Nομική Θεσσαλονίκης

NewBorn

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Περασα Νομικη ΑΠΘ !! οσοι πιστοι μελλοντικοι συμφοιτητες μου προσελθετε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

opaoktsis4

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
count me in!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrypap3

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Περασα Νομικη ΑΠΘ !! οσοι πιστοι μελλοντικοι συμφοιτητες μου προσελθετε :D
Κι εγώ Νομική Θεσσαλονίκης!!! Νewborn είχες δίκιο τελικά...!Α! Συγχαρητήρια! Σε όλους συγχαρητήρια! Απίστευτο! Οι νομικές όχι μόνο δεν ανέβηκαν αλλά είχαν και πτώση! Και φυσικά οι εκτιμήσεις που θεωρούσα βάσιμες δεν επαληθεύτηκαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ κι εγω εκει περασα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!γεια σας συμφητοιτες!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xrypap3

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Φίλους όχι...Μόνο δύο γνωστές κοπέλες(απλώς γνωστές). Πάντως μην ανησυχείς! Πιστεύω πως δεν είναι απαραίτητο! Εκεί θα γνωρίσεις σίγουρα άλλα παιδιά που θα νιώθουν κι αυτά λίγο "χαμένα" όπως κι εσύ...κι εγώ δηλαδή! Απλώς στην αρχή ίσως θέλει λίγο χόνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
παιδια εχετε αλλους φιλους στη σχολη εσεις που ερχεστε απο επαρχια???
Φίλους όχι...Μόνο δύο γνωστές κοπέλες(απλώς γνωστές). Πάντως μην ανησυχείς! Πιστεύω πως δεν είναι απαραίτητο! Εκεί θα γνωρίσεις σίγουρα άλλα παιδιά που θα νιώθουν κι αυτά λίγο "χαμένα" όπως κι εσύ...κι εγώ δηλαδή! Απλώς στην αρχή ίσως θέλει λίγο χόνο![/quote]


εμενα περνανε 7 γνωστες μου αλλα πιστευω θα κανω γρηγορα γνωριμιες εκει!και κακα τα ψεματα πρεπει να γνωρισεις και μεγαλυτερους για να σε βοηθαν λιγο στα μαθηματα η να σου λενε πιο επιλογης ειναι το πιο ευκολο ωστε να διαλεξεις αυτο...αλλιως σε αυτη την κατεθυνση βοηθουν και οι παραταξεις που δινουν σημειωσεις σε βοηθουν να κανεις γνωριμιες κλπ...ποτε πατε για εγκατασταση στη θεσνικη παιδια(δεν απευθυνομαι στους μονιμους κατοικους!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrypap3

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
E ναι η γνωριμία με μεγαλύτερους φοιτητές γίνεται αυτομάτως...! Έχεις μια απορία,ρωτάς,η ερώτηση εξελίσσεται σε σύντομη συζήτηση και έτσι γίνεται μια αρχή! Έχω κι εγώ λίγο άγχος για το θέμα της παρέας αλλά απο την άλλη,κάπως έτσι δεν ξεκίνησαμε στο γυμνάσιο ή στο λύκειο και στο τέλος καταλήξαμε με καλούς φίλους? Θέλω να πώ...κάθε αρχή και δύσκολη! Ελπίζω βέβαια να μην είναι τόσο δύσκολο να δημιουργήσεις επαφές!
Φαντάζομαι πως οι περισσότεροι εγκαθίστανται λίγο πρίν την έναρξη των μαθημάτων(που δεν ξέρω πότε είναι)! Κάτι άλλο! Ξέρω πως υπάρχουν και θεατρικές ομάδες! Μπορεί κανείς να τις βρεί και στην ιστοσελίδα του ΑΠΘ! Στο τμήμα της Νομικής υπάρχει η θεατρική ομάδα"Κουίντα",αν δεν κάνω λάθος... Γνωρίζετε αν υπάρχει συμμετοχή? Δίνονται παραστάσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
α δεν εχω ακουσει τιποτα για θεατρικη ομαδα!ετσι κι αλλιως ειμαι χαλια στο θεατρο οποτε δεν θα δοκιμασω καν!μην ανησυχεις για επαφες και φιλους κλπ!πολυ ευκολα θα βρεις!εμενα μ αρεσει παρα πολυ να γνωριζω καινουριο κοσμο!Αλλωστε οι φιλιες που θα κανεις τωρα θα ειναι και οι πιο δυνατες σωστα?εγω τουλαχιστον ετσι πιστευω...οτι τους φιλους που κανεις στη φοιτητικη σου ζωη τους κρατας και μετα ενω τους φιλους απο το Λυκειο τους χανεις μετα τις πανελ αν πατε σε διαφορετικη πολη!μηπως ειδες στο site ποτε αρχιζουν οι εγγραφες?εσυ ποτε θα πας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrypap3

