Αποτυχία εισαγωγής στη σχολή που θέλατε

Ansem

Νεοφερμένος

Ο Ansem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Πόσοι από εσάς αποτύχατε να εισαχθείτε εκεί που θέλατε?Θα ξαναδώσετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ansem

Νεοφερμένος

Ο Ansem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εγώ δεν είχα διαβάσει(δεν αποτελεί δικαιολογία) και έπιασα λίγα μόρια.άρα θα ξαναδώσω.Δύσκολο να πιάσω ΗΜΜΥ αλλά θα προσπαθήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δίνω το παρόν...και δεν πέρασα στη σχολή που θα ήθελα..ήθελα μηχανολόγων μηχανικών και ήμουν σίγουρη ότι θα περνούσα αφού ήμουν από τις άριστες μαθήτριες...τι να πω...Βέβαια δεν θα ξαναδώσω...τι να κάνουμε...:'(:'(

Tελικά που πέρασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
απετυχα για την σχολη αξιωματικων(μονο για αστυνομικους)ΠΙΚΡΑ και ΧΟΛΗ,αυτα μου βγαινουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ansem

Νεοφερμένος

Ο Ansem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Αν δεν σ'αρεσει θα ήταν καλύτερα να ξαναδώσεις.Εγώ πέρασα αυτοματισμό αλλά δεν θέλω καν να παω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal-Militiaman

Νεοφερμένος

Ο Metal-Militiaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Απέτυχα στα ΗΜΜΥ ΑΠΘ και στους μηχανολόγους μηχανικούς του ΑΠΘ.Η βάσεις στα πολυτεχνεία του ΑΠΘ και γενικά ανά την Ελλάδα ήταν όργιο και πίκρα.Η σιγουρία και η χαρά ότι θα περνούσα σε μια από τις δυο χάθηκαν.Τώρα είμαι αναγκασμένος να πάω πολιτικός μηχανικός στην Ξάνθη.
Όμως θα ξαναδώσω και το 18,808 θα γίνει 19,100+ δεν πτοούμε ασχέτως αν χάσω άλλο έναν χρόνο απο τη ζωή μου, ΗΜΜΥ ΑΠΘ θα πάω και τίποτα δε θα με εμποδίσει.

Όσοι δε περάσατε εκεί που θέλατε ξαναδώστε με πείσμα ,επιθυμία και απόλυτη προσήλώση στον στόχο σας θα τα καταφέτετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ansem

Νεοφερμένος

Ο Ansem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Μα ποιός ο λόγος να πας κάπου που δεν σου αρέσει.Πρώτο και κύριο δεν θα βγάλεις τη σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skeirin19

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Μάλλον θα ξαναδώσω...δεν ξέρω...:'(


Τελικά θα ξαναδώσεις;Αφού ανοίγεις πανιά για Αμερικούλα.:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skeirin19

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Αχ κοπέλα μου για αυτό έχω δίλλημα..Ή να δώσω μόνο Αμερική ή να κάνω και τα δύο..δεν ξέρω..:(:emm:


Αν αντέχεις και τα δύο να το κάνεις.Εγώ πάντως με τίποτα δεν ξαναδίνω.Θα πάω στη μοριακή και παράλληλα θα το ψάχνω για έξω.Ότι και αν κάνεις μη στενοχωριέσαι.Αυτοί θα χάσουν μία φοιτήτρια με τις δικές σου ικανότητες και εσύ θα κερδίσεις την ευκαιρία για καλύτερη μόρφωση.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skeirin19

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ και σε σένα εύχομαι τα καλύτερα!!!:no1::no1:Να μπείς Αμερική και όπου θες στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!:D:D

Να'σαι καλά.Και εγώ σου εύχομαι τα καλύτερα!Και προς όσους δεν κατάφεραν να περάσουν στη σχολή της πρώτης τους επιλογής ''μην το βάζετε κάτω,μια εμπειρία είναι,αν αγαπάτε κάτι πολύ κυνηγήστε το ό,τι και να σας λένε οι άλλοι,κάποια στιγμή θα τα καταφέρετε".:bye::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john91

Νεοφερμένος

Ο john91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
και γω, αντι για μηχανολόγος,πληροφορική.Τι να κάνουμε??Το πολύ πολύ να πάμε με κάνα 10% ή μούγκα.Χαρα στο κουράγιο σας παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εγω ηθελα να περασω στυα αλλα δεν τα καταφερα..περασα γλωσσα και φιλολογια παρευξεινιων χωρων αλλα θα ξαναδωσω..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Δίνω το παρόν...και δεν πέρασα στη σχολή που θα ήθελα..ήθελα μηχανολόγων μηχανικών και ήμουν σίγουρη ότι θα περνούσα αφού ήμουν από τις άριστες μαθήτριες...τι να πω...Βέβαια δεν θα ξαναδώσω...τι να κάνουμε...:'(:'(


που περασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αφροδίτη-Λυδία

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη-Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Παιδιά και γω ήμουν από τους άριστους μαθητές και για 5 μόρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! έχασα την ιατρική Αλ/πολης.....!!!!!!!!!!! Τελικά πέρασα κτηνιατρική Θεσσαλονίκης...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Ήθελα Μαθηματικό Σάμου..... Το έχασα για 220 μόρια.... Πφφ... Πέρασα ΤΕΙ Πληροφορικής Θεσσαλονίκη... Αλλά θα ξαναδώσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.sn0b

Νεοφερμένος

Η. sn0b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
ΑΣΠΑΙΤΕΕΕΕΕ :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'( Δεν μου αρέσει...:'(:'(

Πάντως υπάρχει αποκατάσταση και είναι ενδιαφέρουσα σχολή.
Αλλά αν το όνειρό σου είναι να γίνεις ΗΜΜΥ,ξαναδώσε και σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία.:):):)
-----------------------------------------
Εγώ ήθελα Νομική (οπουδήποτε) αλλά τελικά πέρασα Πολιτικών Επιστημών Κομοτηνής και σκοπεύω να ξαναδώσω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ansem

Νεοφερμένος

Ο Ansem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εγώ πάντως κάθησα και το σκέφτηκα και μου φαίνεται είναι καλύτερα αν δεν έχεις πτυχίο αγγλικών να πιάσεις μια δουλίτσα,να διαβάσεις για IELTS,να το πάρεις και να πας Αγγλία.Αυτό σκοπεύω να κάνω εγώ.Δεν αξίζει να χαλάς τόσα λεφτά για φροντιστήρια και μετά 5+ χρόνια για να βγάλεις τη σχολή.Πας 3 χρόνια BSc ή MEng που είναι 4 χρονάκια και είσαι άρχοντας.Εγώ αυτό θα κάνω.Από το να περάσω εδώ του χρόνου,να μην έχω αποκατάσταση,να χάνω εξεταστικές από καταλήψεις καλύτεραα να πάω έξω.Και τα έξοδα μια η άλλη είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgioSAc

Νεοφερμένος

Ο giorgioSAc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Απέτυχα στα ΗΜΜΥ ΑΠΘ και στους μηχανολόγους μηχανικούς του ΑΠΘ.Η βάσεις στα πολυτεχνεία του ΑΠΘ και γενικά ανά την Ελλάδα ήταν όργιο και πίκρα.Η σιγουρία και η χαρά ότι θα περνούσα σε μια από τις δυο χάθηκαν.Τώρα είμαι αναγκασμένος να πάω πολιτικός μηχανικός στην Ξάνθη.
Όμως θα ξαναδώσω και το 18,808 θα γίνει 19,100+ δεν πτοούμε ασχέτως αν χάσω άλλο έναν χρόνο απο τη ζωή μου, ΗΜΜΥ ΑΠΘ θα πάω και τίποτα δε θα με εμποδίσει.

Όσοι δε περάσατε εκεί που θέλατε ξαναδώστε με πείσμα ,επιθυμία και απόλυτη προσήλώση στον στόχο σας θα τα καταφέτετε.


Παθών και εγω φίλε μου, εχασα ΗΜΜΥ απθ για 15 μορια :(
και τωρα θα παω στην ξανθη με μιση (αν οχι το ενα τεταρτο) καρδια...
Για να ξαναδωσω δεν το πολυσκεφτομαι, μαλλον θα ξαναπροσπαθησω με το 10%
Κουραγιο αυτο εχω να πω μονο...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellastar

Νεοφερμένος

Η stellastar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
γεια σας! Απετυχα να περασω στην αρχιτεκτονικη Θεσ/νικης για μολις 5 μορια και περναω Πατρα. Αναρωτιεμαι αν υπαρχει καποιο συστημα με επιλαχοντες,δηλαδη αν καποιος δεν παει να γραφτει να παρουν τον αμεσως επομενο στη σειρα. παρακαλω καποιος να με διαφωτισει!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Παιδιά καλό κουράγιο σε όσους ξαναδώσετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top