Ηχογραφήσεις των κεφαλαίων της Βιολογίας Κατεύθυνσης

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Εδώ βρίσκονται ηχογραφήσεις κάποιων κεφαλαίων στη βιολογία κατ. με μουσικό χαλί. Σε ορισμένους πιστεύω ότι θα φανούν απίστευτα χρήσιμες και λειτουργικές. Μπορείτε είτε να διαβάζετε παράλληλα το βιβλίο ακούγοντας την ηχογράφηση, είτε να ακούτε απλά την ηχογράφηση όταν είναι αδύνατο να διαβάσετε απ το βιβλίο ή να δοκιμάζετε τον εαυτό σας μαντεύοντας τα εδάφια που ακολουθούν. Είναι ηχογραφήσεις στα αρκετά απαιτιτικά κεφάλαια 2 και 6, καθώς και στα 8 και 9. Συγχωρήστε μου κάποια κολλήματα κ' σαρδάμ της στιγμής :P

View attachment viologia_kat_2okef.mp3
View attachment kefalaio6.mp3
View attachment kefalaio9.mp3https://www.mediafire.com/?3xpxi5kzsbvs2aj
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Χαχαχα! Καμμένο :P
Ωραίος, αν και δεν είμαι θετική :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Χαχα, η αλήθεια είναι ότι ειδικά το 2ο κεφάλαιο έχει λίγο "καμμένη" μουσική (happy hardcore ;p) Αλλά τα άλλα ειδικά το 6 και 9 είναι ποιότητααα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

air*

Νεοφερμένος

Ο air* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Χαχαχαχα θεός, σκεφτόμουν εδώ και πολύ καιρό να το κάνω αλλά βαριόμουν..:whistle:

ευχαριστώ λοιπόν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Εδώ βρίσκονται ηχογραφήσεις κάποιων κεφαλαίων στη βιολογία κατ. με μουσικό χαλί. Σε ορισμένους πιστεύω ότι θα φανούν απίστευτα χρήσιμες και λειτουργικές. Μπορείτε είτε να διαβάζετε παράλληλα το βιβλίο ακούγοντας την ηχογράφηση, είτε να ακούτε απλά την ηχογράφηση όταν είναι αδύνατο να διαβάσετε απ το βιβλίο ή να δοκιμάζετε τον εαυτό σας μαντεύοντας τα εδάφια που ακολουθούν. Είναι ηχογραφήσεις στα αρκετά απαιτιτικά κεφάλαια 2 και 6, καθώς και στα 8 και 9. Συγχωρήστε μου κάποια κολλήματα κ' σαρδάμ της στιγμής :P

https://rapidshare.com/files/373854537/viologia_kat_2okef.mp3
https://rapidshare.com/files/373848615/kefalaio6.wav
https://rapidshare.com/files/373833727/kefalaio8.wav
https://rapidshare.com/files/373833732/kefalaio9.wav


γιατι δεν μπορω να τα ακουσω.??μου βγαζει 2 κατι σαν ρολογια... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παναγιώτης_Σ

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θράκης και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Με έχουν βοηθήσεις πάρα πολύ φίλε, να είσαι καλά. Αν μπορέσω θα ανεβάσω και γω τα υπόλοιπα κεφάλαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

y33p33

Νεοφερμένος

Η y33p33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Πολύ χρήσιμο bobira, thanks for sharing! :D
Είχα δοκιμάσει να το κάνω στην αρχή της χρονιάς φέτος αλλά μου την έσπαγε η φωνή μου. :P

Δώσε αν μπορείς playlist απο 6ο asap :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yoooo!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Χαχαχα, θεός! Θα τα πάρω κι εγώ, έτσι για την πλάκα. Σ' ευχαριστώ!

ΥΓ: Εν τω μεταξύ, είχα γράψει ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο μήνυμα με τον air*, αλλά ευτυχώς (!) το πρόλαβα πριν το δημοσιεύσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boom100060

Νεοφερμένος

Ο boom100060 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ε μήπως εχετε και links για το ΑΟΔΕ; Ενα παιδι στο λυκειο το εχει και δεν το δινει σε κανενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ελα ρε Βαγγελη,πες μου ρε συ οτι ειναι δικες σου αυτες οι ηχογραφησεις και θα σου στυσω αγαλμα! :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kathrin_Chania

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κίσσαμος (Χανιά). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλα ε? Φοβερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ειναι πολυ καλο και χρησιμο.

Απο το ΑΟΔΕ καποια κομματια τα ηχογραφησα στο κινητο και ετσι τα εμαθα..

Ειναι καλο κολπακι
+1 στο ποστ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
@papas Ναι αγόρι μου, η φωνούλα μου είναι αυτή! Σ' αρέσει?? :P

Παιδιά ευχαριστώ για τα σχόλια! ;]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
ενα μεγαλο μπραβο στον βαγγελη!!! (ειμαι τεχνολογικη, αλλα δεν εχει να λεει...:P)
αλλα ρε παιδια αν ηξερα αυτο το κολπακι θα το εκανα και για το αοδε...το οποιο δινω σε 5-6 ωρες...
Καληνυχτααα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Όσο για το playlist του 6ου θα σε γελάσω πραγματικά γιατί ήταν ένα random playlist του imeem με βάση τη μουσική που ακούω και πλέον το site δεν υπάρχει :S Δηλαδή τα περισσότερα δεν υπάρχουν στο youtube τουλάχιστον.
Θα παραθέσω όσο ξέρω και θυμάμαι:

Infected Mushroom - Becoming insane
David Guetta - Delirious (Strayboy remix)
Trentemoller ft. Ane Trolle - Moan (Vocal edit)
Trentemoller - Miss you
Delirium - Silence (Tiesto remix)

Θα προσπαθήσω να βρω τα 5 πρώτα tracks ;]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

y33p33

Νεοφερμένος

Η y33p33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
^ thanks, το 2ο πολυ ωραιο mix. Έψαξα παντου αλλα δεν το βρηκα δυστυχως. Αμα το βρεις πουθενα let us know.. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Βαγγελη,φτιαξε κανα αρχειακι και για το κεφαλαιο 1,αν μπορεις! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ξεθάψιμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Επειδή αξίζει ας πούμε;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Επειδή αξίζει ας πούμε;:hmm:

από ό,τι φαίνεται σε κάποιους άρεσε...ίσως αρέσει σε κάποιους υποψήφιους και των φετινών πανελλαδικών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top