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
'Oχι δεν είδα για τις εγγραφές στο site του ΑΠΘ...Δεν βρήκα κάτι! Εκτός κι αν δεν το πρόσεξα...Διάβασα όμως κάπου αλλού πως οι εγγραφές σε όλα τα πανεπιστήμια γενικά γίνονται μεταξύ 16 και 30 Σεπτεμβρίου! Δεν ξέρω ακόμα πότε θα πάω για εγγραφή...Πρός το παρόν θέλω να διώξω την έγνοια του σπιτιού...Θα πάμε αύριο στη Θεσσαλονίκη! Οι σχολές τώρα είναι ανοιχτές? Μπορεί κάποιος να μπεί? Πάντως, πέρα απο τη Νομική που είναι φανταστική σχολή, πέρα απο τη Θεσσαλονίκη που είναι τέλεια με έχει ενθουσιάσει και το Αριστοτέλειο σαν πανεπιστήμιο! Ακόμα και οι χώροι του (απ΄ότι έχω δεί απο φωτογραφίες) είναι πολύ ωραίοι! Όταν πήγες το είχες δεί? Η σχολή μας ωραία??? Τώρα θα ανεβείς το Σεπτέμβριο ή...ύπαρχουν ακόμα...εκκρεμότητες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NewBorn

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
αυριο εγω λεω να παω στη σχολη για να δω ποση ωρα θα μου παρει τελικα :)
Προσωπικα δεν μου αρεσουν ιδιαιτερα τα κτηρια του ΑΠΘ εκτος απο αυτο της Φιλοσοφικη σχολης. Ομως γενικα σα χωρος και λογω θεσης δεν ειναι κι ασχημα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
'Oχι δεν είδα για τις εγγραφές στο site του ΑΠΘ...Δεν βρήκα κάτι! Εκτός κι αν δεν το πρόσεξα...Διάβασα όμως κάπου αλλού πως οι εγγραφές σε όλα τα πανεπιστήμια γενικά γίνονται μεταξύ 16 και 30 Σεπτεμβρίου! Δεν ξέρω ακόμα πότε θα πάω για εγγραφή...Πρός το παρόν θέλω να διώξω την έγνοια του σπιτιού...Θα πάμε αύριο στη Θεσσαλονίκη! Οι σχολές τώρα είναι ανοιχτές? Μπορεί κάποιος να μπεί? Πάντως, πέρα απο τη Νομική που είναι φανταστική σχολή, πέρα απο τη Θεσσαλονίκη που είναι τέλεια με έχει ενθουσιάσει και το Αριστοτέλειο σαν πανεπιστήμιο! Ακόμα και οι χώροι του (απ΄ότι έχω δεί απο φωτογραφίες) είναι πολύ ωραίοι! Όταν πήγες το είχες δεί? Η σχολή μας ωραία??? Τώρα θα ανεβείς το Σεπτέμβριο ή...ύπαρχουν ακόμα...εκκρεμότητες?


Βασικα εγω πηγα 4 φορες στη σχολη να τη δω και απογοητευτηκα...παντου εχει αφισες κομματων και το κτιριο ειναι πολυ παλιο σαν φυλακη...ναι ρε ανετα μπαινεις οποτε θελεις!και μαθημα αν γινοταν θα το παρακολουθουσες!

Υπαρχουν κτιρια οπως της φιλοσοφικης η της ιατρικης που ειναι ωραια...η ΝΟΠΕ ειναι χαλια!!!!αλλα εχει εξω τα λεγομενα γρασιδια και ομορφαινει λιγο ο τοπος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

NewBorn

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
ναι η αληθεια οτι επειδη ειμαι παρα πολυ ιδιοτροπη εκανα γερη ερευνα αγορας και ειδα 75 σπιτια...!!!!!αυτο ειναι καλο απο μια αποψη επειδη εμαθα ολη την Ανατολικη θεσσαλονικη και λιγο απο την Καλαμαρια...!εμαθα και τη συγκοινωνια και ολα!εσυ NewBorn πηγες καθολου στα παν/μια?περασε κανενας φιλος σου στη νομικη?η τουλαχιστον ξερεις καποιον μεγαλυτερο ή θα κανεις εκει γνωριμιες?παιδια εν τω μεταξυ με εχει πιασει αγχος!δεν ξερω ποτε να μετακομισω στ Θεσσαλονικη, δεν ξερω ποτε ειναι οι εγγραφες δεν ξερω αν θα δυσκολευτω πολυ στη σχολη!Πω!!!αντε να αρχισουμε να μου φυγει το αγχος!


