Τεχνολογία - Βοήθεια/Απορίες σε εργασίες στην Τεχνολογία

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
ΝΑ'ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ:thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elen1996

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
αν μπορειτε να μου καποιεσ ιδεεσ για κατασκευεσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
ρε παιδια εσεις κανατε εργασια εμας ο κυριος μας λεει οτι δν θα κανουμε,στην οικονομια κανατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antigoni_18

Νεοφερμένος

Η Antigoni_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
αν μπορειτε να μου καποιεσ ιδεεσ για κατασκευεσ

Αν έκανες σαν νερόμυλο ή γενικά από κάπου να πέφτει το νερό και να κινεί κάτι;
Τι θέματα ήταν αυτά που είχατε μπορείς να πεις κάποιο παράδειγμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elen1996

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ωραια ιδεα ο νερομυλος!!!!Καποιοι θα κανουν ρομποτ αεροστατα κτλ.. αλλα η ιδεα που μου εδωσες για νερομυλο μου αρεσει πολυ και δεν τν ειχα σκεφτει.αν με αφηνει η κυρια μου να τν κανω θα προσπαθησω!ευχαριστω παρα πολυ για τν βοηθεια!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
γεωργικη τεχνολογια;;;;;;;;;;;;;τι ειναι αυτο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
δεν ξερω καμια ερωτηση σχετικα με αυτο!!!σορι!!!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ombaios

Νεοφερμένος

Ο μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meangirl

Νεοφερμένος

Η Παναγιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Σκάλα (Λακωνία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
μπορειτε να μου πειτε λιγεσς πληροφοριες για το πλοιο και σε ποια τεχνολογικη ενοτητα ανηκει???????ειναι αναγκη!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dOr0ula

Νεοφερμένος

Η 8eodora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
μπορειτε να μου πειτε λιγεσς πληροφοριες για το πλοιο και σε ποια τεχνολογικη ενοτητα ανηκει???????ειναι αναγκη!!!!!!


λυπάμε αλλά δεν νομίζω να μπορέσω να βοηθήσω...πάω πρώτη ξέρεις εσύ 2α...:sorry:
παρόλα αυτά θα ψάξω και θα σε ιδοποιήσω αν βρω κάτι...:bunny:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meangirl

Νεοφερμένος

Η Παναγιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Σκάλα (Λακωνία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
δεν πειραζει!!!!2α πηγαινω αλλα η αδερφη μου ηθελε να τη βοηθησω στην τεχνολογια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elen1996

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
καλα εγω θα ρωτησω την καθηγήτρια της τεχνολογιας και αν βρω θα σου πω!!!!στην ιδια ενοτητα ειμαι με την αδερφη σου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meangirl

Νεοφερμένος

Η Παναγιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Σκάλα (Λακωνία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
οκ!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris96ar

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνω Λιόσια (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
τι κανατε εγω πομπο και δεκτη τον μορς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billkill96

Νεοφερμένος

Ο βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλησπερα σας θα ηθελα καποιος αν μπορει να με βοηθησει σχετικα με κατι πληροφοριες που ψαχνω στο μαθημα της τεχνολογιας.Μηπως ξερει καποιος να μου πει που θα βρω site που μπορω να δω απο τι αποτελειται μια ηλεκτρικη κουζινα και λιγα λογια για το καθενα.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billkill96

Νεοφερμένος

Ο βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εμενα μου εδωσαν δεν το διαλεξα την ηλεκτρικη κουζινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
εγω το κινητο τηλεφωνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Εγώ πέρσι είχα διαλέξει το αερόστατο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
εμας ο δασκαλος μας δεν θελει εργασιες και και δεν κανουμε απο το βιβλιο κανουμε αλλα νταλον και δεν εχουμε ανοιξει βιβλιο ουτε μια φορα μεσα στην ταξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DermeVag

Νεοφερμένος

Ο Gel Leman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
στην πρωτη γυμνασιου :jumpy: εκανα για την τηλεωραση με βαθμο 20
στην δευτερα ημουν διευθιντησ μαρκετινγκ και πηρα παλι 20 :thanks:
στην τριτη δεν ειχαμε τεχνολογια..
φετος αντε ναχουμε κανει το πολυ 3-4 σελιδες
εργασια σκεφτομαι να κανω για δορυφορουσ η για ανεμογενιτρια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top