Τεχνολογία - Βοήθεια/Απορίες σε εργασίες στην Τεχνολογία

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Ένα ωραιότατο ελικόπτερο! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleftheria307

Νεοφερμένος

Η eleftheria307 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εχω να κανω εργασια για το πλοιο.Της πρωτης γυμνασιου.Κι θελω να μαθω μελλοντικες εξελιξεις για το πλοιο μετα απο 15 χρονια...μπορει κανεις να με βοηθησει????:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
https://anasa.pblogs.gr/2009/01/401541.html
βρηκα αυτο αν κανει...............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος100

Νεοφερμένος

Ο παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος100

Νεοφερμένος

Ο παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
τηλεοραση αχ βαρεμαρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VASO_0

Νεοφερμένος

Η VASO_0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εχω να κανω εργασια για φορητο υπολογιστη. Εχω ηδη ψαξει στο google πολλες φορες και δε βρισκω τιποτα ειδικα για laptop, μονο για υπολογιστες γενικα ! Μπορει καποιος να βοηθησει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

παυλος100

Νεοφερμένος

Ο παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ρε παιδια καμια ιδεα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Για γραπτή εργασία ή για την κατασκευή ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος100

Νεοφερμένος

Ο παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
γραπτη για την ακριβια θελω για την τεχνολογικη ενοτητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pasxraf-3-

Νεοφερμένος

Ο pasxraf-3- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγώ έκανα ένα σπίτι που φωτίζεται με ηλιακή ενέργεια. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evans

Νεοφερμένος

Ο evans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εγω διαλεξα κατι τρελο :lol2: .....................................................καταπελτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpis13

Νεοφερμένος

Η Ελπιδα ή Ελπις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
εγω στην α΄ γυμνασιου εκανα ζωολογικο κηπο με παραμορφωμενα ζωα τα οποια ειχαν μεταλαχθει:)τωρα φτιαχνουμε χαρτοβιομηχανια και θα πουλαμε σακουλες;)δεν ηταν δικη μου ιδεα, εγω ηθελα να φτιαξουμε ενα ινστιτουτο οπου δεν θα χρησιμοποιουσαν ζωα για να κανουν τα πειραματα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΗ ΟΛΕ!!!

Νεοφερμένος

Η εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
εγω διαλεξα τηλ.στ α' γυμνασιου. απλο και πολυ ευκολο!!!!! μου βγηκε πολυ ωραιο ομωσ!!!:):):no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VASO_0

Νεοφερμένος

Η VASO_0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
σας ευχαριστω πολυ και τους δυο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy

Νεοφερμένος

Η Amy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γειά σας θέλω να ρωτήσω κάτι που αφορά την τεχνολογία Α γυμνασίου ο τίτλος είναι: ''φτιαξτε ενα σκαρίφιμα της κατασκευης σας κ ονομαστε τα μερη της''.
Εγω εχω να φτιαξω ενα βαν(φορτηγακι) κ δεν εχω καταλαβει τι θα κανω σε αυτην την εργασια μπορει κανεις να με βοηθησει???:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimira

Νεοφερμένος

Η jimira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Φιλώτα (Φλώρινα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Γιατί δεν ρωτάς τον καθηγητή της τεχνολογίας σας ;


:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Γειά σας θέλω να ρωτήσω κάτι που αφορά την τεχνολογία Α γυμνασίου ο τίτλος είναι: ''φτιαξτε ενα σκαρίφιμα της κατασκευης σας κ ονομαστε τα μερη της''.
Εγω εχω να φτιαξω ενα βαν(φορτηγακι) κ δεν εχω καταλαβει τι θα κανω σε αυτην την εργασια μπορει κανεις να με βοηθησει???:jumpy::jumpy::jumpy:
Μήπως πρέπει να το σχεδιάσεις και μετά να γράψεις τα μέρη του; Εγώ πέρυσι έτσι έκανα...Και εγώ φορτηγάκι έφτιαξα...Μεγάλη επιτυχία, αλλά δύσκολο!Καλή επιτυχία...Να 'ναι καλά και ο αδερφός μου που με βοήθησε...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris96ar

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνω Λιόσια (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
μη δω ετοιμη εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρυσάνθη Καρά

Νεοφερμένος

Η Afrodith αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
δεν ξέρω αν πρόλαβα να σου γράψω αλλά μπορείς να πας στο: www.tallos.gr
εκείαν πας και ψάξεις εκεί που λέει (στα αριστερά) λέει για να πατήσεις και να βρείς τα θέματα και για το αεροπλάνο
και έχει και πολλές πληροφορίες για αυτο!!!!!εκεί πήγα και εγώ!!!!!!!!!



;););););)ελπίζω να πάρεις άριστα με κεφαλαία!!!!τα λέμε:bye:
-----------------------------------------
Παιδιά sos!!!!όποιος μπορεί να μου συστήσει κάποια site όπου θα μπορώ να βρω πληροφορίες για την κουζινα(τον φούρνο κ.τ.λ)!!!!Θα μπαίνω στο iSchool κάθε μισή ώρα και θα βλέπω τις απαντήσεις :thanks: και αν δεν μου πείτε sites πείτε μου πλζ κάτι λίγα έστω.....:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top