Λοιπον. Σημερα πηγα με καποια παιδια μια βολτα απο τα πανεπιστημια τα οποια τα εχω δει πολλες φορες . Πραγματι η σχολη μας δεν ειναι ομορφη αλλα υπαρχει αρκετο πρασινο γυρω γυρω και ειναι κοντα και στην κεντρικη βιβλιοθηκη + στην Καμαρα και η συγκοινωνια ειναι αρκετα καλη βεβαια.

Εγω σημερα απο την περιοχη μου ομως, μαζι με το περπατημα μεχρι τη σταση, εκανα περιπου μια ωρα διαδρομη..... Οσοι θα μενετε κεντρο ή εστω προς ανατολικα ειστε πολυ τυχεροι σ'αυτο το θεμα.

Οσα για συμφοιτητες , θα ειμαι με αλλα 2 παιδια απο την περιοχη μου με τα οποια ειμασταν και στο ιδιο ακριβως τμημα στο φροντιστηριο + με μια κοπελα που ημασταν μαζι στο γυμνασιο + με μια ξαδερφη μου με το ιδιο επωνυμο με την οποια λογικα θα ειμαστε στο ιδιο τμημα + γνωριζω σαν ονοματα και κανα 2 αλλα ατομα . Οποτε στο θεμα επαφες δν βλεπω να υπαρχει προβλημα. :P:)

Παντως για οσους αγχωνονται για τις γνωριμιες νομιζω πως μια συναντηση μεταξυ ''φορουμιτων'' κατα την περιοδο των εγγραφων δεν νομιζω πως θα ναι κατι δυσκολο να κανονιστει. Οχι οτι δε θα βρουν ατομα ουτως ή αλλως βεβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

opaoktsis4

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
κι εγω αυτό λέω!! να κάνουμε μια συνάντηση όλοι μαζί για να γνωριστούμΕ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NewBorn

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Αντε σιγα σιγα να συγκεντρωνομαστε ;)

υγ : σημερα στα πανεπιστημια ειχε πολυ κοσμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Λοιπον. Σημερα πηγα με καποια παιδια μια βολτα απο τα πανεπιστημια τα οποια τα εχω δει πολλες φορες . Πραγματι η σχολη μας δεν ειναι ομορφη αλλα υπαρχει αρκετο πρασινο γυρω γυρω και ειναι κοντα και στην κεντρικη βιβλιοθηκη + στην Καμαρα και η συγκοινωνια ειναι αρκετα καλη βεβαια.

Εγω σημερα απο την περιοχη μου ομως, μαζι με το περπατημα μεχρι τη σταση, εκανα περιπου μια ωρα διαδρομη..... Οσοι θα μενετε κεντρο ή εστω προς ανατολικα ειστε πολυ τυχεροι σ'αυτο το θεμα.

Οσα για συμφοιτητες , θα ειμαι με αλλα 2 παιδια απο την περιοχη μου με τα οποια ειμασταν και στο ιδιο ακριβως τμημα στο φροντιστηριο + με μια κοπελα που ημασταν μαζι στο γυμνασιο + με μια ξαδερφη μου με το ιδιο επωνυμο με την οποια λογικα θα ειμαστε στο ιδιο τμημα + γνωριζω σαν ονοματα και κανα 2 αλλα ατομα . Οποτε στο θεμα επαφες δν βλεπω να υπαρχει προβλημα. :P:)

Παντως για οσους αγχωνονται για τις γνωριμιες νομιζω πως μια συναντηση μεταξυ ''φορουμιτων'' κατα την περιοδο των εγγραφων δεν νομιζω πως θα ναι κατι δυσκολο να κανονιστει. Οχι οτι δε θα βρουν ατομα ουτως ή αλλως βεβαια.


εμενα με το λεωφορειο ειναι 20 λεπτα και η σταση ειναι κατω απο το σπιτι μου...απο δω απο την περιοχη μου περναν στη σχολη καμια 10αρια ατομα οποτε θα ξερω λιγους...θα γνωρισω και με την εγγραφη γιατι τρεχουν να σε βοηθησουν απο τις κομματικες παραταξεις!ναι αν μενεις γενικα ανατολικη θεσνικη ειναι κοντα....απο τη νομικη το παιρνεις ευθεια με τα ποδια, περνας το γνωστο συντριβανι και εισαι στην Καμαρα δλδ κεντρο ας πουμε...να σου πω New Born εσενα το λεωφορειο που σ αφηνει?Μπροστα στη σχολη ή στο Βελλιδειο?και κατι αλλο!μηπως ειδες καμια ανακοινωση ποτε αρχιζουν οι εγγραφες?καλα απορω Αυγουστιατικα ποιος ηταν στο παν/μιο!!!!ακομα ουτε η εξεταστικη του Σεπτ δεν αρχισε!Ανεβηκες και πανω?ειδες αμφιθεατρο και βιβλιοθηκη?
-----------------------------------------
κι εγω αυτό λέω!! να κάνουμε μια συνάντηση όλοι μαζί για να γνωριστούμΕ!!


