Πώς μπορώ να πάω για Αστυνομία από την Α' Ομάδα του ΕΠΑΛ;

Matinoula

Νεοφερμένος

Η Matinoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
:bye: ρε παιδιά έχω μπερδευτεί σκέφτομαι να δηλώσω και για αστυνομία από την Α΄ομάδα ΕΠΑ.Λ άλλα δεν ξέρω, πως είναι οι βάσεις, τι μαθήματα δίνουμε (δηλαδή δίνουμε κανονικά 4 μαθήματα), τι αθλήματα πρέπει να κάνω και άμα αρχίσω από τώρα τα αθλήματα θα τα καταφέρω, το ύψος, αν το ύψος παίζει πολύ μεγάλο ρόλο;
Για όλα αυτά που ρωτάω ξέρω κάποια πράγματα, άλλα όχι σίγουρα.
:'( Μπορείτε να με βοηθήσετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
:bye: ρε παιδιά έχω μπερδευτεί σκέφτομαι να δηλώσω και για αστυνομία από την Α΄ομάδα ΕΠΑ.Λ άλλα δεν ξέρω, πως είναι οι βάσεις, τι μαθήματα δίνουμε (δηλαδή δίνουμε κανονικά 4 μαθήματα), τι αθλήματα πρέπει να κάνω και άμα αρχίσω από τώρα τα αθλήματα θα τα καταφέρω, το ύψος, αν το ύψος παίζει πολύ μεγάλο ρόλο;
Για όλα αυτά που ρωτάω ξέρω κάποια πράγματα, άλλα όχι σίγουρα.
:'( Μπορείτε να με βοηθήσετε;

Το παίρνουμε απο την αρχή το θέμα!Όταν πάρεις το μιχανογραφικό δηλώνεις την Σχολή Αστυφυλάκων. Έπειτα όταν βγεί η προκήρυξη για τις Αστυνομικές Σχολές (1 με 5 Μαΐου περίπου) πηγαίνεις στο τμήμα της περιοχής σου και μονο και εκεί κάποιος αξιωματικός θα σε βοηθήσει στα διαδικαστικά θέματα!Δίνεις κανονικά τα 4 μαθήματα.Τα αθλήματα δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο αλλά καλό θα είναι να κάνεις προπόνηση ετσι ώστε να είσαι έτοιμη και να πας χωρίς άγχος!Το ύψος είναι 1,70 και αν δεν το έχεις σε κόβουν αμέσως!Τώρα για τις βάσεις δεν ξέρω αλλά λογικά περίπου σαν του ΤΕΕ και αν πέσει κιόλας περίπου 1600 την βλέπω! Τα υπόλοιπα εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Matinoula

Νεοφερμένος

Η Matinoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
απόστολε σε ευχαριστώ πάρα πολύ για όλες τις πληροφορίες ήσουν κατατοπιστικότατος!!!! άλλα απ' ότι φαίνεται δεν μπορώ να πάω με τίποτα :( γιατί είμαι 1,68.
:thanks:ευχαριστώ και πάλι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostis_kriti

Νεοφερμένος

Ο kostis_kriti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Μοίρες (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ανε θες πολυ να πας.. Ποιασε κανε μονοζυγο. Καθε μερα ομως. Και θα σε μια χαρα. Μικρη εισαι ακομα ρε, θα το παρεις το υψος σιγα το πραμα. Τωρα για το βαθμο το 1600-1700 που θελει ειναι αλλα θεμα αυτο! Εγω εκει εχω το προβλημα! <<για το μονοζυζο σου μιλω σοβαρα>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
το ύψος είναι ένα πρόβλημα.
το μονόζηγο δέν ξέρω άν σε βοηθήσει ωστε να πάρεις 2 εκατοστά.
ωστόσο σε ένα χρόνο όλα γίνονται, που ξέρεις μπορεί να ψηλώσεις και άλλο.
στο θέμα ύψους όμως να ξέρεις οτι είναι πολύ αυστηροί και κόβουν ακόμα και για χιλιοστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
1,65 δν ειναι το οριο υψους για τις γυναικες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiri

Νεοφερμένος

Ο spiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Όταν λέτε 4 μαθήματα τι εννοείτε.. δηλαδή μαθηματικά κτλ. ή τίποτα άλλο??:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top