Γενικό - Εξετάσεις Γ' Γυμνασίου

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
λοιπν εμεις εχουμε παρει υλη απο 3 μαθηματα θρησκευτικα βιολογια και Κ.Π.Α ποσα μαθηματα σας εχουν βαλει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Εμάς μόνο θρησκευτικά και Γερμανικά μας έχουν δώσει...Βασικά δε με αγχώνει σχεδόν κανένα μάθημα εκτός από την Ιστορία που θέλει πολύ διάβασμα...Και να σημειωθεί ότι φέτος δεν έχω ανοίξει βιβλίο στο συγκεκριμένο μάθημα...:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
εμάς πάλι σε κανένα μάθημα δεν μας έχουν δώσει ύλη....νίκο φέτος η ιστορία ήταν πολύ ενδιαφέρουσα....αν διάβαζες θα έβλεπες πως επαναλαμβάνονται κάποια γεγονότα και πως συνδέεται η ναζιστική,ιμπερεαλιστική(τότε) Γερμανία με την σημερινή Γερμανία που της χρωστάει τόσα η Ελλάδα ενώ εκείνη δεν μας χρωστέι τίποτα απο την αποζημίωση του β παγκοσμίου πολέμου........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Το ξέρω ότι ήταν ενδιαφέρουσα, απλώς εγώ βαριόμουν να διαβάσω...Μόνο όταν γράφαμε διαγωνίσματα διάβαζα...Βλακεία μου βέβαια...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w4r3zh4ck™

Νεοφερμένος

Ο w4r3zh4ck™ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εχω απορεια σχετικα με το προγραμμα εξετασεων.Τι σιμαίνουν αυτα:
Αρχαίο προτότυπο
Νεα Γραμματεια
Αρχαια Μεταφραση ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
1) τ αρχαια σου με το αρχαιο κειμενο
2) κειμενα
3) Ελενη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w4r3zh4ck™

Νεοφερμένος

Ο w4r3zh4ck™ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
1) τ αρχαια σου με το αρχαιο κειμενο
2) κειμενα
3) Ιλιαδα

ΟΚ ευχαριστω ειμαι σιγουρος οτι το 3 εννοεις Ελενη γιατη παω 3η γυμν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
ναι ακυρο το αλλαξα τελευταια στιγμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Magusta

Νεοφερμένος

Η Magusta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Πέρασε και αυτή η χρονιά και ήρθαν οι εξετάσεις...Αλήθεια,με ποιο μάθημα ξεκινάτε;Εμείς θα δώσουμε δύο μαθήματα την πρώτη φορά:Χημεία και Αρχαία.Τι να κάνουμε;Κουράγιο...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
2 μαθηματα????
εμεις αρχαια την Τριτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flori

Νεοφερμένος

Η φλωριανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
2 μαθήματα??
κουράγιοοοοοοοοο εμείς ξεκινάμε με ιστορία και είναι κάπως δύσκολη
καλή επιτυχία σε όλους (:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loler

Νεοφερμένος

Ο Loler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εμεις Βιολογια και Αγγλικα την τριτη... Βαριεμε να διαβασω βιολογια ξερει κανεις τι περιπου να διαβασω??? Μας εβαλε 1.2 1.3 2.2 2.3 2.4 4.2 4.3 4.4 5.1 5.2 5.3 5.4 5.5 5.6 6.1 6.2 6.3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Magusta

Νεοφερμένος

Η Magusta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδιά είναι πραγματικά παράξενο και άδικο γιατί ως τώρα δεν έχω μάθει κανένα άλλο σχολείο που να δίνει δύο μαθήματα μαζί...:(Και να πεις ότι τελειώνουμε ποιο νωρίς...Στις 16/6 τελειώνουμε (τα Γερμανικά,τα Γαλλικά στις 17/6)Υπομονή...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Μετα τις Πανελληνιες δινω καθημερινα και μου 'χουν σπασει τα νευρα. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w4r3zh4ck™

Νεοφερμένος

Ο w4r3zh4ck™ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ρε παιδια τι θα γραψω στα θρησκευτικα ? Ο καθηγητης μας ολη τη χρονι; ελεγε τα δικα του, δεν μας ελεγε μαθημα, τα παιδια τον ροτανε τι θα γραπσουν και αυτος λεει θα γραψετε οτι ξερετε !!!!!!!!!!!!
Ας με βοηθησει κανεις !!! Ξερει τιποτα sos ? Στης 7/6/10 γραφουμε χημεια και αμεσως επομενη ημερα γραφουμε θρησκευτικα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenaki_95

