Τεχνολογία - Βοήθεια/Απορίες σε εργασίες στην Τεχνολογία

margarita_

Νεοφερμένος

Η margarita_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
δεν καταλαβα τι πρεπει να κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

margarita_

Νεοφερμένος

Η margarita_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγω διαλεξα τραμ. Το πηρα απο την αδερφη μου. Κανεις αλλος τραμ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos17

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
πρέπει να βρώ πληροφορές για τις συσκευες μετατροπης ενεργειας και
τα σχέδια κατασκευης (προσοψη, κατοψη, πλαγια οψη) του ηλιακου θερμοσιφωνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

P!NK

Νεοφερμένος

Η P!NK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
δεν μπορω να βρω πληροφοριες για τα πηγαδια μηπως ξερετε καμια ιστοσελιδα??????στο google εψαξα και δεν βρικα τιποτα!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avril

Νεοφερμένος

Η Avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
και εγω το ιδιο προβλημα εχω:iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

P!NK

Νεοφερμένος

Η P!NK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ειδες τι προβληματα υπαρχουν στν κοσμο:lol:
-----------------------------------------
παιδια ωσ τον Μαρτιο πρεπει να την παω !!!!!:mad::mad::mad::'(:'(:'(σας παρακαλω!!!!!!
-----------------------------------------
παιδια ωσ τον Μαρτιο πρεπει να την παω !!!!!:mad::mad::mad::'(:'(:'(σας παρακαλω!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Ιωάννα-

Νεοφερμένος

Η -Ιωάννα- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Αν πας στην βιβλιοθηκη και ψαξεις στις εγκυκλοπαιδιες ολο και κατι θα βρεις!και αν δεν εχει εκει κοντα που μενεις βιβλιοθηκη πες στην καθηγητρια σου να σου πει καμια ιστοσελιδα ή να σου δωσει λιγη βοηθεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!:no1::xixi:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elenits@

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Κοίτα εγώ συνήθως ψάχνω στην Βικιπέδια. Εκεί έψαξες??:P
-----------------------------------------
σορρυ Βικιπαίδεια γραφεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Εγώ που έκανα όταν ήμουν Α γυμνασίου βρήκα πολλες πληροφορίες. Εσύ που δυσκολεύεσε δεν μπορώ να καταλάβω!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TH3 D3@TH!

Νεοφερμένος

Ο Άγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
μήπως κάποιος θα μπορούσε να με βοηθήσει στην τεχνολογία για το θέμα φάρος στην δεύτερη ενότητα περιγραφή αντικειμένου μελέτης?ευχαριστώ:thanks:
-----------------------------------------
σας παρακαλώ είναι για αύριο!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

P!NK

Νεοφερμένος

Η P!NK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
στο βικιπαιδια δν εψαξα αλλα θα κοιταξω!!!




stefanosK αν μπορεισ δωσε καμια πληροφορια μπασ και με φωτησεισ (στο pinkjoannavril@yahoo.gr )









ευχαριστω παιδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!:no1::no1::no1::no1::no1::no1:
-----------------------------------------
μολισ κοιταξα στο βικιπαιδια και μου βγαζει μονο για το χιονοδρομικο 3-5 πηγαδια!!!:wow::s:!::hmm::yy::closed:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TH3 D3@TH!

Νεοφερμένος

Ο Άγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.

P!NK

Νεοφερμένος

Η P!NK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
:lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daisy!

Νεοφερμένος

Η daisy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
μπες στο google και γράψε κατασκεύη πηγαδιού;)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

P!NK

Νεοφερμένος

Η P!NK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
α! οκ ευχαριστω!!!
:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelisforever

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γειά σας!Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε? Αυτή τη στιγμή κάνω την εργασία στην τεχνολογία και ψάχνω πληροφορίες για το λάπτοπ στις ενότητες 3(χρησιμότητα),4(επιπτώσεις στο περιβάλλον),5(αρχές λειτουργίας-συσχέτηση με επιστημονικές γνώσεις).Αυριο παραδήδουμε την εργασία και δεν έχω βρεί πληροφορείες!!!Σας εγκλιπαρώ πείτε μου κάτι γιατί αλλιώς θα πάρω ένα 0!!!:'(Απαντήστε όσο πιο γρήγορα μπορείτε!!!!!!!:thanks::thanks::thanks::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

P!NK

Νεοφερμένος

Η P!NK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
κοιτα το laptop ειναι το πιο ευκολο απο ολα!!!!!!!!!ψαξε στο google
βικιπαιδια και σε καμια εγκυκλοπαιδια!!!!!!!!!!!:bye::bye::bye::iagree:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hantzos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
εγω εκανα περυσι η/υ χωρις εξειδικευση αν σε ενδιαφερει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top