Δομή σπουδών Οικονομικού Πάτρας

sostos

Νεοφερμένος

Ο sostos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παιδια οσοι σπουδαζεται οικονομικων επιστημων η και Διοικηση επιχειρησεων και ακομα περισσοτερο εσεις που σπουδαζεται στο οικονομικο πατρας, η σχολη ειναι θεωρητικου χαρακτηρα;
Δηλαδη ειναι καθαρα σχολη διαλεξεων;
Εχετε εργαστηρια που πρεπει να τα παρακολουθειται υποχρεωτικα με παρουσιες, οπως στα Τει;
συμβαινει και εδω να πηγαινεται για παρακολουθηση μια φορα τη μηνα και αν...;;;
Εχω δει μαθηματα τυπου στατιστικη,μαθηματικα για οικονομιλογους,αυτα πρεπει να τα παρακολουθει καποιος ανελειπως η να μην παταει καθολου το ποδαρι του και στο τελος να διαβαζει απο τιποτα σημειωσεις,οπως γινεται της κακομοιρας στα τει..;;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafnousaki

Νεοφερμένος

Ο dafnousaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
εγω εκει παω και θελω καποιες πληροφοριες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puma1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
εγω εκει παω και θελω καποιες πληροφοριες

εσυ εχεις γραφτει??εγω μενω αθηνα και μεθαυριο θα παω να γραφτω!!!αν εχεις γραφτει μπορεις σε παρακαλω μου πεις τι δικαιολογητικα σου ζητησαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puma1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Γεια σας...εγω περασα οικονομικων επιστημων πατρας!!!Αλλα επειδη εχω δικαιωμα για μεταγραφη χωρης ποσοτητικο περιορισμο θα παρω μεταγραφη στην ασοεε!!!επειδη ομως δεν θελω να χασω το πρωτο εξαμηνο...αποφασησα να παρακολουθω τα μαθηματα στην ασοεε μεχρι να εγκριθει η μεταγραφη μου!!!Για αυτο θα ηθελα αν γινεται...να περνω διαφορες πληροφοριες απο καποιο παιδι που θα ειναι πρωτοετης σε αυτο το τμημα(στην ασοεε)....σχετικα με το προγραμμα...κλπ!!!!Αν υπαρχει καποιος...που μπορει και θελει...να μου στειλει πμ η να απαντησει εδω!!!:no1::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria1984

Νεοφερμένος

Η maria1984 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μήπως γνωρίζετε κάποιο φοιτητή /τρια που να είναι στο α΄έτος οικονομικών επιστημών στο πανεπιστήμιο της πάτρας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
maria άφησα εδώ και στην φοιτητική ζωή στην Πάτρα την ερώτηση σου. Αν ξέρει κάποιος θα απαντήσει μην ανησυχείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top