Εσυ φιλε παοκτζη δεν εχεις κανεναν απο την Κατερινη που να περναει νομ θεσνικη?ναι εννοειται θα γνωριστουμε!πηγες καθολου στη σχολη?επιπλωσες το σπιτι σου?ποτε θα μετακομισεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Νομίζω πως έχει αρκετό πράσινο! Αυτό αρκεί! Νewborn, αυτό που λέγεται πως όσο πιο βόρεια της Ελλάδας πηγαίνεις,τόσο πιο καλοί είναι οι άνθρωποι,ισχύει για τους Θεσσαλονικείς? Σήμερα ο μπαμπάς μου έκανε μερικά τηλέφωνα για να ρωτήσει για κάποια σπίτια και γυρνώντας στο σπίτι είπε:"Τί καλός κ ευγενικός κόσμος!'' Ελπίζω να είστε όντως έτσι!:) Ξέρω πως το έχω ξαναρωτήσει αλλά...,καθώς αύριο θα ανεβούμε, ρωτάω και πάλι...Ποιές περιοχές προτείνεις? Απο που να αρχίσουμε το ψάξιμο? Αχ,προβλέπω πως η αυρινή μέρα θα είναι...λιγάκι κουραστική!:)


Έτσι και καλύτερα!!!! Αντε με το καλό να μας έρθετε, να δούμε και μεις τίποτα καινούργιο.

Γενικά η πόλη θα σας αρέσει πολύ πιστεύω, και οι άνθρωποι ακόμη περισσότερο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

opaoktsis4

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
λπν, θεσσαλονίκη μαζί με μένα περνάει μια συμμαθήτριά μου απο το σχολείο(καθόταν δύο θρανία πίσω μου στην τάξη) και θα ειμαστε μαζί(το επίθετο της αρχίζει απο Φ). Ακόμα ένα κορίτσι περνάει απο το σχολείο μου νομική θεσσαλονίκης το οποίο βέβαια δεν το ξέρω προσωπικά. Θεσσαλονίκη περνάει και ένας κολλητός μου αλλα θα είναι στο πρώτο τμήμα μαζί με μια άλλη γνωστή μου, που επίσης περνάει θεσσαλονίκη. αυτοι είναι που ειναι στον κοντινό μου σχετικά κύκλο. τωρα οσον αφορά τα άλλα παιδιά απο κατερίνη, υπάρχουν απο ό,τι είδα απο την εφημερίδα καμια 10αρια περιπου παιδιά που περνάνε νομική θεσσαλονίκης.
στη σχολή πήγα στις αρχές του καλοκαιριού και απογοητεύτηκα απο την κατάσταση της. τραγικοι οι εξωτερικοι τοίχοι της σχολής αλλα και το εσωτερικό δεν πάει πίσω!
το σπίτι μου ακόμα δεν το έχω επιπλώσει και θα αργήσω γιατί πέρα του οτι άργησα να το κλείσω, ο ιδιοκτήτης θα μας δώσει τα κλειδιά απο δευτέρα κι ετσι θα ψιλοαργήσω.
για το πότε θα μετακομίσω, ειναι λίγο άγνωστο προς το παρόν. αλλά φαντάζομαι πως λίγες μέρες πριν αρχίσουν τα μαθήματα θα μένω ήδη θεσσαλονίκη!!
εσυ?? μπορεις να ομυ απαντήσεις στις ίδιες ερωτήσεις?? + facebook εχεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
λπν, θεσσαλονίκη μαζί με μένα περνάει μια συμμαθήτριά μου απο το σχολείο(καθόταν δύο θρανία πίσω μου στην τάξη) και θα ειμαστε μαζί(το επίθετο της αρχίζει απο Φ). Ακόμα ένα κορίτσι περνάει απο το σχολείο μου νομική θεσσαλονίκης το οποίο βέβαια δεν το ξέρω προσωπικά. Θεσσαλονίκη περνάει και ένας κολλητός μου αλλα θα είναι στο πρώτο τμήμα μαζί με μια άλλη γνωστή μου, που επίσης περνάει θεσσαλονίκη. αυτοι είναι που ειναι στον κοντινό μου σχετικά κύκλο. τωρα οσον αφορά τα άλλα παιδιά απο κατερίνη, υπάρχουν απο ό,τι είδα απο την εφημερίδα καμια 10αρια περιπου παιδιά που περνάνε νομική θεσσαλονίκης.
στη σχολή πήγα στις αρχές του καλοκαιριού και απογοητεύτηκα απο την κατάσταση της. τραγικοι οι εξωτερικοι τοίχοι της σχολής αλλα και το εσωτερικό δεν πάει πίσω!
το σπίτι μου ακόμα δεν το έχω επιπλώσει και θα αργήσω γιατί πέρα του οτι άργησα να το κλείσω, ο ιδιοκτήτης θα μας δώσει τα κλειδιά απο δευτέρα κι ετσι θα ψιλοαργήσω.
για το πότε θα μετακομίσω, ειναι λίγο άγνωστο προς το παρόν. αλλά φαντάζομαι πως λίγες μέρες πριν αρχίσουν τα μαθήματα θα μένω ήδη θεσσαλονίκη!!
εσυ?? μπορεις να ομυ απαντήσεις στις ίδιες ερωτήσεις?? + facebook εχεις??



