Μαθηματικό Σάμου

4efi

Νεοφερμένος

Η 4efi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εχει περασει κανεις μαθηματικο σαμου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios_thess

Νεοφερμένος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.

19niki

Νεοφερμένος

Η 19niki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
λοιπον περασα και εγω μαθηματικο σαμου και σε ενα σαιτ διαβασα οτι αν τελειωσω αυτη τη σχολη δε θα μπορω να διαγωνιστω για ασεπ ισχυει;ξερει κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Al.Nik

Νεοφερμένος

Ο Al.Nik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
"λοιπον περασα και εγω μαθηματικο σαμου και σε ενα σαιτ διαβασα οτι αν τελειωσω αυτη τη σχολη δε θα μπορω να διαγωνιστω για ασεπ ισχυει;ξερει κανεις;"

Δεν ισχύει . Μπορείς να διοριστείς ως μαθηματικός σε σχολείο ! Ποιός το είπε αυτό ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

19niki

Νεοφερμένος

Η 19niki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ε καπου το διαβασα...σιγουρα?απλα σκευτομαι να ξαναδωσω,ειναι καλα σε αυτη τη σχολη?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios_thess

Νεοφερμένος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ε καπου το διαβασα...σιγουρα?απλα σκευτομαι να ξαναδωσω,ειναι καλα σε αυτη τη σχολη?:)
χαζομαρες...ισχυει οτι ισχυει και με τα υπολοιπα τμηματα μαθηματικων:xixi:
εγω εχω ακουσει τα καλυτερα!!οσο για το νησι το επισκευτηκα οποτε εχω αποψη:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

19niki

Νεοφερμένος

Η 19niki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Και τελικα ποια ειναι η αποψη σου:P:D?δεν εχεις προβλημα που ειναι μακρια...???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios_thess

Νεοφερμένος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Και τελικα ποια ειναι η αποψη σου:P:D?δεν εχεις προβλημα που ειναι μακρια...???
κανενα προβλημα..το βλεπω απο αλλη οπτικη γωνια :):)αλλωστε μαθαινεις να ανεξαρτητοποιησαι πιο ευκολα:D:Pεξαλλου δεν παω και στην ξενιτια:jumpy::jumpy:καλη παρεα να χεις και απο κει και περα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Περασαν και δυο φιλοι μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalliopi_xanthi

Νεοφερμένος

Η kalliopi_xanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
στο καρλοβαση δεν ειναι η σχολη σας παιδια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Ελα ρε πατριδα!!!! Σαμος ρεεεε!!! Αν και μεγαλωσα στο Ναυπλιο την εχω στην καρδια μου. Απο εκει ειναι ο πατερας μου. Πιστευω πως το Πανεπιστημιο Μθηματικων της ΣΑΜΟΥ πρεπει να αναβαθμηστει λιγο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

19niki

Νεοφερμένος

Η 19niki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
γιατι τι εχει?:hmm::!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4efi

Νεοφερμένος

Η 4efi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

19niki

Νεοφερμένος

Η 19niki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
οι εκτος μαθηματικου να μη μιλανε:Pασε το παιδι να μιλησει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top