Τελικά θα την δούμε ψηφιακά;

leytis

Νεοφερμένος

Ο leytis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Για εμας που περασαμε φετος σε μια σχολη και δικαιουμαστε συμφωνα με περσι 400 ευρω για λαπτοπ .

Θα γινει φετος το ιδιο? αργησε πολυ .

Αν εχει κανεις καμια πληροφορια ας μας πει και σε εμας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Δεν βλέπω να γίνεται την ατυχία μου μέσα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Δεν βλέπω να γίνεται την ατυχία μου μέσα:(
Εγω πιστευω πως θα γινει Μαρακι μου, μην ανησυχεις!! Αν δεν κανω λαθος και τις προηγουμενες χρονιες τοσο αργησε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Εγώ νόμιζα μέχρι Οκτώβριο ανακοινώνονται...άσε που φέτος δεν ειπαν τιποτα και για τα προγραμματα Η/Υ που εκαναν αλλες χρονιες! στο ekpaiseuteite.gr :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εγώ νόμιζα μέχρι Οκτώβριο ανακοινώνονται...άσε που φέτος δεν ειπαν τιποτα και για τα προγραμματα Η/Υ που εκαναν αλλες χρονιες! στο ekpaiseuteite.gr :(
Α, δεν το ξερα αυτο!! Ισως και να χεις δικιο τελικα...Παντως μην απογοητευεσαι!! Ειναι εντελως παραλογο να μη σας δωσουν φετος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Μακάρι ειδικά με αυτα τα προγραμματα για H/Y για φοιτητες με τζαμπα μαθηματα εδινες ecdl και ο,τι πτυχιο ηθελες..!

για το destinpsifiaka >Η δράση δες την ψηφιακά για τους δικαιούχους του ακαδημαϊκού έτους 2008-2009 ολοκληρώθηκε το Σάββατο 8 Νοεμβρίου 2008.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μακάρι ειδικά με αυτα τα προγραμματα για H/Y για φοιτητες με τζαμπα μαθηματα εδινες ecdl και ο,τι πτυχιο ηθελες..!

για το destinpsifiaka >Η δράση δες την ψηφιακά για τους δικαιούχους του ακαδημαϊκού έτους 2008-2009 ολοκληρώθηκε το Σάββατο 8 Νοεμβρίου 2008.
A,καλο αυτο!! Αν μαθεις κατι σχετικο με τα προγραμματα, ενημερωσε με και μενα, με ενδιαφερει αρκετα... Και οσο για το δες την ψηφιακα, υπαρχει ακομα περιθωριο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Το ψάχνω συνέχεια! Αν βγει ανακοίνωση θα σου πω,μακαρι να παρω λαπτοπ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Δεν έχει βγει σχετική ανακοίνωση γι αυτό το λέω,κι εγώ θέλω να βγει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampire_Quiny

Νεοφερμένος

Η Vampire_Quiny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
εδωσαν netbook στα παιδακια της πρωτης γυμνασιου, τα περισσοτερα απο τα οποια τα χρησιμοποιουν μονο για παιχνιδια και δε δινουν laptop στους φοιτητες που το χρειαζονται πραγματικα...ελεος!
μια φιλη μου πηρε τηλεφωνο στη γραμματεια της αγγλικης φιλολογιας της θεσσαλονικης για να ρωτησει και της ειπαν: "δεν εχουμε καθολου λεφτα κοπελια"...εγω ρωταω καθε τοσο στο πλαισιο και μου λενε πως δεν εχει ανακοινωθει τιποτα...
τι να πω...λεω να αγορασω απο μονη μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αν και έχω δει μια ανακοίνωση που κάτι έλεγε για Νοέμβριο,έχω γνωστούς μου που τις προηγούμενες χρονιές πήραν laptop γύρω στον Μάριτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
εγω ειχα διαβασει οτι θα γινει τον νοεμβριο κ περιμενα ολο ανυπομονησια αλλα τζιφος...κ μετα ακουσα οτι θα γινει τον μαρτιο του 2010 γτ ολα τα λεφτα που προοριζονται καθε χρονο για τα λαπτοπ των φοιτητων,δοθηκαν στα netbook των μικρων κωλοφαρδων πρωτακιων....:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
εγω ειχα διαβασει οτι θα γινει τον νοεμβριο κ περιμενα ολο ανυπομονησια αλλα τζιφος...κ μετα ακουσα οτι θα γινει τον μαρτιο του 2010 γτ ολα τα λεφτα που προοριζονται καθε χρονο για τα λαπτοπ των φοιτητων,δοθηκαν στα netbook των μικρων κωλοφαρδων πρωτακιων....:P:P


Α καλά...

Αν γίνει τότε,καλό πάσχα να έχουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takis7

Νεοφερμένος

Ο takis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια...λοιπον εγω πηγα σημερα στα Multirama και ρωτησα να δω τι γινεται και μου ειπαν το εξης..."ειχε παραταση το δες το ψηφιακα για τους μαθητες και για αυτο εχει αργήσει για τουσ φοιτητες...μετα τις 15 αυτου του μηνα που ληγει η προθεσμια περιμενουν την αποφαση για να βγαλουν προσφορες και τετοια"
αυτα μου ειπαν...μακαρι να ειναι οπως τα ειπε....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sophia1991

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ωχ....τι να πω παιδια...Κι εγω το ψαχνω καθε μερα και τιποτα δεν βρισκω.
Μου φαινεται τελικα, αδικα περιμενουμε. Κι αν βγει τιποτα τον Μαρτιο τι να το κανουμε τοτε? Δε λεω, θα το παρουμε αν ειναι εστω και τοτε, αλλα ως φοιτητες/τριες το χρειαζομαστε απ την αρχη της χρονιας...σε αντιθεση με κατι αλλα...

Υπομονη παιδια! Ποτε δεν ξερεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nibakou

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
πήγα να μπω στην ιστοσελίδα του δες το ψηφιακά και δεν φορτώνει λέτε να την έχουν βγάλει off για να την ανανεώσουν; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sophia1991

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
πήγα να μπω στην ιστοσελίδα του δες το ψηφιακά και δεν φορτώνει λέτε να την έχουν βγάλει off για να την ανανεώσουν; :D


Κι εγω προσπαθω και δεν φορτωνει!
Χθες ειχα παρει και τηλεφωνο αλλα δεν λειτουργουσε η γραμμη...
Ας ελπισουμε οτι μας θυμηθηκαν!

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
μακαρι,μακαρι..ας πρεσευχηθουμε ολοι μαζι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nibakou

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
καλά ναι το τηλέφωνο είναι κλειστο αλλά δεν θα έπρεπε να είχα μια διεύθηνση e-mail για επικοινωνία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top