμε μετα τα μεσα Δεκεμβρη! βεβαια γραψαμε σημερα ενα τεστακι Χημεια αλλα επειδη εχουμε πεσει σε σκυλα καθηγητρια! κατα τ αλλα... χαλαρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
τελικά η απουσιολόγος 19 είχε, με πέρασε για 0.5

Άτιμε Αγαμέμνωνα με σκότωσες :P

άρα δεύτερος ήρθα πάλι ο άμπαλος ανορθόγραφος ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
τελικά η απουσιολόγος 19 είχε, με πέρασε για 0.5

Άτιμε Αγαμέμνωνα με σκότωσες :P

άρα δεύτερος ήρθα πάλι ο άμπαλος ανορθόγραφος ...

Mη μασάς ρε, δεν έχει σημασία έτσι κι αλλιώς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Deatheater*

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
να σας πω για μένα είναι νώρις να κρίνω...αλλα θέλω να πιστέυω οτι τα πάω καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
E εγώ καλά τα έχω πάει μέχρι τώρα...20 στα μαθηματικά, 19 στην ιστορία, 19 στην ελένη, 17 στην έκθεση και 19 στα θρησκευτικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Deatheater*

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
πω.....τι περιεργο για σένα Βάλια...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
έλα έλα λίγα τα λόγια σου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Deatheater*

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
:P....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Στα αρχαία που έχουμε γράψει 2 τεστ, στο ένα έγραψα 11,3 (:p) και στο άλλο 19 :D.

Στα άλλα πιστεύω θα χτυπήσω 20αρακι, γιατί με τοσο διάβασμα, αν γράψω κάτω από 20 θα χτυπήσω το κεφαλι μου στον τοίχο δις φορές :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hara

Νεοφερμένος

Η hara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ανδραβίδα (Ηλεία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
και τι σου εκοψε για ορθογραφικο τοσο πολυ? ακου κει! και τι? διαγωνισμα απο τωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εγω αρχαια εχω 19,5 και 18,4 αγγλικα εχω 17 και χημεια απο 16 και πανω(ας οψονται οι ατομικοτητες)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
θρησκευτικά 20 -γεωγραφια 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top