Νεοφερμένος

Η Nenaki_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ρε παιδιά τα νεύρα μου!!!!
Έχουμε 28 μαθήματα Ιστορία και έχω διαβάσει μόνο τα 5!!!!!!!:/::/::/: Και γράφουμε τη Τρίτη!!!!
Με έχει πιάσει τρελό άγχος και απελπισία!!!!!!!!
Κάθε χρόνο με πιάνει αυτό με την Ιστορία και φανταστείτε ότι θέλω να πάω Θεωρητική!!!! help:sick::sick::sick:

Παιδιά sos για Θρησκευτικά που ζητήσατε : αντιγράψτε το --> link https://examsos.yooblog.gr/θρησκευτικά-γ-γυμνασίου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

w4r3zh4ck™

Νεοφερμένος

Ο w4r3zh4ck™ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ρε παιδιά τα νεύρα μου!!!!
Έχουμε 28 μαθήματα Ιστορία και έχω διαβάσει μόνο τα 5!!!!!!!:/::/::/: Και γράφουμε τη Τρίτη!!!!
Με έχει πιάσει τρελό άγχος και απελπισία!!!!!!!!
Κάθε χρόνο με πιάνει αυτό με την Ιστορία και φανταστείτε ότι θέλω να πάω Θεωρητική!!!! help:sick::sick::sick:

Παιδιά sos για Θρησκευτικά που ζητήσατε : αντιγράψτε το --> link https://examsos.yooblog.gr/θρησκευτικά-γ-γυμνασίου...

Τα πιο SOS: Φιλελλενισμος, φιλελευθερισμος, Συνθηκη της Λοζανης, Νεοελληνικος διαφωτισμος, Ολα οσα αναφερωνται για τον Ι. Καποδηστρια, ποτε και που πεθανε (Σ. 55), Τα αιτια του Β' Παγκοσμιο Πολεμο, διαβασε εκει που λεει για τον Α' Παγκοσμιο πολεμο (εκει που ειναι εκεινα τα κομματια ιμπεριαλισμος και λοιπα), Φυλικη εταιρια (τι ειναι, ποτε διμηουργηθηκε και απο ποιους και τι στοχο ειχε), Α και Β εθνοσυνελευση (σ. 35 πηγη 1) Προτοκολλο ανεξαρτησιας, Η αποψη του Κολετη για τον Καποδιστρια, Μεγαλη ιδεα.

Εχο κοιταξει παρα πολλα θεματα εξετασεων και μπορο ανετα να σου πω αυτα ειναι τα πιο sos. Καλη τυχη και συγνωμη για τα typos. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
εγω ξεκιναω τριτη με αρχαια-αγγλικα... εχουμε 2 διπλα μαθηματα στη διαρκεια των εξετασεων αλλα και παλι τελειωνουμε στις 18/6...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
2 μαθήματα??
κουράγιοοοοοοοοο εμείς ξεκινάμε με ιστορία και είναι κάπως δύσκολη
καλή επιτυχία σε όλους (:
και εμεις με ιστορια ξεκιναμε και ειναι λιγο δυσκολη γιατι θελει πολυ διαβασμα 30 μαθηματα μας εχει βαλει.......

εγω ξεκιναω τριτη με αρχαια-αγγλικα... εχουμε 2 διπλα μαθηματα στη διαρκεια των εξετασεων αλλα και παλι τελειωνουμε στις 18/6...:(
γιατι 2 δεν καταλαβα
εμεις τελεινουμε 17/6 και γραφουμε ενα μαθημα την φορα
αυτο που γινεται σε εσας δεν το καταλαβαινω
γιατι δεν λετε τιποτα????

εμεις Βιολογια και Αγγλικα την τριτη... Βαριεμε να διαβασω βιολογια ξερει κανεις τι περιπου να διαβασω??? Μας εβαλε 1.2 1.3 2.2 2.3 2.4 4.2 4.3 4.4 5.1 5.2 5.3 5.4 5.5 5.6 6.1 6.2 6.3
εμας μας εβαλε 1.1,1.2 1.3 2.4.3.1.3.2 4.2.4.3.5.1 5.2 5.3 5.4 .5.5 .5.6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
γιατι 2 δεν καταλαβα
εμεις τελεινουμε 17/6 και γραφουμε ενα μαθημα την φορα
αυτο που γινεται σε εσας δεν το καταλαβαινω
γιατι δεν λετε τιποτα????
μαλλον σε εμας ειναι μεγαλυτερο το χρονικο διαστημα αναμεσα στα μαθηματα που δινουμε...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top