Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Mάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ορεστης97

Νεοφερμένος

Ο Ορεστης97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
πραγματικά θα αρχίσω να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο... βλέπω όλους σας που είτε το πήρατε είτε όχι,αλλά τουλάχιστον ξέρετε τα αποτελέσματα σας...παίρνω τηλέφωνο και στο φροντιστήριο μου και δεν το σηκώνει κανείς! ούτως η άλλως έχω το κέμπριτζ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Holy_Law

Νεοφερμένος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Εγω περιμενω τα αποτελεσματα του ECPE...(αμην και ποτε)
ας γραψω ομως εδω πως τα πηγα στο ECCE τον Μαιο του 2009

Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: LP
GVR: HP
WRI: LP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αφου εχεις το Κεμπριτζ τοτε μην ανησυχεις!Το χεις μαλλον,αρα κουλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
αφου εγραψε ο μιχαλης ας γραψω και γω :Ρ
Μαιος 2010

Final: P
P/F: Pass
ORAL: HP
LST: P
GVR: HP
WRI: P

και μια φιλη αστερι
Final: P
P/F: Pass
ORAL: HP
LST: P
GVR: HP
WRI: ΗP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
απιδιά εσείς που ξέρετε από αυτα...μια φίλη μου είναι στο χωριό της και μου είπε να τσεκάρω αν πέρασε στην αντίστοιχη διευθυνση , μου έδωσε κανονικά κωδικούς και ημερ. γέννησης όμως λέει ότι τα αποτελέσματα δεν είναι διαθεσιμα ακομα..δλδ στους μισούς βγήκαν και στους αλλους μισούς όχι?
απαντήστε please γτ η κοπέλα έχει αγχωθεί πολύ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
πραγματικα επικρατει ενα χαος με το τι εγινε με τα αποτελεσματα...ολων εχνουν βγει αλλα σημερα μπορουν να τα δουν οι καθηγητες των φροντιστηριων και αυτοι που δωσαν μονοι τους...κατι τετοιο εχει παιχτει...πες της να παρει τον δασκαλο της...αλλιως την Δευτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nadina

Νεοφερμένος

Η nadina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Γεια σας.

Ορεστης97 σε καταλαβαινω! Και εγω το ιδιο προβλημα εχω! Μηπως θα μπορουσαμε με καποιο τροπο να βρουμε τους κωδικους του φροντιστηριου? Δεν ειναι κατασταση αυτη! Αυτη η αναμονη σκοτωνει......και οσο περνα η ωρα σκεφτομαι πως για να μη με εχουν παρει ,θα εχω κοπει κ απλα αποφευγουν να μου το πουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θα μιλησει με το φροντιστηριο της ή θα περιμενει ως τη Δευτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
αυτο δεν παιζει.εισαι πελατης τους και εχουν την υποχρεωση να στο πουν οτι και να εχει γινει.τους κωδικους του φροντηστηριου μονο οι καθηγητες τους ξερουν για αυτο παρε τηλεφωνο η απλα περιμενε μεχρι να πεσει τηλεφωνο η την Δευτερα να τα δεις μονος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nadina

Νεοφερμένος

Η nadina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
χαχα! Αυτο ηθελα να αποφυγω. Την αναμονη του σ/κ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
οκ παιδιά ..ευχαριστώ πολύυυυυυυ!
το 'ξερα ότι ο στεκιστές θα μου βρουν αμέσως την απάντηση;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,250 μηνύματα.
Καλησπέρα !

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που πέρασαν με επιτυχία το ecce!Σας εύχομαι με το καλό και το ecpe αν συνεχίσετε.Τέρμα το άγχος για την ώρα , χαλάρωση. ;)

Τώρα όσοι κοπήκατε , αν σας πω "μη στεναχωριέστε" , "δεν πειράζει" είναι σα να κάνω μια τρύπα στο νερό και το ξέρω.Θα σας πω όμως ότι η ζωή έχει σκαμπανεβάσματα και να προσπαθείτε να δείτε τα πράγματα ,όσο μπορείτε, πιο θετικά.Ο Δεκέμβριος είναι κοντά και εσείς , έχοντας κάνει ήδη κάποια προετοιμασία , αλλά και μερική ακόμα μέχρι τότε , θα καταφέρετε να το πάρετε!Θέλει κουράγιο , αλλά έτσι είναι τα πράγματα.Εξετάσεις θα δώσετε πολλές.Όμως ,έχετε στο νου σας ότι τέτοιου είδους εξετάσεις μπορείτε να δώσετε οποιαδήποτε στιγμή στη ζωή σας.Αυτά από μένα ! :)
Καλά αποτελέσματα στους υπόλοιπους !

