Τεχνολογία - Βοήθεια/Απορίες σε εργασίες στην Τεχνολογία

chris96ar

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνω Λιόσια (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
thanks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ειρηλενα

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΛΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Εγώ στην Α' Γυμνασίου έκανα μια ανεμογεννήτρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sokr@tes

Νεοφερμένος

Ο ΣΩΚΡΑΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
οχι δεν ελεγα ετοιμοι εργασια απλα πλιριοφοριες καταλαβες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δ.ΖΑΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

Νεοφερμένος

Ο Δ.ΖΑΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεωργία σ΄ ευχαριστώ πολύ για την εργασία σου . Είμαι μαθητής του 1ου Γυμνασίου Βόλου , με λένε Δημήτρη και έχω αναλάβει ακριβώς την ίδια εργασία . Τα στοιχεία που είχες είναι πολύτιμα . Θα προχωρήσω σύμφωνα με τις οδηγίες σου στην κατασκευή του υπολογιστή .
Ευχαριστώ για άλλη μία φορά :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasa

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Ποια εργασία;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stevie

Νεοφερμένος

Η Σταυρουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μπράβο ρε Γεωργία! Ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓιωργοςΠολίηνη

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας! Ειμαι μαθητής 1ης γυμνασίου στην Πολίχνη!
Μπορεί κανείς να με βοηθισει για εργασία Γηπέδου χαντμπολ ?
Αν οχι ...γενικά γηπεδα ?

Παρακαλώ οσο πιο σύντομα μπορίτε ...γιατί σε 5-10 μερες πρέπει να την
παραδόσουμε!

ΥΓ:Δεν έχω καταλάβει τα 11 κεφάλαια !:readrules:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓιωργοςΠολίηνη

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδία βοήθεια για εργασία τεχνολογιας Γηπεδο Χαντμπολ ή γενικά Γηπεδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna 11111

Νεοφερμένος

Η anna 11111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
αν πατησεις στο google γυπεδο του χαντμπολ θα σου βγαλει οτι χρηαστεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναντια29421

Νεοφερμένος

Η Ναντια29421 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Γαργαλιάνοι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
αγορια...... ολα την τελευταια στιγμη!! τεσπα συμφωνω με την προλαλησασα(μετοχες θα μαθαιτε του χρονου στα αρχαια) κ κατι π ολοι κανουν.... στο google υπαρχουν φωτο απο εργασιες αλλων μαθητων. Αρκει να πατησεις κατασκευες τεχνολογιας!!
κ ο θεος βοηθος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ατομική εργασία είχα κάνει ένα στερεοφωνικό. Ομαδική, είχαμε κάνει δύο επειδή είμασταν ξεροκέφαλα και τσακωνόμασταν. Η μια ήταν Skatepark και η άλλη Εργοστάσιο παραγωγής γάλακτος.


Για τα γήπεδα: Μπορείς να χρησιμοποιήσεις απλή πράσινη μπογιά ή για πιο εντυπωσιακά αποτελέσματα, υπάρχουν διάφορα υλικά, σαν σκόνη (μου διαφεύγει το όνομά τους) σε διάφορα μαγαζια..Πχ.: Πλαίσιο. Εκεί μπορείς να βρεις πάρα πολλά για την εργασία σου...Εμείς από εκεί τα αγοράσαμε όλα. Για τις κερκίδες χρησιμοποίησε φελιζόλ, το οποίο θα το μορφοποιήσεις με ένα μαχαιράκι. Θα μπορούσατε επίσης να τοποθετήσετε playmobile τα οποία θα αναπαριστούν τους παίκτες, το κοινό κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TH3 D3@TH!

Νεοφερμένος

Ο Άγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
να εισαι πιο σαφεις τις επομενες φορες οκ?φιλικα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Linkin Park!!!

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Λοιπόν αντί να γράψουμε διαγώνισμα σε αυτό το τρίμηνο έχουμε να κάνουμε ατομική εργασία. Θέλω αν μπορείτε να με βοηθήσετε να βρω κάποια πράγματα για το αερόστατο!:D Ευχαριστώ προκαταβολικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
κι εγω αεροστατο ειχα κανει...
κανε ενα search στο google και θα βρεις παρα πολλα
και επισης ενημερωσου και απο εγκυκλοπαιδειες σου εαν θες..

https://el.wikipedia.org/wiki/Αερόστατο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna 11111

Νεοφερμένος

Η anna 11111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
τι πια εργασια?για την ισχυς ενεργεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aleksis

Νεοφερμένος

Ο aleksis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδία βοηθήστε με λίγο παρακαλώ, γιατί δεν έχω βρει τίποτα για τις μεταφορές-επικοινωνίες.
Δώσε μου εσύ το δικό σου msn.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna 11111

Νεοφερμένος

Η anna 11111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
νομιζω οτι κατι θα βρεις αν ψαξεις εδω(school) υπαρχει 1 κεφαλεο επεικινονιες μεταφορες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Linkin Park!!!

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγω διαλεξα το αεροστατο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimira

Νεοφερμένος

Η jimira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Φιλώτα (Φλώρινα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγώ έκανα ραδιοπομπό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΙΩΑΝΝΑ24690

Νεοφερμένος

Η ΙΩΑΝΝΑ24690 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εγω ζυγο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top