Βασικα δεν ξερω πως θα χωρισουν τα τμηματα στη σχολη...3 απο το τμημα μιυ περασαμε εκει αλλα σπο οτι ειδα περισυ ειχαν χωρισει στη μεση το Κ και το Κα ειχε παει στο πρωτο τμημα, ενω απο Κε και κατω ηταν στο δευτερο...τα κλειδια εγω θα τα παρω Τριτη και το σπιτι θελει μια γενικη καθαριοτητα...θα το καθαρισουμε και μετα θα παμε να παρω επιπλα...απο ηλεκτρικα το σπιτι εχει κουζινα, αρα χρειαζομαι ψυγειο,τηλεοραση, πλυντηριο...εγω ελεγα να μετακομισω κατα τις 15 Σεπτ για να αρχισω να γνωριζω και λιγο την πολη, να παω και για την εγγραφη να δω τη συγκοινωνια κλπ.Βασικα θεσσαλονικη Κατερινη ειναι περιπου 2 ωρες η πολυ λεω?ξερεις καποιον μεγαλυτερο απο τη σχολη για να σε βοηθησει λιγο με σημειωσεις κλπ?Βασικα facebook δεν εχω και πρεπει να ειμαι η μονη στον κοσμο!Στο γυμνασιο ειχα ο,τι βλακεια υπηρχε τυπου myspace, hi5 και ελιωνα αλλα τωρα δε μου κανουν αισθηση οι γνωριμιες και οι φιλοι απο κει και το βρισκω βαρετο να ανεβαζω με τις ωρες φωτογραφιες και να περιμενω σχολια μετα!Αποψη μου ειναι βεβαια αυτη!Στους περισσοτερους αρεσει!Δλδ εσυ ποτε θα πας θεσνικη?μια και καλη οταν ειναι για εγκατασταση η θα πας νωτιτερα να αγορασεις επιπλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

opaoktsis4

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Η Θεσσαλονίκη είναι 45 λεπτά με το λεωφορείο απο την Κατερίνη και με το αυτοκίνητο μπορείς να το κάνεις και 35-40 λεπτά. Ο ξάδερφος μου ειναι 3ο έτος στη σχολή και ξέρω καμια 10αρια άτομα απο το 2ο και 3ο ετος. Έτσι θεωρητικά τουλάχιστον θα έχω κάποιες σημειώσεις. πηγαινοέρχομαι θεσσαλονίκη, δεν έχω πρόβλημα επομένως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Η Θεσσαλονίκη είναι 45 λεπτά με το λεωφορείο απο την Κατερίνη και με το αυτοκίνητο μπορείς να το κάνεις και 35-40 λεπτά. Ο ξάδερφος μου ειναι 3ο έτος στη σχολή και ξέρω καμια 10αρια άτομα απο το 2ο και 3ο ετος. Έτσι θεωρητικά τουλάχιστον θα έχω κάποιες σημειώσεις. πηγαινοέρχομαι θεσσαλονίκη, δεν έχω πρόβλημα επομένως.

α δεν ηξερα οτι ειναι τοσο λιγο!εχω ερθει πολλες φορες στην Κατερινη παντως!μηπως ξερεις τι χρειαζεται για τη εγγραφη και ποτε περιπου αρχιζουν τα μαθηματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top