Υ.Γ Κι ό,τι νεότερο έχετε για το ecpe πείτε το , για να με δείτε να χάνω την ψυχραιμία που είχα μέχρι τώρα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τον καθηγητη και γρηγορα!Εγω δεν θα αντεχα το σαββατοκυριακο σε αναμονη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ορεστης97

Νεοφερμένος

Ο Ορεστης97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
nadina

δεν νομίζω να παίζει ρόλο αν το πήρες ή όχι..το κέμπριτζ το χα πάρει και με πήραν τηλέφωνο να μου το ανακοινώσουν 2 βδομάδες μετά!μόνο που τότε είχα δει τα αποτελέσματα με το που βγήκαν και δεν είχα την αγωνία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nadina

Νεοφερμένος

Η nadina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ΟΥΦ..... Τι να πω; Πολύ αγχος! Αν και για να είμαι ειλικρινής δεν περιμένω να το εχω παρει..αγχωθηκα πολυ βλέπεις.....και φυσικα αποφευγω να μιλησω και με την καθηγητρια! Θα μου πει ,ξερεις κόπηκες..δεν πειράζει..την επόμενη φορα κ εγω θα πρεπει να δειχνω ψυχραιμη! Ουφ!μπρος γκρεμος κ πίσω ρέμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nadina

Νεοφερμένος

Η nadina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Να ρωτησω και κατι αλλο ρε παιδια; Στους καθηγητες στελνουν μηνυμά? ή πρεπει να μπουν οι ιδιοι να δουν..γιατι αν ισχυει το δευτερο ζητω που καήκαμε! Θ α βρίσκονται σε καμια παραλια τωρα λογικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
για τα στατιστικά τα αποτελέσματα της δικής μου μαθήτριας:
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: P
GVR: LP
WRI: P
Καλά αποτελέσματα σε όσους δεν τα έχουν μάθει. Μπορεί οι καθηγητές σας σήμερα να μην βρίσκονται κοντά σε Internet και γι αυτό να μη σας έχουν πάρει ακόμα. Μη ξεχνάτε ότι είναι τέλος Ιουλίου και κάποιοι βρίσκονται σε διακοπές. Θα σας πάρουν τηλ. Μην ανησυχείτε. Ας ελπίσουμε ότι θα τελειώσουμε σύντομα και με το ecpe.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,250 μηνύματα.
@ nadina

Δεν είναι τόσο αναίσθητοι οι καθηγητές... (Συνήθως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
και οι δύο φίλοι μου το πήραν! να κάνω μια απλή ερώτηση: εκτός από το απλό και κλασσικό "pass" μπορεί να αναγράφει και τίποτε άλλο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ορεστης97

Νεοφερμένος

Ο Ορεστης97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ΟΥΦ..... Τι να πω; Πολύ αγχος! Αν και για να είμαι ειλικρινής δεν περιμένω να το εχω παρει..αγχωθηκα πολυ βλέπεις.....και φυσικα αποφευγω να μιλησω και με την καθηγητρια! Θα μου πει ,ξερεις κόπηκες..δεν πειράζει..την επόμενη φορα κ εγω θα πρεπει να δειχνω ψυχραιμη! Ουφ!μπρος γκρεμος κ πίσω ρέμα!

κοίτα εγώ είχα δώσει πρώτα το κέμπριτζ και επειδή μου φάνηκε πανεύκολο θεώρησα οτι το ecce θα το είχα στο χαλαρό... πήγα χωρίς καθόλου άγχος και μου βγήκε σε κακό... ειδικά στο λισενινγκ(δεύτερο παρτ) σχεδόν όλα στην τύχη τα έβαζα...τέλος πάντων...αν και δεν αγχώνομαι εύκολα μ'αυτό εχω αγχωθεί και γω αρκετά!μόνο και μόνο γιατί θα απογοητεύσω τον εαυτό μου!τουλάχιστον να μαθαίναμε τα αποτελέσματα μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top