Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
A εμένα τα μαλλιά μου δε μακραίνουν και φέτος είχα πει ότι δε θα κόψω μέχρι να τελειώσουν οι Πανελλήνιες.
Ναι, έχω να κουρευτώ 1 χρόνο.:redface:
Καλά δε μάκρυναν σχεδόν καθόλου, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.:P
Και θα το σκεφτώ πολύ να πάω για κούρεμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Λοιπόν,λοιπόν,λοιπόν!!
Σήμερα το είχα πάρει απόφαση ότι δε θα με δει καθόλου το σπίτι...Επιτέλους βγήκα και είδα κόσμο,εκτός φροντιστηρίου!!!:D
Φυσικά 8 με 11 το πρωί είχα Μαθηματικά...Αλλά μετά ήταν τέλεια!!Και έκανα και το πρώτο μου μπάνιο...!:D:DΠριν λίγο γύρισα....;)
Όμως...Αυτή ήταν η τελευταία φόρτιση της μπαταρίας!!Από αύριο,ελπίζω να πάει συνεχόμενα ως τις 21 Μαϊου!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Κι εγώ. Θα κόψω τα μαλλιά μου καρέ και μετά τη Χημεία Κατεύθυνσης θα είμαι τόσο ενθουσιασμένη που θα κοιτάζω σα χαζή γύρω μου τους πάντες. :P
Θα κανουμε θρεντ να βαλουμε φωτο με τις φατσες μας πως θα ειναι πριν και μετα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Θα κανουμε θρεντ να βαλουμε φωτο με τις φατσες μας πως θα ειναι πριν και μετα :P
Me gusta! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonnaros13

Νεοφερμένος

Ο jonnaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα.δινω φέτος πανελλήνιες και εχω ενα πρόβλημα σχετικά με την μεταφορά των δεδομένων των ασκήσεων Στην κολα που θα παραδώσω.συγκεκριμενα ένας καθηγητής μου λέει να τα περνάω ενώ ο άλλος ότι δεν πρέπει.για παράδειγμα στα μαθηματικα μου λέει ότι δεν πρέπει να γράψω ούτε τον τύπο μιας δεδομένης συνάντησης.θελω να μου απαντησει κάποιος υπεύθυνα αν γνωρίζει τι πρέπει να κάνω.ευχαριστω εκ των προτέρων:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλησπέρα.δινω φέτος πανελλήνιες και εχω ενα πρόβλημα σχετικά με την μεταφορά των δεδομένων των ασκήσεων Στην κολα που θα παραδώσω.συγκεκριμενα ένας καθηγητής μου λέει να τα περνάω ενώ ο άλλος ότι δεν πρέπει.για παράδειγμα στα μαθηματικα μου λέει ότι δεν πρέπει να γράψω ούτε τον τύπο μιας δεδομένης συνάντησης.θελω να μου απαντησει κάποιος υπεύθυνα αν γνωρίζει τι πρέπει να κάνω.ευχαριστω εκ των προτέρων:)
Ό,τι να 'ναι με τηγανιτές πατάτες.

Εγώ τα πέρναγα όλα και ποτέ δεν μου έκοψαν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonnaros13

Νεοφερμένος

Ο jonnaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Και μένα αυτο μου φαίνεται λογικό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Εγώ αν δεν έχω μπροστά μου τα δεδομένα μιας άσκησης στη Φυσική, με τον δικό μου κατανοητό τρόπο οργάνωσης πολύ πιθανόν να μου δημιουργήσει πρόβλημα
Εγώ θα περάσω ο,τι γουστάρω
Αν φοβάσαι μη σε κόψουν απ αυτά, τράβα τα ένα Χ στο τέλος και είσαι ήρεμος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Αν φοβάσαι μη σε κόψουν απ αυτά, τράβα τα ένα Χ στο τέλος και είσαι ήρεμος...

Αυτο δεν ειπωθηκε, ετσι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Με την ιδια λογικη στη φυσικη δεν μπορεις να κανεις το σχημα που σου δινει η ασκηση;; Τι λεει μωρε :P Εγω οπως γραφω σε καθε διαγωνισμα θα γραψω και αν τους αρεσουν!
Α και για το τελος! ΒΑΣΑΝΙΣΤΕΙΤΕ! https://www.inetfreaks.gr/panelladikes/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
σε μιση ωρα περιπου τελειωνω μια καλη επαναληψη στις ταλαντωσεις θεωρια και ασκησεις.απο τις 8 τις παλευω πια....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ποιό;
Γιατί;

Δεν τραβαμε Χ! Μπορει το μισο πχ να ειναι σωστο!
Αν μιλουσες σοβαρα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Δεν τραβαμε Χ! Μπορει το μισο πχ να ειναι σωστο!
Αν μιλουσες σοβαρα...:P
Στα περιττά λέω
Ότι θεωρούμε πως δεν θα έπρεπε να βρίσκεται στο γραπτό τότε το σβήνουμε!

Καλημέρα λαέ!!!
Βιολογία για σήμερα... :)
7-8-9 :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Α οκ, εγω το πηρα λαθος!
Λοιπον, για σημερα το πρωι προβλεπεται ενα δυσκολο διαγωνισμα στα μαθηματικα (κατευθυνση) και μετα βιολογια 6! Θα δειξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Κι εγώ μαθηματικά κάνω.. ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΒΙΟΛΟΓΙΑΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
παλι καλα χαρουλιτα που μας υπενθυμιζεις τις μερες για τις πανελληνιες :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ας βαλει και καποιος αλλος τις μερες μεχρι να τελειωσουμε τις πανελληνιες για να τις βλεπουμε (τις υπογραφες) σε αντιδιαστολη!
Καποιος ομως που θα μπαινει συχνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
τις έχω κι εγώ, όχι όμως σε υπογραφή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Δεν με καταλαβες! Να βαλει καποιος μεχρι 1 Ιουνιου που τελειωνουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top